reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Papitka Jak Natalka miała tydzień to też nie siadałam ( na boom pisałam leżąc z notebookiem ) ... W sumie to od wczoraj mogę usiąść dopiero , choć jeszcze tak niepewnie . Na piersi jest , ale nie wiem czy dam rade :confused: Mała ma duży odruch ssania , i jadła by non stop bo płacz ( nie chce smoczka ) i zjada rączki ; ))) Z Cyców mi tak leci , że nie wyrabiam , często muszę małej z butli dawać bo nie nadąża .


Wczoraj Natalka mi spała od 15 , i ledwo ją obudziłam o 19 na kąpanie ... i w nocy po raz pierwszy dała popalić troszkę . Od 1 do prawie 4 mi nie spała , prężyła się , płakała , masaż nic nie pomagał nawet . ale podołałam .

Miłego dnia !!!
 
hejka;-)

Renata co to za piechol bo ładnie wyglada:-p ja też szczeniaka szukam:-D z tym że takiego jak ja chcę M nie...
Milena ładnie sobie radzisz:tak: ja bym jak zombiak była po takiej nocce:-D a ty jeszcze na MM zajrzałas:-p
Papitka słodziak z małego!!:-)

Kurde w week mieliśmy już jechać do nas do domu powozic meble i niektore rzeczy, przy czym najwazniejsze posprzatac i co? dzwoni do mnie żona brata M i mówi ze zpraszają nas na chrzciny w niedz o 12... cały week nam się rozsypał:-( no ale przeciez jej nie powiem ze nie... mowie M ze kacha dzwonila a on do mnie: a po co? a z kad miala nr? co chciala??:-D jak mu powiedzialam to sie wkurzyl bo mieszkaja 2 klatki dalej i az do mnie musieli zadzwonic a M na miejscu i nic nie wie...
 
hejka;-)

Renata co to za piechol bo ładnie wyglada:-p ja też szczeniaka szukam:-D z tym że takiego jak ja chcę M nie...
...

Matka to zwykły kundel, dla mnie tak do pól łydki siega, moze ciut wyzej, a ojciec? albo labrador czarny albo amstaf prązkowan. :)
Ł chcial dla Kamila ( brata ) tego amstafa zabrac :) hahaha kiedyś mielismy prązkowanego i Ł rozpacza ze nadal by chcial.
Zostało im 5 suczek. w tym jedna po tatusiu prązkowana :) no sliczna.. ale suczka. jakby podrosla to bym psi pier...nik miala na podworku.

Ale Fikoł musi mu wystarczyć :)

ale mi nogi w zad wchodzą. ale ciesze sie jak dziecie. za 10 zł dla Filipa nowy plecak z Ben10 kupilam na ciuchach :) mlody oszaleje jak go zobaczy :)

a ja znowu chorą jestem ;/ znowu zoładek. sciska mi w kiszkach, przegania, mdli.. niewiem czy to z nerwów bo niedziele corz blizej, czy znowu jakiś wirus. w nocy kilkanascie razy wstawalam bo mnie na wymioty rwało. Ale poplulam i nic ;/ oj nienawidze sie tak czuc.
 
Hej;-)
Wczoraj mielismy bardzo udany dzionek;) T mial wolna niedziele, pogoda byla wiec nad jeziorko wyskoczylismy, jakie cudne miejsce, czulam sie jak w PL bo przewaznie Polacy tam byli;) Jedynie to prawie 70 km w jedna strone no ale warto bylo, bo tutaj nigdzie nie ma takich kapielisk. spieklam sie troszke, chociaz sie nie opalalam, jak zwykle dekolt i ramiona, a T plecy czerwone jak rak... A mnie tak od tego slonca juz glowa wczoraj bolala a nie chcialam brac tabletki.. Rano troche tez bolala ale zasnelam i przeszlo, na szczescie;)
Mdlosci mi chyba powoli mijaja hehe, i jem normalnie:p
Dzis juz pogoda nam sie popsula, wiec niedlugo jesien witamy;)
Dzis na obiadzio robie barszczyk czerwony bo ost ogladalam Kuchenne rewolucje i p. Gessler robila i takiego smaka mi zrobila hhehe;)
Papitka fajny maluszek, juz taki kawaler;) Jak sobie radzisz? Twoja mama siedzi z maluchem jak w szkole jestes??
Milena oo to nocne przeboje malutka robi, hehe;-) Bedzie dobrze
Renata fajny piesio, nowy czlonek rodziny;) Tez bym chciala psiaka ale tutaj nie mozemy miec, zaznaczone w kontrakcie mamy.;) Noo syn jesli jest wielbicielem Ben10 to napewno oszaleje;)
Milego dzionka;-)
 
