reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
MADZIA a wy na ktorego sierpnia date ustaliliscie? Bo nie pamietam :(:(:( szczerze to ja bym wszystkie nocki u siebie spala hahaha
RENATA o nas tez na wsi gadali. Ze takie wielkie chrzciny, i to nie w remizie na wsi, pewnie miliony na koncie maja... a ile sie teraz nagadaja ze znow do SE lece... a ile sie pewnie nagadaja jak o weselu sie dowiedza to hohoho
WAMPI moja babka tez zadluzyla mieszkanie. I oczywiscie ratunku szukala u mojego taty ale powiedzial wkoncu NIE i kontakt sie urwal...


N. spi ja lezakuje.. A. poinformowal mnie ze w czwartek lece z rodzicami szefa, szwagrem i chrzesnikiem szefa :eek::eek::eek::eek::eek: a w sobote jedziemy na 4 urodziny syna szefa...:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:
 
mój syn zastrajkował dzisiaj dopiero po godzinnym bieganiu i próbach uśpienia zasnął no normalnie padam.

U małego na chrzcinach byli tylko chrzestni i dziatkowie i nikt wiecej ślubu w ogóle nie planujemy wiec nikt o nas nie gada hihi ;D
 
Witam ;)
U Nas szaro, buro i ponuro.. nacieszylismy sie podoga nie ma co ;/
nic ciekawego sie nie dzieje, od stycznia chyba zmienie sobie kierunek na kosmetyczke bo bhp jakos malo interesujace..
Młoda mi wstaje o 5 rano codziennie i gotowa do zabawy.. Juz nie jestem 'mama' tylko 'mama kasia' lub poprostu 'kasia' hahaha z nowy słów mamy też KAROL, chyba tez z bajki to wziela, ogolnie juz bardzo duzo powtarza, uslyszy cos i mowi tak samo ;p

Paulina, na twoim miejscu bym ja zwyzywala tak samo, twoja decyzja czy chcesz byc jej swiadkiem na bierzmowaniu czy tez nie.
Renata zaglosowane;)

co do gadania ludzi, niech gadaja, jak tylko lubia ;)
 
Kiedys sie przejmowalam tym co ludzie gadaja, ale mi na cale szczescie przeszlo :-p Mieszkam w malym miescie i wszyscy o wszystkich wiedza wszystko, tylko nie zawsze prawde :rofl2:

My rosniemy, i jakos to zycie sie toczy.

Zalozylam dzisiaj spirale, balam sie bolu a tu nic prawie nie czulam :-)
 
Ja również nie przejmuję się gadaniem rodziny;P w sumie to mało co się wtrącają a na rodzeństwo zawsze mogę liczyć a mam ich pięcioro, duża z nas rodzinka:)
paulina nie przejmuj sie:) Gadaja tak bo albo nie mają co robić albo po prostu zazdroszczą:):)
alice ja też bałam się założenia spirali ale było ok:) Po półtorej roku musiałam wyciągnąć bo mi się wysunęła i nie chciałam ryzykować, kolejnej ciąży narazie nie planuję a i tak mięliśmy stracha:) teraz biorę tabletki i jest bezpiecznie:)

U nas padaaa, teściowie mięli przyjechać na kawkę ale nie dali rady a synek tak się cieszył że zobaczy dziadka, może w tygodniu wpadną:)
 
znowu cos mnie muli ja nie wiem od kilku dni co wieczór żołądek mnie męczy.:wściekła/y:

Kubuś biega i sie ciągle cieszy. Ma jakąś manie bicia z główki tak mi w nos przywalił aż mnie głowa z tyłu zabolała ;D
 
ALICE jaka cena spirali?
MADZIALENA ale czasem przez to gadanie bardzo przykro sie robi. Zwlaszcza ze z najblizsza mi rodzina kontaktu nie utrzymuje... zadnego. A tu kolejna klotnia z inna rodzina.
PAPITKA a czy to mulenie napewno nie jest czyms spowodowane?? :DDD


My dzis bylysmy u prapradziadka Nikoli i u ciotek i wujkow w Proszowicach. Nie bylam tam hmm... 7 lat.
 
reklama
Do góry