reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

eve nie martw się skup się na maleństwie bo ono teraz spokoju potrzebuje choć to trudne i cie rozumiem a z Lexa faktycznie siłacz mały :-)

fikusek zdrówka dla Alanka biedaczek sie meczy

lolak Majusia przybiera jak Alex ale on ma juz 6kg 60cm :-)mój pulpecik :-D hihi

Daff ja tak zaobserwowałam ze julka bierze wszystko na smak :rofl2: tak było z kupką i teraz ze śniegiem hihi smakosz mały :sorry2:

Elizka od kiedy ząbkowały ci dzieciaczki? bo zastanawiam sie czy od 3 miesiaca mogą ząbki jakoś sie wyrzynać bo Alex sie ślini ... cieknie mu z tej buźki hehe

sylcia ty to zabiegana jesteś ale dobrze ze Nadinka zdrowa :tak:

ja dzisiaj zrobiłam sobie wieniec adwentowy z 1 świeczką (modernistyczna wersja) kalendarz adwentowy wypchałam cuksami i odpoczywam psychicznie ... Alex jest aniołem w dzień aleostatnie2 dni to koszmar z zasypianiem :-( niby marudzi i zmęczony a jak go kładę to jest płacz dzisiaj to samo B musiał iść i jak ręką odjął spi ...ale dość niespokojnie :baffled: martwi mnie to bo raczej dbam o jego spokój rytm dnia i wogóle wrazenia mu dozuję hmm może kolejny skok ... ??

jak z IXI nie pokazuje sie na gg nie odpowiada:confused: wiecie co i jak?
Niee no mi sie wydaje ze to jeszcze nie ząbki:-) jak dziecko pcha raczki do buźki, no i zabawki dziąsełkami mocno zagryza + ślinienie to juz zabki, a samo slinienie to poprostu slinianki za dużo slinki produkuja:-)


cześć dziewczyny pewnie nie nie pamiętacie bo od wieko tu nie zaglądałam a jak pisałam to teznie dużo... to może tak dla przypomnienia mam na imie weronika urodziłam mając 17 lat córeczkę alicje.. potem byłam w drugiej ciąży ale poronilam teraz sytuacja sie polepszyła i dajemy sobie rade ze wszystkim


vegas jak wyjdziesz to odpoczniesz trochę każdemu się należy i może w końcu raz na miesiąc będziesz mogla poświecać czas tylko sobie warto uwierz dla swojego zdrowia psychicznego..sama tak robię i jestem bardzo zadowolona..
Hejka, fajnie za zajrzalas, co u Ciebie???:-)
oj Kochana mam ogromnego smaka, więc rzucaj=D

W ogóle to głodna jestem, ale nie chce mi się schodzic na dół do kuchni hehehe, lenistwo nie zna granic momentami=D
Oooo ja tez tak mam ze jak jestem na górze to mi sie nie chce isc, az wkoncu jest 20, dzieci spia, glodna na maxa to ide robie sobie kolacje i cherbatke.

hej dziewczyny ;)

melduję się, że żyję wraz z Kornelką :) mamy się dobrze:p raczkuje z prędkością światła i staje na nóżki ;) najchętniej to by poszła już sama :p
więcej szczegółów spróbuję WAm jutro zdradzić jak zajrzę do Was - postaram się :)

pozdrowionka ;* mamuśki, brzuchatki i dzieciątka :p
Witaj:-) ale mała rosnie.... jejku pamietam jak rodzilas jeszcze:-) czekamy na relacje to tam u was wiecej...:-)


Hej dziewczyny z rana,
u mnie średnio... ehhh.... maly marudzi chyba naprawde zabki go meczą.... tylko ciekawe czy dzis apteke bedzie otwarta....:-( ehhhhhhhhhhhhhhh
 
reklama
Witajcie ja na razie tylko sie witam, pedze zaraz z małym do sklepu po jakiś kombinezon zimowy:/ wczoraj przezyłam szok kombinezon na 92 i 2 kurteczki na ten sam rozmiar są na niego za duze:/ dosłownie masakra ale jestem zła a miesiac temu było dobre:/

Potem wasnadrobie albo raczej poodpisuje bo przez 2 dni jakos niemiałam weny do pisania a podczytywałam
 
Witajcie ja na razie tylko sie witam, pedze zaraz z małym do sklepu po jakiś kombinezon zimowy:/ wczoraj przezyłam szok kombinezon na 92 i 2 kurteczki na ten sam rozmiar są na niego za duze:/ dosłownie masakra ale jestem zła a miesiac temu było dobre:/

Potem wasnadrobie albo raczej poodpisuje bo przez 2 dni jakos niemiałam weny do pisania a podczytywałam

Alan ma kombinezon 92 i jest w sam raz na niego, moze masz jakis rozmiar zawyzony czy cus?

