reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Elwirka a sprobuj na dole na pasku po prawej wcisnąć na ikonkę klawiatury i zmień sobie klawiature z 214 na programisty ;-)
 
reklama
Hej :)
Ale dzisiaj pogoda beznadzieja, niestety udziela sie to Marice bo od rana marudzi, nic jej nie pasuje i wogole maruder straszny.
Gosia a moze sie jakos spotkamy ktoregos dnia ??:)
Klaudix ja do szpitala pojechalam 15 listopada z plamieniami a ze termin mialam na 17 to mnie zostawili. Ordynator powiedzial mi tylko ze polozy mnie na porodowce bo moze cos sie zaczac dziac a jak nie to rano na patologie mnie przeniosa. Zrobili lewatywe, podlaczyli pod KTG i kazali isc spac. Skurcze na KTG sie zapisywaly a ja ich nie czulam wcale :) Polozna az sie dziwila ze skurcze co 3-4 minuty a ja spie. O 1 poszlam do lazienki, poszlam dalej spac i o 5 odeszly mi wody. Skurczy nadal nie czulam a juz byly co chwila. Polozna powiedziala zebym zadzwonila do P, zbadala jeszcze raz kazala sie polozyc na boku zeby jeszcze przetrzymac az P przyjedzie, ale za chwile zbadala kolejny raz i powiedziala ze nie mozem czekac i ze zaczynami rodzic. Ja zdzwiona ze nic mnie nie boli wiec jak ja mam rodzic. I ona mi mowila kiedy mam przec bo nic nie czulam. I dopiero po chwili poczulam juz skurcze parte. 20 minut i Marika byla na brzuszku :)
 
Hej. U nas od zeszłej soboty zimno, tęsknię za upałami bo chcę się opalać:D

Violett o rety, Ty to miałaś super expresowy poród. Fajnie:) Pamiętam jak jeszcze w ciąży chodziłaś, bałaś się przedwczesnego porodu a tu już Marika ma pół roku!! Szok:)

Klaudix po porodzie na ogół wpierw wywożą na korytarz a jak Cię zapiszą do odpowiedniej sali do wzium na salę. No bynajmniej tak mi się wydaje, że to na ogół tak się dzieje.. Mnie po 2h wywieźli na salę:) Miałam aż 6 osobową, było nas 5, ale cóż:p

ja od rana miałam wenę i wysprzątałam swoją i męża szafę, szuflady w biurku, barek, kuchnię;)

Może któraś chce kupić wózek wielofunkcyjny firmy Matrix? Niedrogo:-) Po Martynce. Stan bardzo dobry.
 
Vegas u nas jest inaczej.. Tak jak u mnie, po porodzie z mężem mieliśmy czas dla siebie, a oni w międzyczasie przygotowali salę..Jak tylko pożegnałam się z K to od razu na sale poporodową mnie zawieźli...

Violett o matko...Wygrałaś:-D!!! to naprawdę jestem w szoku, że tego nie czułaś.... Jak po znieczuleniu... tak to można rodzic non stop:-D Kochana nie wiem na co czekasz, hihihi:p:-D
 
Klaudix, dobrze że tak szybko ci minął czas,a Filipek jest już z Tobą
wink2.gif
wink2.gif

Elwirka, oby wam się pogoda polepszyła
biggrin.gif
mi ten ctrl i shift pomagał...
Violett, super że poród miałam taki szybki i bezbolesny... no nawet twoim postem jakoś się pocieszyłam
biggrin.gif

Vegas, ja dzisiaj też takie powera dostałam na sprzątanie, hehe
laugh.gif
 
Hej jestem nowa i chciałbym się przedstawić nazywam się Kasia mam 23lata i mam 20 miesięczną córkę Dominikę.
Widzę że dużo tu porodów gratuluje z całego serca i troszkę zazdroszczę:D
 
Lana tu daję fotki tego wózka

w wersji z gondolą
k,MzUzNDg2NDQsODY4NDA0,f,DSCN5025.jpg

z nosidełkiem zamiast gondoli
k,MzUzNDg2NDQsODY4NDA0,f,DSCN5027.jpg k,MzUzNDg2NDQsODY4NDA0,f,DSCN6082.jpg

spacerówka /można w dwie strony ją obracać by widzieć dziecko i by nie widzieć/
k,MzUzNDg2NDQsODY4NDA0,f,DSCN5031.jpg k,MzUzNDg2NDQsODY4NDA0,f,3333333333333333.jpg

oczywiście nosidło/fotelik też do kompletu i torba
k,MzUzNDg2NDQsODY4NDA0,f,DSCN0005.jpgDSCN5789.jpg

tutaj stronka przykładowa to dokładniej widać ten wózek - my mamy bordowy w koła, akurat go tam nie ma, ale to przedstawiłam wyżej koloryt:-)

http://allegro.pl/darex-matrix-na-piankowych-kolach-fotelik-i1647294164.html
pencil.png


aha, folia i moskitiera też na sprzedaż do kompletu
 
Ostatnia edycja:
jakby coś to ja za 300zł będę go na allegro dawać, tzn z licytacją od 300zł, ale pewnie więcej nikt nie da:p zobaczymy. Więc jak któraś chętna z Was to 300zł plus kurier. Zależy nam by go sprzedać bo nam strasznie dużo miejsca zajmuje a od września mamy już spacerówkę normalną.
 
reklama
Vegas ja tez pamietam ten czas, jak lezalam w szpitalu i sie wynudzilam jak cholera, a potem w domu a wkoncu sila rzeczy urodzilam terminowo i ekspresowo :)
A cd lezenia po porodzie to ja lezalam 2 godziny jeszcze na porodówce z malutka na cycku i z P u boku a po 2 godzinach na porodowce zmienialam koszule bo byla cala brudna przenioslam sie na lozku zabrali mi mala do lozeczka jej, i razem przewiezli nas na sale :) I u mnie sale 2 osobowe :)
Klaudix a nawet nie wiesz jak sie balam tego porodu a tutaj taka niespodzianka :)

Jest ktoras z was dobra z ang?? mam problem a jutro mam egzamin..

Kasiek88kasiek witaj :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry