reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kurde no!!!! Ja własnie od polowy ciąży amstafa szukam gdzies niedaleko i za rozsadną cene... mam 7letnią sukę mixa pregowaną i nigdy szczeniaków nie miała:-D żadnemu psu się nie dała:-D moj czysty ascior
[*].... kurde no chce asta:-D i już zaden inny pies nie da rady tej rasie i tyle:-D i kto jak to ty chyba wiesz ze z agresja maja niewiele wspolnego jak sa dobrze prowadzone;-)

Znalazlam ogloszenie i zdwonie, koles ma rudzielce. Mam nadzieje ze się uda bo w miocie tez tylko jeden piechol:sorry2: a suczy nie chce bo sterylka tez troche kosztuje;/


Ewusia Witaj;-)


Ewusia heja.

Snoopy, nasz Borys byl łagodny jak baranek dla nas.nie balam sie Filipa w wozku zostawić pod sklepem jak pies był obok. no nikt nie podszedł. na podworko nikt nie wszedł oprocz nas i moich rodziców. inni sie nie odwazyli. Chyba ze Ł lub ja stalismy obok psa.
Tylko ile on zarł. maaaaaaaaaaaaaaaaaaaatko. taniej mnie ubrac bylo niz go wykarmić.
a co do agresywnosci. kazdy pies jak dobrze prowadzony to nie grozny jest. z kundla mozesz bestie zrobić.Fakt u amstafa, pitbulla pysk odstarasza niektorych.. ale mi sie one podobają :)
 
reklama
Renata no to fajnie chłopaki będą mieli pupila:)

Papitka ale śliczny Kubuś:)

Milena
dawaj jej jak najczęściej żeby Ci się zastój i zapalenie nie zrobiło jak mi... W efekcie ponad rok jedną karmiłam;/

Magda
super że mdłości mijają:)

Ewusia
witaj i gratuluję teraz już nic nie zmienisz i myślę że powinnaś powiedzieć rodzicom... A jak z ojcem dzieci??

Domi dziś pierwszy raz w przedszkolu i beczała bo wracać nie chciałą:p
 
Witam,
Czytam Was na biezaco ale nie mam glowy odp, myslalam ze dzis bedzie pogrzeb chrzestnego ale niestety prokurator zarzadzil sekcje ktora najwczesniej bedzie jutro...nie mam do niczego glowy, ciagle w tej sytacji dochodza do mnie jakies "nowosci", brak slow..
 
hej ,
nie wiem czy ktos pisał Malenstwo napisała mi,że
ktg wykrywa skurcze i że on sama je odczuwa.Powiedzieli jej ze jak surcze beda male to beda wywoływac porod-napewno do terminu czekac nie beda.

ewusia, PIoMar i ja jestem w Waszym wieku:-p

Po prostu nie ma czasu na nic dzien mi sie tak szybko konczy ze nic nie zrobie i wieczor jest.
Amelka już ładnie robi siku i kupe juz pampers tylko na noc(ale i tak go nie chce zakładac)w samochodzie i na rowery tez bez pampka takze jestem super szczesliwa!:)
 
Ewusia heja.

Snoopy, nasz Borys byl łagodny jak baranek dla nas.nie balam sie Filipa w wozku zostawić pod sklepem jak pies był obok. no nikt nie podszedł. na podworko nikt nie wszedł oprocz nas i moich rodziców. inni sie nie odwazyli. Chyba ze Ł lub ja stalismy obok psa.
Tylko ile on zarł. maaaaaaaaaaaaaaaaaaaatko. taniej mnie ubrac bylo niz go wykarmić.
a co do agresywnosci. kazdy pies jak dobrze prowadzony to nie grozny jest. z kundla mozesz bestie zrobić.Fakt u amstafa, pitbulla pysk odstarasza niektorych.. ale mi sie one podobają :)


u nas było to samo:-D z tym że daglas byl takize dupek się lasil jak ktos blizej podszedl i koniec z pozorami:-D a z jedeniem fakt:-D moj raz sie tak nawpierdzielal ze wygladal jak sucz w ciazy:-D



kasiek widze mala charakterna:-D spac by mogla w p-lu:-D u mnie to samo jak Ale od kolezanek zabieram:-D


kurde juz planujemy kiedy co zabieramy i chrzciny nam u rodzinki M wypadly w niedz i popierdzielilo sie wszystko:dry: no rzesz w morde:-D czy to normalne ze zaprasza sie na chrzciny kogos z kim w ogole nie utrzymuje sie kontaktu i woduje u tesciowej na swieta? bo dla mnie nie...
 
Kasiek U mnie tak Flip z przedszkolem sie zegnał. ryk w niebogłosy bo on do domu musi isc. a rano ryczał bo on nie chcial bez mamy :)

Oskar nadal nie placze rano. i strasznie zdziwiony jest ze inne dzieci placzą. Dziś to mi nawet juz kazal isc do domu, a nie czekac na buziaka i ze on mi pomacha.

Snoopy jak ja dziś popatrzyulam ile Fikoł zre to matko i corko.. on wiecznie głodnuy jest. ledwie od gara odejdzie i juz piszcxzy po jeszcze mu mało. tak sie awtrynial dziś ze niedał rady biegac hahahaha.

Kulka go jak swego psiaka traktuje. a ona dziewica jest jeszcze. trzmamy ją dla jakiegoś dostojnego.. A i Fikoł wczoraj cycka u niej szukał. polizal po brzuchu.. i tyle z bliskosci :) na spacerze przy Filipa nodze musi być. jak F sie oddala to Fikoł piszczy. ja niewiem co ten dziec moj w sobie ma ze go nasze psy tak lubią.

F z plecaka tak zachwycony ze prawie mnie zacalował. Jasiek u nas był akurat to tak sie chwalił ze ten z ben10 to jego, ze on o takim marzyl i ze on wiedzial ze bedzie mial taki.. czuł w kosciach.
juz zapowiedzial ze jutro z nim chce isc.. ale wyprac musze.:) Ostatecznie powiedzial ze w takim razie bierze go do warszawy. hahahaha.. jakby tam kazdy podziwiał jego plecak hahaha
 
reklama
Dziękuje za odpowiedz i miłe powitanie.

No tak zapomniałam napisać o mężu:) Kochamy się bardzo, ślub chcieliśmy w sierpniu 2011 ale, że zaszłam w ciąże musieliśmy przełożyć na marzec 2011 (wtedy byłam już w 3 miesiącu):) Dzidziusia oboje pragnęliśmy,reakcje rodziców i znajomych na ciąże bardzo dobre:)

Mamy teraz kochanego rocznego synka Ignasia, mój mąż bardzo pragnął drugą dzidzie. I marzenie się powoli spełnia:) Pracuje, mówi że sobie poradzimy i cieszy się przeogromnie. Mówi że będzie córeczka;) W nim mam bardzo wielkie oparcie

Co prawda już jest ciężko bo Ignaś budzi się parę razy w nocy nie najedzenie tylko z przyzwyczajenia, trzeba go troszkę podnosić i więcej odpoczywać...
 
Do góry