reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kasiek88kasiek ooo a co będziecie robiły z tych wiśni?

eve19 gratuluje ciąży:)

no mojemu w końcu przeszło i nawet grzecznie poleżał na kocyku; SAM_3676.jpg
 
reklama
Mamaa ale uroczy ten Twój synuś!!!! A i trochę pomrożone będzie dżemy i przy okazji soki::)

Wampi
łaskawy ten Twój komputer:p
 
Femme hehe no mam taka cichutka nadziejke;):)
Eve o matko wspolczuje tobie.. strasznie ciezko znosisz ciaze.. A ktory juz tydzien masz? A zdj USG trzeba sobie kupic? tzn tak cos wspomnialas.
Kasiek podrzuc mi troszke takiego soczku:p w sumie wisienki same tez moga byc:p
Mamaa uroczy ten Twoj synalek:):-D Sliczne ma oczy:-)

A ja dzis caly dzionek zamulam.. czuje sie jakby cos mnie lapalo.. jakies chorobsko.. a za jakis czas juz nie.. moze to ta pogoda tak.. chociaz pobolewa mnie troszke gardziolko..

Dziewuszki a pamietacie swoje objawy ciazy? ;-):-)
 
Magda pewnie ale nie wiem czy dotrwają:p A co do objawów to sen sen sen wstawałam szłam na zajęcia na 2 h i znowu spanie i masakrycznie bolące piersi i sutki i oczywiście większe piersi tak mnie bolały że pojedyńczo ze stanika delikatnie musiałam je wyjmować i fioletowe pręgi mi się porobiły czyli rozstępy;/
 
Witam.
Jakos zebrac sie nie moge zeby pisac regularnie. Zajete dni mam.
EVE Wspolczuje dolegliwosci, mam nadzieje ze szybko miną.

Za dwa tygodnie szykuje sie nam wesele, sukienkę mam czarną tylko musze pomyslec nad dodatkami , jalieś bolerko lub zakiecik jasny. Ech.
 
RENATAT - współczuje ...

MAGDA - SEN ! ja ciągle śpiąca byłam :-D na lekcjach spałam uwaga za uwagą że zasypiam leciała ale ja nic na to poradzić nie mogłam :-D no i rypało mnie w krzyżu jak na @ ale @ nie było :-p więc nie podejrzewałam że jest ciąża bo czułam że @ się zbliża :-p

MAMAAA - śliczne oczka ma ten Twój synek :-)

EWI - może jakaś fajna duża biżuteria jako dodatki ? :-) super to wygląda a i elegancko ;-)



A ja muszę się pochwalić że K zachwycony moją zupą :cool2: spytał czy wszystko może zjeść :-D:-D hoho tak urosłam że nie pytajcie jutro chyba też coś zrobię :-p
 
Magda u mnie objawy ciązy? Z F zadnych. ja ewenemet plamienia mialam ktore uwarzalam wtedy za okres.


z O. brak miesiączki, boace piersi, sutki to wogole tak mnie bolaly ze mi nawet stanik dotykający do nich przeszkadzał, mdlosci, draznił mnie zapach kawy i jedzenia.Sennosc.

wypompowana dziś jestem. Osa mnie rano uządlila.Uczulenie mam na jej jad i wylądowalam w osrodku. dwie godziny lezalalam. spoznilam sie na autobus do B-stoku. a do lekarza dziś z F mialam wyznaczoną wizyte. no ale Ł nas zawiozł. w miedzy czassie klotnia z malzonem.
ide poZdychac..
 
Hejka wieczorkiem. Dzis z pracy wrocilam wczesniej pracownik niedaleko mieszka to mnje podwiozl. Co do objawow to do momentu kiedy nie upewnilam sie ze jestem w ciazy nie mialam zadnych po stwierdzeniu przez lekarza ze na sto procent jestem zaczely sie wymioty po kazdym jedzeniu, odrzucalo mnie na widok slodyczy papierosow(dym) alkoholu, pozniej za czelam chorowac to albo w domu na antybiotkach albo w szpitalu.piersi bardzo mnie bolaly kazdy dotyk to ja umieralam. a porod nawet bezbolesny.a co do sarkoidozy to ile latjuz twoja tesciowa choruje?? i co bierze za leki??
 
Hej dziewczyny
nie zaglądam co dziennie bo mam ostatnio czasem takie ataki bólu głowy że nie mogę wytrzymać, nie wiem czy to z gorąca czy jest jakiś inny powód ale momentami jest masakra

dziewczynkom się juz nudzi w domu i jeździmy na basen - nawet jutro jedziemy
kompletuje już Klaudii wyprawkę - prawie wszystko ma z MONSTER HIGH

jutro Was nadrobię
Dobranoc

 
reklama
femme a to chciałaś swojego zagramanice wysłać...;p?
ewi Jejku Już 27 tydzien ciazy...ale zleciało. Jak się czujesz???

A moj R byl dzis z Ami na szczepieniu,była taka dzielna:) naet nie zapłakała Pani pielegniarka powiedziala ze teraz pomasuje Ci raczkę troche ja posmyrała i wbila jej igle...A moje dziecko postawiło oczy i mówi...pani ma buty..(.po chwili) ładne:-D
Śmieli tam sie z niej niesamowicie;-)No i oczywiscie dostala nagrode dzielnego pacjenta i jaies naklejki na szybe morze palma slonko chmury nawet fajne:-p

A ja mysle czy jutro nie zadzwonic o urlop bo na rano mam a nie chce mi sie wstac:-p;-)
Ide spac:) Dobraaaanoc:)
 
Do góry