reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Nasza córa od 19.35 śpi.
Poza tym rodzice zaproponowali abyśmy Martynkę im jutro zostawili a sami poszli się dobrze bawic na imprezę u szwagierki. To ta z okazji chrzcin. Z początku byłam przeciwna bo uzależnienie od Małej swoje robi, no ale ostatecznie zgodziłam się a mąż na to przystał. Pomyślałam wreszcie o sobie, cud=P Bo zawsze jak jeździmy z Małą to pilnuję jej, nawet czasem nie mam jak zjeśc u kogoś bo mi Mała nie daje. Mąż się zbytnio nie przejmuje bo albo zaszyje się u brata i sobie gra, a ja kawę w gościach to zimną piję. Cóż, Mała jeszcze sama nie chodzi to trzeba na nią uważac. No i to taka mamusina klejka, tylko mama i mama.
Mam nadzieję, że jutrzejsza impreza mi się spodoba, będę się dobrze bawic. Na pewno myślami będę z Małą, ale damy radę. Trzeba zaufac rodzicom.
 
reklama
cześć dziewczyny pewnie nie nie pamiętacie bo od wieko tu nie zaglądałam a jak pisałam to teznie dużo... to może tak dla przypomnienia mam na imie weronika urodziłam mając 17 lat córeczkę alicje.. potem byłam w drugiej ciąży ale poronilam teraz sytuacja sie polepszyła i dajemy sobie rade ze wszystkim


vegas jak wyjdziesz to odpoczniesz trochę każdemu się należy i może w końcu raz na miesiąc będziesz mogla poświecać czas tylko sobie warto uwierz dla swojego zdrowia psychicznego..sama tak robię i jestem bardzo zadowolona..
 
Vegas ja jak Wiki musialam zostawic z nasza lokatorka (starsza kobitka 46lat) bo akt urodzenia bylismy latwic to nie moglam wysiedziec na krzesle juz chcialam do niej biec bo sie martwilam ;) a moja Wiki chyba sie przeziebila wczoraj jak bylismy na badaniach cos mi katarek ma zobaczymy jak bedzie jutro jak sie nie poprawi to idziemy do lekarza
 
Clio Jaki fajny golasek:-)
Spróbuj może na razie z mokrymi recznikami na kaloryferze
lolkak a próbował ktoś inny niż ty karmić małą z butli?
Trzymaj małą na brzuchu do czasu, aż zacznie marudzić. Na razie to bardzo krótko, ale z czasem się wzmocnią mięśnie i coraz dłużej będzie chciała tak leżeć.:tak:
Femme Dużą dziewczynkę masz:tak: Choć nie za dużą, pewnie pediatra nie uwzględniła, że teraz dzieci coraz większe rosną. Moja siostra teraz przyjechała ze swoją prawie 2letnią córeczką, to ona jest ponad 4kg lżejsza i 11cm niższa:szok: ale to chyba konusik po matce, bo moją siostrę w podstawówce podejrzewali o niedożywienie:-D
A skierowanie do poradni leczenia zeza dostałaś?

fikusek
mam nadzieję, że z Alankiem już jest lepiej
Hejka!
Ale Mikuś jakiś taki nie wyraźny. Boję się z nim wyjść, żeby się nie doprawił. Wystarczy, że ja ledwo chodzę, bo tak mi brzuszek ciąży.
Jakie macie buty na zimę? Ja mam tylko kozaki i to na bardzo wysokim obcasie. Nie lubie mieć płaskiej podeszwy. Ale w związku z ciążą chyba będę musiała się wybrać na zakupy ;-)
Zdrówka dla Mikusia:tak:
Przypomniałaś mi, że nie mam butów na zimę:no: A ja nawet nie mam, kiedy iść na zakupy, bo z małą w wózku nie mam szans na przymierzanie czegokolwiek:no:
vegas udanej imprezki:-)
eve współczuję sytuacji...
Byłam dzisiaj z małą na kontrolnym usg główki i wszystko ok:tak: A przy okazji miałyśmy dłuuugi spacerek. Śniegu nie ma, ale mróz już chwycił i bardzo przyjemne powietrze się zrobiło:-)
Jutro znajomi przychodzą i czeka mnie mnóstwo sprzątania i prasowania (dziś znowu tynk na klatce szlifowali:wściekła/y:), a rano mam znowu bardzo nudny fakultet i muszę o 6 z domu wyjść, żeby małą zdążyć dziadkom podrzucić przed zajęciami.
Hehe, żeby nabrać sił właśnie zjadłam ok.10 mini marsów:szok: I ja się dziwię, że mam duży brzuch?!:dry:
 
ooo widze że nie tylko ja jeszcze nie śpie....
Pizza dajcie kawałek hehehe... ja zjadłam dziś tylko bułke suchą ( nie chciało mi sie robic a z kakaukiem była pyszna) i troche ryzu z warzywami....
kolacji już pewnie jeść nie bede bo na noc to nie bardzo....
Geroland pamietam Cie.. Jak tam u Ciebie jak sie układa????


Mój polazł gdzieś i sama jestem dzieci spią a ja sie nudze.... :(:( doła łapie :(:(
 
reklama
hej dziewczyny ;)

melduję się, że żyję wraz z Kornelką :) mamy się dobrze:p raczkuje z prędkością światła i staje na nóżki ;) najchętniej to by poszła już sama :p
więcej szczegółów spróbuję WAm jutro zdradzić jak zajrzę do Was - postaram się :)

pozdrowionka ;* mamuśki, brzuchatki i dzieciątka :p
 

Załączniki

  • DSC_0030malke.jpg
    DSC_0030malke.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_0014malef (2)33.jpg
    DSC_0014malef (2)33.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC_0013male.jpg
    DSC_0013male.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 27
Do góry