Alan przespal noc:) na glodniaka rano wypil mleko,pozniej zjadl troche zyupki no i narazie nie wymiotuje:)
 
eve nie martw się skup się na maleństwie bo ono teraz spokoju potrzebuje choć to trudne i cie rozumiem a z Lexa faktycznie siłacz mały :-)

fikusek zdrówka dla Alanka biedaczek sie meczy

lolak Majusia przybiera jak Alex ale on ma juz 6kg 60cm :-)mój pulpecik :-D hihi

Daff ja tak zaobserwowałam ze julka bierze wszystko na smak :rofl2: tak było z kupką i teraz ze śniegiem hihi smakosz mały :sorry2:

Elizka od kiedy ząbkowały ci dzieciaczki? bo zastanawiam sie czy od 3 miesiaca mogą ząbki jakoś sie wyrzynać bo Alex sie ślini ... cieknie mu z tej buźki hehe

sylcia ty to zabiegana jesteś ale dobrze ze Nadinka zdrowa :tak:

ja dzisiaj zrobiłam sobie wieniec adwentowy z 1 świeczką (modernistyczna wersja) kalendarz adwentowy wypchałam cuksami i odpoczywam psychicznie ... Alex jest aniołem w dzień aleostatnie2 dni to koszmar z zasypianiem :-( niby marudzi i zmęczony a jak go kładę to jest płacz dzisiaj to samo B musiał iść i jak ręką odjął spi ...ale dość niespokojnie :baffled: martwi mnie to bo raczej dbam o jego spokój rytm dnia i wogóle wrazenia mu dozuję hmm może kolejny skok ... ??

jak z IXI nie pokazuje sie na gg nie odpowiada:confused: wiecie co i jak?

no fakt jula ma bardzo dziwne gusta smakowe:D
dzis pojde z M na spacer jak wroci z pracy oczywiscie o ile wroci o 15 a nie o 17!
wkurza mnie juz jego praca bo nadgodziny codziennie robi wczoraj do 21 ale za to mu nikt dodatkowo nie placi a jak by sie cos odezwal to by mu podziekwoali! i wez tu sie teraz odezwij.

co do IXI to ja i Eliza pisalysmy ostatnio wiesci od niej. ma zmartwienia z ta zoltaczka Olisia i przeprowadzac sie bedzie.

hej dziewczyny ;)

melduję się, że żyję wraz z Kornelką :) mamy się dobrze:p raczkuje z prędkością światła i staje na nóżki ;) najchętniej to by poszła już sama :p
więcej szczegółów spróbuję WAm jutro zdradzić jak zajrzę do Was - postaram się :)

pozdrowionka ;* mamuśki, brzuchatki i dzieciątka :p

jaka sliczniutka:)
ma super pucate poliki i piekne rumience:D

witam nowa mame:D


a ja wam cos zadziwiajacego napisze.
wczoraj z racji tego ze od dzis drastyczna dieta... mialam zakupione krokiety.. w sumie zostaly mi 2... mysle sobie akurat 2 na kolacje na zakonczenie tych rozkoszy. caly dzien w domu bylam jedyne co to poszlam z Julka za blok na spacer zeby polatala w śniegu.

wracam i chcialam cos przekascic rzucilo mi sie w oczy pudelko od krokietow ze jest dziwnie ulozone nie po mojemu i w srodku tylko jeden krokiet.
M mowil ze nie byl w domu pozatym zimnego krokieta nie chcialby jesc a on za krokietami nie przepada a ze zostawil sniadanie i zapomnial wziac to powiedzial ze jakby sie wrocil to po sniadanie a nie po krokieta. w domu byla tylko kumpela w odwiedzinach no ale ona krokieta nie jadlaby przeciez :D:D:D:D:D
i z takich niewyjasnionych okolicznosci 1 krokiet zniknal i nie wiem jakim cudem?

juz do M powiedzialam ze moze wlasciciel mieszkania sie poczestowal jak mnie nie bylo myslac ze sie nie zorientuje ale co jak co ja krokiety zawsze mam policzone heheheh:D
bo zawsze je licze i rozkladam sobie porcje kiedy i ile moge zjesc:D

poodejrzewam wlascicela bo nie wiem czy wam ostatnio napisalam w poniedzialek tato wieczorem zadzwonil do mnie ze mam przyjsc do niego z julka na rosól. wiec poszlam a bylo jakos kolo 17....
wracajac spotkalam M wracajacego z pracy wiec poszlismy do domu razem. otwieram drzwi i widze list na podlodze w srodku w domu. to byla ta probka loveli z ta mala czapeczka i łapkami niedrapkami.
Wscieklam sie bo jakim prawem wlascicel otworzyl w tej chwili nasz dom?nie ma prawa tego robic gdy nas nie ma.. moglabym go posadzic ze zginely mi jakies rzeczy i du*pa!!!! by sie nie wytlumaczyl....
list nie zjac nie ucieknie. mogl zadzwonic do mnie i mi powiedziec czy jestem gdzies w poblizu bo ma list.a ten sobie kurde sam wlazł. ja rozumiem ze jakby cos sie dzialo i sasiedzi by mu zglosili to interweniuje bez naszej zgody itp.
no ale czy odwazyl by sie zjesc mi krokieta? dziwne to wszystko dla mnie....
 
