reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina nie na pewno nie.
Chyba pozbieram na spirace i se założe bo tabletki mnie stresują tym bardziej ze jestem z deka zapominalskim człowiekiem. tylko ze troche drogo jednorazowo wychodzi.
 
Dziewczyny spirala na recepte wcale nie jest taka droga a spokój na 5 lat i nie trzeba o niczym pamiętać, masz ją i już:) ja dałam niecałe 100zl o ile dobrze pamiętam a na necie czytałam że taaakie drogie,to była spirala multiload cu 375:) ale kurcze dwa razy sie wysunęła i chyba nie dla mnie spirale;/
paulina wiadomo że na pewno troszkę Ci przykro, jakby nie mogli cieszyć się razem z Tobą że bierzesz ślub i uszanować Twoją decyzję czy chcesz zostać świadkiem czy nie ehh, nie przejmuj się. U mnie z kolei jak już coś to tylko babcia męczy kiedy ślub a mój D. zawsze mówi niech się babcia nie boi dożyje babcia:p:p
papitka troszkę podejrzana ta Twoja zgaga:) a może zjadłaś coś niestrawnego, popijaj tą mięte:)

Ja właśnie zadzwoniłam do przychodni i zarejestrowałam małego do kontroli, oby ju z było ok:(:( a jak nie to znowu będzie siedzenie w domu, farby, plastelina itp pójdą w ruch bo dziecko się nudzi:* przed poludniem muszę jeszcze zaliczyć wizytę w Urzędzie Pracy hmm ciekawe czy maja cos dla mnie, pewnie nie:-) a ja bym chciała tak już pójśc do pracy:)
 
madzialena u mojego gina spirala zwykła 400 zł a hormonalna 1200zł ;/

chyba pójde do gina na nfz hihi. Bo ja mam prywatne ubezpieczenie i mogę kożystać z prywatnej kliniki u nas za darmo ale z tym są niestety związane też większe koszty za np spirale

Niby bym ją założyła ale się jakoś boje nie wiem czego


Kubulek jeszcze śpi a ja jem śniadanko niedługo się ogarne i na spacerek ok 10-11:-D
 
Hejka

I weekend dlugi zlecial :p
Jedno juz w zerowce, jeszcze cora do szkoly na 11, ale o jeszcze troche czasu :-)

Ja spirali tez bym nie zalozyla, boje sie niewiem czego... :p od roku biore tabletki i jest oki :-) przypomnienie w tel ustawione inneczej bym nie brala regularnie :-D :-p:tak::-D
 
papitka co będziesz przepłacać idz do ginekologa na nfz ;P
Założenie prawie nic nie boli:)
Ja już po śniadanku a synuś dalej śpi:-):-)
 
MADZIALENA o widzisz nawet nie wiedzialam ze tak tanio. A co ile trzeba ja kontrolowac?
PAPITKA ustaw sobie przypomnienie w tel tak jak ja i liza. Czasami mam opoznienie 1/2h.


N. jeszcze spi :eek:
 
paulina mi ginekolog mówiła żeby przychodzić co pół roku ale jak chcesz to możesz częściej:) ja chodziłam co 3-4 miesiące dla pewności :p
 
Paulina to ja w zeszylym miesiacu mialam opuznienie 24h... :-D
jak sie zorientowalam to w szoku bylam, bo ktos mi w tel wylaczyl przypomienie i zapomnialam :p ale nic sie nei stalo, naszczescie biarac regularnie tabletki takie jedno zapomnnienie niczym nie skutkowalo, no ale miesiac stresa mialam czy @ sie pojawi :-D

Ja tez na NFZ chodze do gina i nie narzekam ;-)

zjadlam z mlodym kopytka i lecimy po Dnaielka :-)
 
reklama
Kubus właśnie zasnął złozyłam dzisiaj cv do sklepu z alkoholami praca by była od 9 do 24 przez dwa dni i dwa nastepne wolne i tak co dwa dni i mam blisko bo to na moich blokach wiec trzymajcie kciuki, bo już składałam gdzie sie da i cisza była oby tu sie udało :-D
 
Do góry