reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

heja. Bylam u psychologa i pedagoga z F. Pedagozka jak sie okazalo zna nas sprzed 2 lat. i jest ponoc pod wielkim wrazeniem postepu Filipa.

Jutro znowu latania mam ful., musze zalatwić nauczyciela- opiekuna dla Filipa na swietlice. bo niema u nas czegoś trakiego. jest w klasie na lekcjach ale z racji ze F bedzie wioskowy i albo autokarem albo Ł bedzie go odbierał bedzie na swietlicy czekał. Dyrektor sie wzbrania, jakby to szlo z jego prywatnych pieniedzy. z doswiadczenia wiem ze latwo nie bedzie.. bluzgi pojdą.. nerwy jutro bede miala..oj bede.

znowu shandy sącze. a co mi tam.. Oskar spi Filip ogląda bajki Ł w altanie z kolega sie migdalą :D


snoopy ja bym chyba gadowi pazury pochlastala.. Mi kiedyś kuzyn 100 zł z portfela zwinął. chlopców 100 zł dostali od dziadka mojego. dopiero w domu sie kapnelam ze niema.. ale wkur....a bylam. Ł po tygodniu byl u dziadka spotkal kuzyna to ten ponoć plakał ze to nie on.. ale jak nie on jak tylko on i dzadek w domu byli. Ja od tamtej pory z nim sie nie widzialam. chyba lepiej dla niego, bo bym go okaleczyla ;/

a co do odsniezania. droga przy ktorej mieszkam jest gminna i w d...e mam pdsniezanie. to jest zadanie dla gminy. Muszą odsniezyc drogi, z ktorych sie korzysta. bede w sniegu po pas chodzić a codziennie bede u burmistrza.
Moja kuzynka niedaleko mieszka w takiej samej sytuacji mieszkaniowej jak ja i sama sobie odsnierza. z komunalki sie schytrzyli ze oni nie muszą bo " bialy murzyn" za nich ich robote odwali.. ale ja w d..e mam. nie bede z łopatą poł kilometra zasuwac bo np kierowca plugu niema ochoty mojej drogi odsniezyc.
 
reklama
Renata moi rodzice mają sale bankietowa, od 2 lat był problem z drogą (aswalt miał być 3lata temu ale wujt się zmienil i plany też) matka co miesiac jest w gminie i dopiero w tym roku utwardzili drogę, matka przez nich traciła klientow, a podatek kazali jej placic, wiec ona sie zmadrzyla i co miesiacc skalada o umorzenie i tak od 2 lat.... a aswaltu jak nie bylo tak nie ma tylko gruzem wysypali... w zimę jest tak ze tez sie codziennie do gminy chodzi tylo ze w zimę juz nie tylko moja mama ale cala wioska:-D

Co do kradzierzy, pieniedze ukradl mi nie raz wiec pokoj zamykam zawsze ale! nie wiem z kad bydlak ma klucz do mojego pokoju!!!! jutro wcale z domu chyba nie wyjde chyba ze na policje i po nowy zamek chyba ze matka szmaciarza do domu nie wpusci!! plakala razem ze mną!!!
 
eve współczuję i wybacz że to napisze ale z tego co piszesz to Wiki strasznie jest rozpieszczona :sorry:
co chce to dostanie choćby cały dom miał na to alergię :no: nie pwinno tak być
milena współczuję zapalania.... mam nadzieję że szybko Ci przejdzie !
renata gratuluję postepu dla Filipa :-)
snoopy nie do pomyslenia :no:
 
dostalam lek na zmniejszenie laktacji ...ogrzewam masuje i wyciskam ( tak jak kazala położna ) jak dzis bedzie goraczka ide po antybiotyk ...ale chyba sie poprawia , oby ... mala jest na sztucznym nie moge jej dac piersi przy tym leku .. i w sumie nie wiem czy nie zrezygnuje z piersi całkiem . choc chce karmiic . Małej lepiej na sztucznym .

Powiedzcie mi po jakim czasie wychodzi że mleko sztuczne małej nie podchodzi . Je od przed wczoraj wieczór . Kupke robi , i to łagodniej niż po piersi ( jak na piersi była płakała i sie prężyła ) ..

