reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
snoopy wiesz... tak szczerze i po cichu troszkę Ci zazdroszczę ;-)


Eeeeeeee a czego jeśli można wiedzieć? Ja też po dupie ostro dostałam i swoje przeszłam... dzieki ojcu małej....

Mala czarna u nas jest5 odwrotnie jak ja mam cos w buzi Ala podchodzi otwiera buzie i mowi daj:-D jak u ptakow ja karmie czasami:-D
 
Ostatnia edycja:
mała_czarna u mnie na szczescie wszystko ok jak do tej pory . Czasem slysze ze kobiety maja takie przeboje i coraz bardziej doceniam ze moja ciaza przebiega prawidlowo. No udala Ci sie cora jest sliczna :) ma przecudne oczka
snoopy kurcze to moze moj sen tez sie okaze prawda :-) dam znac po badaniu . U nas tez jest roznica wieku dosyc duza ja mam 18 on 25 . Jak powiedzial pierwszy raz swojej mamie ze jestesmy razem i ile mam lat to nie chciala wogole uwierzyc bo myslala ze sobie jaja robi heh . Chyba do tej pory nie traktuje mnie powaznie tym bardziej ze ma drugiego syna w moim wieku. Najwazniejsze ze kochamy sie ze swoimi facetami a tesciowych nie zmienimy;)


 
Paulaw Masz szczeście że nie masz ciążowych przebojów... Ja z Ala miałam na podtrzymaniu i w tej pod koniec listopada w pracy mialam skurcze wiec od 2 grudnia kisze sie na zwolnieniu ale leki pomogly i jest coraz lepiej:-) ostatnio nawet nospy juz nie biore co mnie bardzo cieszy:-D bo brzuszek sie nie stawia i skurcze zniknely, tylko ze przez pogode umieram teraz bol glowy straszny mam czuje sie jak bym sie z narkozy wybudzila i nie wiedziala gdzie jestem i co sie dzieje... no i zgage straszna mam... ale i tak nie jest tragicznie bo juz nie wymiotuje a z mala cala ciaze robilam ladne hafty:-D

sali ja tez juz mam zimne grzejniki ale w pokoju mam 23 stopnie wiec jest ok;-) zobaczymy jak rano bedzie, ja sie do pieca nie tykam bo mi smierdzi jak mam rozpalic...
 
Ostatnia edycja:
U nas też spora różnica, bo ja mam rocznikiem 23, a M. rocznikiem 30:-D Ale On z października, to jeszcze ma 29, ja z lipca;-)
No i mam w domu 2 skorpionów, bo Młoda też skorpionica:-D


No, ja już w 9tc. zaliczyłam pobyt w szpitalu, potem w 22, 30 i 35. Cały czas bóle brzucha/skurcze :( Tylko ja miałam tak, że brzuch mi się stawiał, macica napięta, a szyjka mocno trzymała, bo w 22tc miała 3,5cm ;)
 
Ostatnia edycja:
Hahahaha ja baran a moj skorpion:-D Gracko strzelec a Ala blizniak, brzuszkowy tez blizniak bedzie:-D my z M powinnismy sie klucic wrecz do rekoczynow powinno dochodzic jesli o zodiakalne polaczenie chodzi a tu nic sielanka:-D

Ja z Ala w 32tc nie miałam wcale szyjki i od 27tc mialam 2cm rozwarcia... teraz sie o szyjke balam ale gin sprawdza i mowi ze jest ok:)
 
Ja jestem bykiem a moj facet waga . Ciekawa jestem tylko co sie urodzi bo termin mam na 20 czerwca. Do 21 czerwca sa bliznieta a po 22 rak . Snoopy trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo . Musisz byc teraz spokojna i dobrej mysli. Tez lece do lozia bo juz od kilku dni chodze bardzo pozno spac . 3majcie sie dobranoc
 
reklama
Witam;)
mojemu dziecku cos sie przestawailo juz drugi dzien wstal o 5, wlasnie zasypia ale od 3 do 5 spal tylko gdy kolysalam. Mam nadzieje ze to tylko wudniowy wyskok i nie zostanie tak na stale:sorry:
Co do znakow zodiaku my wodniki a maly rak;-)
 
Do góry