Ostatnia edycja:
Hej...
całą noc byłam sama..... oh długa historia .... jestem tak potwornie wściekła nie wyobrażacie sobie ://
Kuba ładne spał obudził sie 3 razy ...
daff no to idz do niego i mu powiedz albo zmień zamki
 
DAFFI - to mnie rozwaliłaś tą historią z krokietem :-D :-p ale też bym się nieziemsko wkurzyła jak ktoś by mi do domu bez pytania właził :sorry:

KONICZYNKA - ja mam taką stara pediatrę więc ona może jeszcze starymi wykazami żyje hehe :-p moja siostra do niej chodziła jak była mała czyli 30 lat temu :-p :-p ale babka super jest :-) ...w ogóle teraz dopiero spojrzałam że ty z Gdańska jesteś :-) może nawet się znamy z jakiej dzielnicy jesteś ? :-)

geroland - witaj :-)


A ja w pracy się kiszę jeszcze :dry: do 13 a później szybko się ogarnę i lecę na Poznań :-D
 
Hej...
całą noc byłam sama..... oh długa historia .... jestem tak potwornie wściekła nie wyobrażacie sobie ://
Kuba ładne spał obudził sie 3 razy ...
daff no to idz do niego i mu powiedz albo zmień zamki

DAFFI - to mnie rozwaliłaś tą historią z krokietem :-D :-p ale też bym się nieziemsko wkurzyła jak ktoś by mi do domu bez pytania właził :sorry:

KONICZYNKA - ja mam taką stara pediatrę więc ona może jeszcze starymi wykazami żyje hehe :-p moja siostra do niej chodziła jak była mała czyli 30 lat temu :-p :-p ale babka super jest :-) ...w ogóle teraz dopiero spojrzałam że ty z Gdańska jesteś :-) może nawet się znamy z jakiej dzielnicy jesteś ? :-)

geroland - witaj :-)


A ja w pracy się kiszę jeszcze :dry: do 13 a później szybko się ogarnę i lecę na Poznań :-D

zamkow zmienic nie moge... zabil by mnie te gosc wtedy!
jak tylk przyjdzie to mu pwoiem o tym. tylko ze my prawdopodobnie juz 3 grudnia bedziemy na nowym mieszkaniu wiec 2 mu zadzwonimy ze mamy inne meiskzanie. jak przyjdzie to mu powiem ze ciesze sie nawet bo nikt tam mi nie bedzie wchodzil do meiszkania bez pytania i krecil sie wkolo moich rzeczy! kurcze a jakbym nie otwierala drzwi bo bym sie kapala albo np uprawiala sex z mezem to tez by mi wlazl? no co za bezczelny typ!
i tu juz nie chodzi o tego krokieta bo mi tam on wisi nie ma to nie ale chodzi o zasade!
 
fikusek nie mozliwe ze zawyzony bo 2 kurtki zimowe tez na niego za małe dodam ze to 3 różne firmy:/ i rozmiar 92 nawet mierzyłam wszystkie te rzeczy i sprawdzałam z rozmiarówką na necie i sie zgadza:/
daff :-D zadzwon do własciciela powiedz ze chyba ktos jeszcze ma klucze do waszego mieszkania i wam żarcie wyjada, na pewno zrobimu sie głupio:/
pati czemu sama byłas?
femme Nine sprzedasz mamie?

edit: snieg pada kurde:/ kominezon najwiekszy na 98 u nas:/ jak mierzyłam na Kacpra to był ok ale tak z 5 cm i znowu bym musiała kupowac nowy poza tym najtanszy to 153 zł:/ zyc nie umierac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kingusia maleńka cudowna! :-D

Umi to powodzenia żebyś znalazła pasujący kombinezonik :tak:

taka jestem zawalona coś mnie łapie:/ dziś ostatki :/ mają znajomi przyjść a najchętniej bym z łóżka nie wychodziła:/

Daffi masakra z tym krokietem :-D śmieszne ale też i nie do pomyślenia żeby facet tak łaził :no:
 
Do góry