reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no wlansie widze ze rozumiecie o co chodzi...
jak mojemu tacie powiedzialam wczoraj bo zapomnialam to byl w sozku..
moj tato nie pzrebiera w slowach ale padl tylko tekst:
"a co on k*** poje***???
daj mi nr do niego!"
nie dalam ale sama mu powiem ze tak sie nie robi. list mze poczekac! brakuje mi slow na tego zlodzieja!
i dlatego ze jest chamem nie pwoeim mu wczesniej ze sie wyprowadzamy tylkod zien prezed zeby szybko nikogo nie znalazl i byl stratny.
bo nam za pol miesiaca policzyl o 2 dni wiecej czyli 60zl wiecej do zaplaty wyszlo jak mu zwrocilismy uwage to powiedzial ze on nie liczy nam butli z gazem a tam bylo na dnie... i ze jak nam sie nie podoba to mozemy sie stad wyprowadzic on kogos bedzie mial na to mieskzanie. ze graw otware karty i mu o kazda kase chodzi!
zlodziej jeb**any! kiedys zarowka sie przepalila ale po tylu miekszkancach too oczywiste ze sie przepali.. to poszedl kupil i przyszedl do mojego m z rachunkiem zeby oddal mu 6 zl za ta zarowke! czujecie? M oddal ale tym razem niech sie paluje nic mu nie dam! a jeszcze moglabym go w konia zrobic bo on ma z nami umowe na 300zł tyle co czynsz wiec mogalbym mu zapalcic te 300zl i powiedziec pocaluj sie w du**pe!
 
reklama
Kacper sie własnie usypia w łózeczku a ja na chwile wchodze do was

patrycja 214 ostatki a ty chorujesz kuruj sie:-)
pati z kolegami moze gdzies zabalował:/
 
Pati to nieźle :szok:

Daff z tym włażeniem do mieszkania ten facet przegina, przecież nie demolujecie mu chaty,więc nie ma podstaw do takich niezapowiedzianych nalotów!!

Koniczynka wszyscy z domu już ją karmili i nic. Ona zaczyna ruszać językiem nim szeroko otworzy usta i nie ma jak jej smoczka wpakować:dry:

Clio rosną 2 małe pulpety ;-) Mała nie mieści mi się już powoli w pieluch 3-6kg a te 4-9 kg są jeszcze za duże ;-)

Femme udanej imprezy:-)
 
Umi alkohol u niektórych działa tak że myśla że są najlepsi we wszystkim.... zaczepiła ich grupka kolesi a że szwagier ma nie wyparzona gebe to sie zaczeło od słowa do słowa az sie zaczeli bić.... R ma szczeście że jemu sie nic nie stało... wiecej szczescia jak rozumu. Była policja pogotowie ... tamci co zaczepili siedza.... A ja jestem tak zła na R że jak wróci z pracy to go chyba zabije.... miał iść na 2-3 godziny. A jak wyszedł przed 22 to wrócił przed 7 rano :/
 
Hellol :)

Daff niezła historia :/ a koleś to cham jakich mało Trochę kultury mógłby gdzieś skubnac :/

Geroland hello :) miło ze wpadlas :)))

Kingusia malineczke masz slodziutka Duża pannica :)))

Patrycja Moj czasem do sąsiada wychodzi i wraca pozno wiec mu pokazalam raz ... Zamknelam drzwii i poszłam spać a on dobijal się i niestety spał u sąsiadów I teraz wie o ktorej się przychodzi i kontaktuje :))

Ooo a ja jeszcze w lozku leze Ptysiak zabrał 4 litery z nadinka i poszli na śniadanie już dawno temu ahh jak dobrze pospac :)
 
reklama
Do góry