reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Moja kuzynka chciala parke, urodzila chlopca 2 lata temu i w tym roku znowu zaszla w ciaze. Tydzien temu urodzila blizniaki - chlopca i dziewczynke :D Chciala parke, to ma parke :-D

My na kalendarzyku jechalismy przez ponad pol roku, juz myslalam ze ktores z nas bezplodne jest bo srednio tej metodzie wierzylam :-p
 
reklama
Asik to super ze takie wypasne zajecia bedzie O. miala ;)
Liza no trojka to juz duzo.. jeszcze z taka roznica wieku jak ty masz to chyba nie dalabym rady :D moja ciotka ma czworke a na pytanie jak to ogarnia odpowiada "nie ogarniam" :D:D

N. spi ja wcinam zupe jarzynowa.

edit nie podoba mi sie nowe forum...
 
niedawno wrocilam z ortopedii :) stope skrecilam.. Noż ku...a jak bolało rano. ale ani nie spuchło ani sine nie było. no ale noc to byl koszmar./ kilka razy bol mnie budził. myslalam ze utne tą noge sobie przy kolanie.
A u lekarza kolejka jak.... wiecie jak. bylam tam po 9 wyszlam po 12. i niby to malo ludzi było. za tydzien do kontroli.

dobrze ze ogorkowa z wczoraj zostala. Bo taka glodna wrocilam ze nawet buta bym zjadla.
 
RENATA oby stopka przestala szybko bolec!!!!


A moja szwagierka dowiedziala sie o slubie... od chrzestnego A.. Zaczela sie dopytywac kiedy i wogole i napisalam jej ze w styczniu jade po suknie to "Tylko zebys welonem nie przyje***** bo troche syf"... Kolejnej osobie nie pasuje slub. A. mowil zebym sie nie przejmowala bo przez nia juz zazdrosc przemawia. Prawie 29lat na sile ciagnie chlopa zeby jej sie oswiadczyl i zawsze mi trula ze ona pewnie w przyszly roku juz slub brac bedzie bo Damian to napewno w wakacje jej pierscionek da.. A od wakacji juz 4 miesiace minely... Czemu ludzie sa tak zazdrosni? I to kolejna rodzinka...

edit.
Dziewczyny, czy kobiecie ktora ma dziecko juz nie pasuje miec welonu?? Bo ja wlasnie sie zastanawiam. Kwiaty we wlosach tez mi sie podobaja, ale welon tez...
 
Alica ja kalendarzyka bym nie ogarnela :p dla mnie czarna magia :-D
Renata ojjjj :/ oby szybko przestalo bolec juz... :)
Paulina ja to niewiem, nie zwracam uwagi na to czy welon jak dziecko to nie moze byc :p wydaje mi sie ze taki z tylu od polowy glowy to taki fajny moze byc :-) jak kto woli, a na takie"zabobony" czy jak kto tam zwie nie zwracalabym uwagi :p edit. no wlasnie wianek nie wypada zakladac jak ma sie dzieci ale welon to element ubioru panny mlodej ;)
 
Ostatnia edycja:
Hejka:)
Ja właśnie położyłam synka na drzemkę bo strasznie marudził :-( byłam tez u dentysty i jak narazie spokój do grudnia:p P. dostał wczoraj inhalacje od lekarza i mam nadzieję że juz przejdzie:)
Co do powększenia rodziny jak narazie nie planuję kolejnego bobaska:) może za parę lat ale nie wiem czy chcę, za to mój D. chce córeczkę żeby była parka:p No nie wiem zaczniemy o tym rozmawiać za parę lat:p
renata wracaj do zdrowia:):)
paulina ja nie mam pojęcia co wypada ubrać pannie młodej ale nie zapominaj że to Twój ślub i wielki dzień więc to wszystko zależy od Ciebie:) Mi na przykład podoba się jak panna młoda ma spięte włosy i do tego wpięty biały kwiatek z boku:)
 
Ranata to się urządziłaś;/

Paulina
no nie wypada po to właśnie jest "wianek" ja też się nie przejmowałam bo to zabobon i moja mama to strasznie przeżywała ona w ogóle przezywała i po wielu krzykach i płaczach do kościoła poszłam z kwiatem we włosach a na imprezę sobie przypięłam ale jak mówie to zależy od sytuacji np. teraz w rodzinie męża mająca dziecko brała ślub i od razu chrzcili dzicko to i mnie raziło co innego ślub i chrzciny w innych dniach
DSCF8007.jpgDSCF8053.jpg U mnie tak to wyglądało
 

Załączniki

  • DSCF8007.jpg
    DSCF8007.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 48
  • DSCF8053.jpg
    DSCF8053.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
KASIEK w kazdym rejonie widze inaczej bo np w moich rejonach to wszystkie panny mlode mialy zakryte ramiona do kosciola bo "nie wypada". Pieeeeeknie wygladalas naprawde ;)
 
Paulina ja nie miałam i nikt ode mnie tego nie wymagał chyba nie byłam na ślubie żeby były zakryte chyba że sukienka z rękawkami, panna młoda taka starsza albo było po prostu zimno:p A dziękuję:)

chyba bym bardziej przeżywała jakbym musiała odziac jakieś bolerko
czy coś niż brak tego welonu bo mi się to bardzo nie podoba cały efekt psuje:p przynajmniej dla mnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulina, olej gadanie rodziny chyba w wiekszosci rodzin tak jest:sorry2:u nas tak jak u Kasiek gole ramiona to nie problem ale dziewczyny w ciazy czy te majace dzieci nie maja welonu. U nas jedna w jeszcze niewidocznej ciazy brala slub ksiadz wiedzial o ciazy i przed slubem podszedl do nich i przy gosciach kazal dziewczynie zdjac welon ale kolezanki z innych parafii mialy welon;-)my jeszcze bez slubu ale w planach mamy cywilny
Renata, niezle sie zalatwilas, oby noga szybko wydobrzala;-)
Jesli chodzi o dzieci u nas produkacja zakonczona:tak:
 
Do góry