Magda F ma fiola na punktcie Ben10 i spidermana. jakby mogł to by wszystko z tymi postaciami cjcal miec. Ostatnio tez Hot Whilsy ( czy jak sie t tam pisze ) uwielbia. Cale wakacje gadał ze musi miec plecak z Ben10. Ale zadnych fajnych i w rozsądnej senie nie bylo. A dziś jakby na mnie czekał.

załoze sie ze jutro w nowym pojdzie. trzeba sie kolegom pochwalić :)
 
Hej dziewczyny widzę że tu się nieźle znacie;)

Jestem tu nowa, mam 21,5 lat, rocznego synka Ignasia i obecnie jestem w 5 tygodniu ciąży. Urodzę na początku maja. Nie wiem za bardzo co robić, jak powiedzieć rodzicom. W głębi serca chciałam małą różnicę wieku miedzy dziećmi,ale rodzina jak rodzina mówi że praca, że studia. W ciąży z Ignasiem przerwałam studia i wzięłam po I roku dziekankę. Teraz będę musiała przerwać na trochę dłużej...Chyba powiem rodzicom jak będzie coś widać .. Boję się. A może tak jak w rozmowach w toku rodzina dowie się już po porodzie?:D

Z jednej strony cieszę się że będą się razem bawiły a z drugiej jestem przerażona reakcją i obowiązkami..
 
Matka to zwykły kundel, dla mnie tak do pól łydki siega, moze ciut wyzej, a ojciec? albo labrador czarny albo amstaf prązkowan. :)
Ł chcial dla Kamila ( brata ) tego amstafa zabrac :) hahaha kiedyś mielismy prązkowanego i Ł rozpacza ze nadal by chcial.
Zostało im 5 suczek. w tym jedna po tatusiu prązkowana :) no sliczna.. ale suczka. jakby podrosla to bym psi pier...nik miala na podworku.

Ale Fikoł musi mu wystarczyć :)

ale mi nogi w zad wchodzą. ale ciesze sie jak dziecie.
Kurde no!!!! Ja własnie od polowy ciąży amstafa szukam gdzies niedaleko i za rozsadną cene... mam 7letnią sukę mixa pregowaną i nigdy szczeniaków nie miała:-D żadnemu psu się nie dała:-D moj czysty ascior
[*].... kurde no chce asta:-D i już zaden inny pies nie da rady tej rasie i tyle:-D i kto jak to ty chyba wiesz ze z agresja maja niewiele wspolnego jak sa dobrze prowadzone;-)

Znalazlam ogloszenie i zdwonie, koles ma rudzielce. Mam nadzieje ze się uda bo w miocie tez tylko jeden piechol:sorry2: a suczy nie chce bo sterylka tez troche kosztuje;/


Ewusia Witaj;-)
 
reklama
Ewusia12 jesteśmy w tym samym wieku, a synuś mój ma 19 msc i ja już chcę mieć drugie dziecko! :) właśnie ze względu na tą niewielką różnicę wieku, na to, że łatwiej będzie mi pracować nad ich kontaktem ze sobą, no i przez samą siebie. Ja co prawda nie przerwałam szkoły, wciąż się uczę z tym, że zaocznie, a Ty? Ale skoro już siedzę w pampersach to jeszcze drugie 1.5 roku, czemu nie? Czuję sama po sobie i moim lenistwie, że z bólem wracałabym do tego po latach, więc mam nadzieję, że namówię męża i nie długo zaczniemy starania;)
Problem rodziców... no to tylko mnie zastanawia czy jesteś w związku z ojcem dziecka, ślub i te sprawy? Jeśli tak to wg mnie takie dobre rady z ich strony, bo wiadomo, że chcą dla Ciebie jak najlepiej a szkoła i praca to Twoja przyszłość, ale jeśli sama będziesz się cieszyła z drugiego bejbisia i oni będą - tak sądzę:) Bo zakładam, że Ignasia kochają całym sercem, więc dlaczego mieliby się nie ucieszyć, że będzie miał kompana do zabawy:D Ale swoje wysłuchasz, to normalne:)
 
Do góry