Snoopy No to nie fajnie :no::no::no::no::no:

I na tyle bo mała się wydziera .. :)



A jeszcze jedno ... Dacie mi pomysł na prezent urodzinowy dla mamy ???
 
Czesc;-)
Ja dalej sie mecze z pecherzem.. Mam umowiona wizyte u GP bo ile mozna sie meczyc, a nie mozna nic wziasc.. ale pani z recepcji najpierw stwierdzila ze infekcja pecherza w ciazy to normalne i ze nie potrzebna mi wizyta:wściekła/y:
Ale kuzynka dzwonila i powiedziala ze mam problem z tym zeby ten mocz oddac, no wiec pani stwierdzila ze okk moge przyjsc;/ porazka.. A siostra T mowila ze w ciazy pierwszej miala tez zapalenie pecherza i skonczylo sie na bialkomoczu i tydzien w szpitalu.. Takze lepiej dmuchac na zimne... A robic siku i prawie plakac to ja dzieki.. Zawsze po furaginie po 2 dniach juz spokoj mialam, ale furaginy nie mozna brac w pierwszym trymestrze..
 
Snoppy dobrze że pierścionek się znalazł:)

Milena może i już jej podpasowało. Mam nadzieje że szybko się uporasz z tym:)

Magda i jak z pęcherzem??
 
Hej powrociłam
I wiadomo co z maleństwem ? Jak sie czuje będą wywoływac ?
Snoopy no Wrrrr , szkoda gadać , le dobrze , że pierścionek sie znalazl
Magda lepiej idz i sprawdz!
milenaa a jak twój cycuch ?

Dzisija papierki mnie czekaja wypełniania a potem jeżdzenia wrr jaknie lubię
 
Wampi Mała spokojniejsza na MM , normalne że popłacze bo w końcu to dziecko . Kupka Ok , na cycu jak była miała problem ...

Aleksandra Cycuch lepiej :) choć boli jeszcze ..


zastanawiam się czy wyleczyć zapalenie , i karmić czy już zostawić ja na MM .
 
reklama
Ja dziś dalej będę monotematyczna-NIEWYSPANA, kurczę ja już siły nie mam, nie wiem co z tym moim synem się stało, tak ładnie sypiał, pojadł w nocy i dalej spał, a teraz pobudki po kilka razy w nocy, ciągnięcie cyca po pół godziny, marudzenie, stękanie. Nie wyrabiam. Moja Mela jak była mała i karmiałam ją 20 miesięcy to każą noc miałam tak niewyspaną bo ona po 5 razy w nocy się budziła i do 40minut ciągła pierś ale ja wtedy nie byłam taka zmęczona a teraz już powoli wysiadam, kurczę chyba się starzeję i dlatego.
Rano Mela mi mówi, że dziś do przedszkola nie idzie bo przecież niedziela jest, ha ha uśmiała się i mówię, że idziemy.Jak jechałyśmy do przedszkola to zaczełam śpiewać jej piosenkę o kubusiu puchatku a ona do mnie TY KIERUJ A NIE ZA ŚPIEWNIE SIĘ BIERZESZ-ha ha agentka.
Potem latanie po urzędach, zostawianie wniosków w ZUSie, US o zaświadczenia do rodzinnego, tydzień oczekiwania i muszę mieć pozwolenie od męża na odbiór jego zaświadczeń-brrr co za biurokracja.


KASIEK worek pod pachę to dobry pomysł przetrwać pierwsze dni. Moja w zeszłym roku kilka dni brała sobie plecaczek do sali (zawsze zostawiają w szatni) i myślę, że to jej pomagało.

SNOOPY co za brat,jak tak można??? I co z tym fantem zrobiłaś??

VI popieram, EVE najpierw nas się radzi co zrobic by mała była grzeczniejsza, słuchała sie, a potem każda zachcianka spełniona i jak dziecko może być mądre, jak pierw zakazy a potem ma co chce.

MAGDA oj jak masz jakieś obawy i problemy to idź to sprawdź, ja w pierwszej ciąży też na pęcherz w szpitalu kilka dni byłam i furalgin brałam, dlaczego niby nie można w pierwszym trymestrze go brać??

OLA co za papierki załatwiasz??
 
Do góry