reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
koniczynka hahaha :-)
Malwina juz jestes niewidoczna :-)

ide na wyrko zaraz, kurcze cos znówzoładek zaczyna mnie bolec :dry: niech ten dzien sie juz skonczyyy.... :-D
 
Ja się tylko raz zatrułam alkoholem. W zeszłym roku. PO tym na pewno więcej niż kilka kieliszków nie wypiję. A jak już to małe drinki.

Kurde powiedzcie mi coś o tym olejku... Bo sama nie wiem...
 
Ja się tylko raz zatrułam alkoholem. W zeszłym roku. PO tym na pewno więcej niż kilka kieliszków nie wypiję. A jak już to małe drinki.

Kurde powiedzcie mi coś o tym olejku... Bo sama nie wiem...
ja bym nie ryzykowala i u mnie lekarze wybijaja ten po,mysl z glowy, dziecko ma jeszcze czas,ono wie najlepiej kiedy jest gotowe na przyjscie na swiat:)
 
kiniorek jestem tego samego zdania co fikusek.
Zobaczysz ze to wczesniej niż Ci się wydaje.

Ja lecę spać do M

Eliza to położ sie kobieto , jutro bedzie dobrze:p)
 
reklama
Hej:)

u nas dziś niedziela rodzinna, żadnego wyjazdu do teściowej i super, czas w trójeczkę:) była też wieczorem zapiekanka, ale nie wyszła tak super jak na Sylwka. Teraz Małż ogląda tv a ja mam czas na neta. Córa jakoś po 19 usnęła.

Ja raz jako nastolatka /chyba po 18tce to było/ upiłam się winem i film w 98% mi się urwał. I też źle wspominam jeden wypad z J i znajomymi do baru, wypiłam 4 piwa i nie kontaktowałam. Znajomi myśleli, żem zła na nich:p A ja na drugi dzień do popołudnia ledwo żywa byłam. Po ciąży mam mocniejszą głowę:)
 
Do góry