reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

fikusek współczuje... zdrówka dla malego zyczymy:*****
eve heh wiem co czujesz u nas to samo czasami, ale ja na szczescie pampki mam jeszczem a maly na cycu jest, choc zapasowe mleczko poczatkowe tez mam wrazie co:p heh...
 
reklama
Mały mi złapał katarek... :( Aż boję się go jutro zostawić z mamą ;-(Już od dwóch dni był taki nie wyraźny... Ehh nie lubię takiej przejściowej pogody :-/.
Robię kolację, ma ktoś ochotę na naleśniki z serem?
 
Wkurzylam sie siedze i placze nie mam kasy konczy mi sie mleko a piersi nie moge dac bo juz mleko mi zaniklo ;/ pampersy do wtorku bede miala a pozniej to nie wiem co zrobie pojde i ich wytuke ;/ soso to jest najgorsze ,ze oni nigdy za urlopy nie spiesza sie wyplacac mimo ,ze nawet moj brat poszedl z marcinem dzis do wspolwlasciciela sie klucic i powiedzieli jak jest w agencji
 
Wkurzylam sie siedze i placze nie mam kasy konczy mi sie mleko a piersi nie moge dac bo juz mleko mi zaniklo ;/ pampersy do wtorku bede miala a pozniej to nie wiem co zrobie pojde i ich wytuke ;/ soso to jest najgorsze ,ze oni nigdy za urlopy nie spiesza sie wyplacac mimo ,ze nawet moj brat poszedl z marcinem dzis do wspolwlasciciela sie klucic i powiedzieli jak jest w agencji


kochanie nie przejmuj sie naprawde chcialabym ci pomoc naprawde chcialabym ci pomoc jakbym mogla ja tez wlasnie czekam na pieniadze do 29;/ ehhh nie placz naprawde bo mi sie az przykro robi :(:(:(:crazy::crazy::crazy::crazy::blink::blink:
 
wiecie mam szczescie,ze mam takiego faceta jak Marcin szkoda bylo nam sprzedac telefon ale musielismy zeby kasa byla ;/ cuż 40funtow wpadlo na jakies jedzenie i dla Wiki jeszcze mamy klijenta na kamerke nasza ale jej mi jest strasznie szkoda bo jeszcze sie nia nie nacieszylam ;/ a kupilam specjjalnie dla Wiki zeby upamietnic jej pierwsze swieta ;( soso to chyba w calej anglii takie przypadki sa straszne z wyplacaniem kasy ;/ a ludzie kombinuja jak moga dobrze,ze my mamy troche zbednych wartosciowych rzeczy i znajomi od dawnna chca od nas kupic kilka rzeczy ;(
 
eve nie martw się skup się na maleństwie bo ono teraz spokoju potrzebuje choć to trudne i cie rozumiem a z Lexa faktycznie siłacz mały :-)

fikusek zdrówka dla Alanka biedaczek sie meczy

lolak Majusia przybiera jak Alex ale on ma juz 6kg 60cm :-)mój pulpecik :-D hihi

Daff ja tak zaobserwowałam ze julka bierze wszystko na smak :rofl2: tak było z kupką i teraz ze śniegiem hihi smakosz mały :sorry2:

Elizka od kiedy ząbkowały ci dzieciaczki? bo zastanawiam sie czy od 3 miesiaca mogą ząbki jakoś sie wyrzynać bo Alex sie ślini ... cieknie mu z tej buźki hehe

sylcia ty to zabiegana jesteś ale dobrze ze Nadinka zdrowa :tak:

ja dzisiaj zrobiłam sobie wieniec adwentowy z 1 świeczką (modernistyczna wersja) kalendarz adwentowy wypchałam cuksami i odpoczywam psychicznie ... Alex jest aniołem w dzień aleostatnie2 dni to koszmar z zasypianiem :-( niby marudzi i zmęczony a jak go kładę to jest płacz dzisiaj to samo B musiał iść i jak ręką odjął spi ...ale dość niespokojnie :baffled: martwi mnie to bo raczej dbam o jego spokój rytm dnia i wogóle wrazenia mu dozuję hmm może kolejny skok ... ??

jak z IXI nie pokazuje sie na gg nie odpowiada:confused: wiecie co i jak?
 
clio ciekawi go swiat i pewnie dlatego nie chce zasnac,Alan tez tak mial jakis czas i tez byl zmeczony ale to wygldalo tak jak by szkoda mu bylo isc spac bo tyle ciekawych rzeczy dzieje sie wokol niegio:D
 
fikusek możliwe bo na rękach było lepiej ale też nie do końca nic poobserwuje go i zobaczymy :) padam na twarz po dzisiejszym spacerze lekko przemarzłam i zmykam sie położyć moze Alex jeszcze pośpi było by cudnie :) a jak Alan?

dobrej nocki dziewczyny
 
reklama
Clio No zabiegana jestem nie ukrywam Najtrudniej jest, tak jak teraz mieszkamy Sami daleko ok polski i domu Liczymy tylko na siebie Przecież niebede nadii kolezanka zostawiala które maja swoje dziecii Ale człowiek wiele docenia :) staram się mieć wszystko poukładane Taki swój mały kalendarzyk dzienny :)
 
Do góry