reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anula- wyprzedziłaś mnie, a chciałam być pierwsza dzisiaj:-p

Dzień dobry:-D

Co do znaków, to ja jestem rak, a moi domownicy jak pisałam skorpiony;-)

Ale u mnie wieje i sypie, wreszcie zima, a Młoda zamiast na sanki iść, to musi siedzieć przeziębiona w domu, buuu:-(
 
reklama
Helloł

Mala_Czarna Śliczna Pyśka :-) My też siedzimy w domu, a mamy chyba z 10cm śniegu i teraz znowu zaczęło padać a Julka kocha śnieg :-(


Jeśli chodzi znaki zodiaku Ja jestem Wagą J jest rybą a Julka koziorożcem.
A róznica wieku to i u Nas spora bo 5 lat J ma 27 rocznikowo a ja 22 ;-)

Muszę zacząć sprzątać a cholernie mi się nie chce :dry: może ktoś mi krasnoludki podesłać :-D
 
Witam

U nas tez pada snieg i troche go lezy , ale my nadwór ruszyc sie nie mozemy.

Kama a jak Julka , lepiej???

U mnie Zuzia od 3 dni wstaje o 6.30 , poprzestawiało jej sie przez chorobę.
A pozniej zaczne torta robić na jytro dla Zuzi, to nic ze gosci nie bedzie :)
 
Narazie bez zmian, dostaje antybiotyk. Kaszel ma straszny i mokry ale to chyba dobrze. Oglnie nie widac ze chora , tylko blada jest. Ale i tak za chwile bede dzwonic do doktor , bo mowiła zeby zadzwonic i powiedziec co i jak
 
Kama spóźniona ale szczere- Wszystkiego najlepszego dla Julki :*:*
No i zdrówka ;*

EWI zdrówka dla dzieci ;*

mazia gratuluję ;* :-)


Co do chodzików to Zuzia też nie wie co to, nigdy nawet nie widziała ;-) w sumie nie wiem jaki jest sens wkładania w to dziecko..


wampi zdrówka dla córci ;* i żeby synek się nie zaraził.



Widze, że jeszcze temat księży był.. ja nie uczestniczę w kolędzie chyba od 2007 roku.. nie potrzebne mi to :no: i w ogóle nie rozumiem tych calych kolęd, po co to!


mała_czarna a jaką działalność chcesz otwierać?
Śliczna diablica :-p:-p ale ma duże oczy :-)



Co do znaków to ja jestem koziorożec, P strzelec, a Zuzia byczek :-);-)




A ja jestem chora :sorry: wczoraj nawet na chwilę nie włączyłam komputera, bo cały dzień głowa mi dosłownie pękała, do tego ból gardła, katar, ból mięśni i kości.. :baffled: niech mi to minie, bo jutro chcemy jechać do kina.

Uwaga, chwalę się :-D w poniedziałek postanowiłam się zważyć, miałam się ważyć co tydzień, ale nie wytrzymałam i zważyłam się wczoraj i wychodzi na to, że od poniedziałku do piątku schudłam 3 kg :-)
 
Hej, nadrobilam troszke...

Miki mi wymiotuje, zaliczylismy apteke i jak do jutra mu nie przejdzie pani magister kazala jechac do szpitala :-(
Trzymajcie kciuki by jednak przeszlo :-( Miki teraz zasnol... jest slaby nic nie moze jesc ani pic... wszystko wymiotuje :-( Niewiem od czego to zlapal, wszystko bylo oki, rano wstal tez wesoly, napil sie i zwrócil... :-(

U nas znaki zodiaku to Ja, mąż i Miki Bliźnieta, a Hania i Daniel skorpiony.
 
Liza trzymam kciuki żeby Mikiemu szybko przeszło.


A umnie sypie, sypie i jeszcze raz sypie, chyba w ramach ćwiczeń fizycznych wylazę na podwórko po odśnieżać jak Julka zaśnie ;-)
 
Ale napisałyście, ale nadrobię.
Witajcie u nas mały miewa boleści brzucha. Córcia mi się pochorowała. Noc ciężka, gorączkę miała, majaczyła przez sen, kaszel, katar ją męczy. Na zakupy niewyspana pojechałam, wróciłam niedawno i dopiero co śniadanie zjadłam bo rano nie miałam co zjeść dietetycznego bez białeczka i nabiału. Ale zrobiłam sobie zakupki i będę miała co jeść w tygodniu.Mel przez tą gorączkę w nocy dwa razy się zesikała w łóżko. Ach biedna moja.
Wczoraj się ważyłam i 3kg w dół i juz piąteczka z przodu. Oby tak dalej. Jeszcze przydałoby się by 9kg poszło w zapomnienie i będzie idealna waga sprzed pierwszej ciąży, nawet ,mniejsza-ach ale mi to się marzy.

BURZOWATA gratki ząbka.

MAŁA CZARNA przeczytałam wszystko. Jaką działalność otwierać chcesz??

Ja jestem koziorożec, mój K Lew, Amelka Ryby a Kacperek Strzelec. U mnie z K też różnica wieku 5 lat. W tym roku on będzie miał 30 a ja 25.
 
reklama
Matko co za felerny poranek... Dziewczynki zdrówka dla dzieciakow:*

Liza moze spróbuj małemu ugotowag ale rosołek, na samej kurze z ryzem i wazywami be przypraw? u mnie jak Ala wymiotowała liczyło się żeby chociaż 2 łyżeczki jadła... A biegunki mały nie ma?

Malwina jak masz amol spróbuj mała smarowac kilka razy dziennie, mojej Ali pomaga, a tak to herbitusin jej podaje jak ma kasel.

Dorotar u mnie to samo jak mała chora to sie moczy... pampersów nie chce wiez zaczełam bombinowac jak nie masz podkladu to potnij worek na smieci i załoz na niego kocyk i przykryj porzescieradlem... ja przez to musze malej łożko wymienic bo nie nadaje sie do prania... tylko maskuje smrod... widziałam na allegro takie kanapy do pokoi dzieciecych za 120zl juz mozna kupic sa rozkladane jak tapczaniki z ikei:-)

U nas na szczescie prawie zdrowe jestesmy;-) co do sniegu u mnie zamiec normalnie jest, nic nie widac tylko bialy pyl sypiacy sie z nieba, ale chyba sie nie utrzyma bo jest 1 stopien na plus takze dupa z sanek a chialam isc pozjezdzac, a co:-D

Co do róznicy wieku widze że my z M mamy najwieksza:laugh2::sorry: ale kocham mojego malolata i juz:-p
 
Do góry