reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kiniorek szczerze to Ci powiem ,ze ja nawet chyba nie słyszałam o takich basenach;)
Poszukaj sobie w internecie tam masz bardzo dużo opini na ten temat;)

Dziewczyny rodzice robią mi pokój i chcą mi zrobic ściany w innych kolorach..tzn jedna taka a druga taka widziałam w katalogach no pięknie to wygląda;):tak::tak:
co sądzicie o czymś takim?

A ja czekam na ten okres i chyba się nie doczekam..straciłam nadzieje..a za 10 dni powinna następny juz byc ehh;(

a co tam u Was? po obiadku juz widze niektore;) Ja mam zaraz;)

Misia Ty masz dyrektora a ja mam dyrektorke...nie przepdaam za nią..n żadne wycieczki w roku szkolnym nie mozemy jezdzic maskara jakas..;//..Wolałabym miec dyrektora;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a jak się Misia czujesz? Cieszę się, że tak pozytywnie są nastawieni wobec Ciebie:)

Kiniorek szczerze to Ci powiem ,ze ja nawet chyba nie słyszałam o takich basenach;)
Poszukaj sobie w internecie tam masz bardzo dużo opini na ten temat;)

Dziewczyny rodzice robią mi pokój i chcą mi zrobic ściany w innych kolorach..tzn jedna taka a druga taka widziałam w katalogach no pięknie to wygląda;):tak::tak:
co sądzicie o czymś takim?

A ja czekam na ten okres i chyba się nie doczekam..straciłam nadzieje..a za 10 dni powinna nastęona juz byc ehh;(

a co tam u Was? po obiadku juz widze niektore;) Ja mam zaraz;)
będąc nastolatką miałam 2 ściany bordowe a 2 żółte;) A w podstawówce 2 niebieskie i 2 żółte hehe:)

Kiniorek szczerze to Ci powiem ,ze ja nawet chyba nie słyszałam o takich basenach;)
Poszukaj sobie w internecie tam masz bardzo dużo opini na ten temat;)

Dziewczyny rodzice robią mi pokój i chcą mi zrobic ściany w innych kolorach..tzn jedna taka a druga taka widziałam w katalogach no pięknie to wygląda;):tak::tak:
co sądzicie o czymś takim?

A ja czekam na ten okres i chyba się nie doczekam..straciłam nadzieje..a za 10 dni powinna nastęona juz byc ehh;(

a co tam u Was? po obiadku juz widze niektore;) Ja mam zaraz;)
no faktycznie długo tego @ nie masz. Ja bym osiwiała i po test leciała lub na badanie beta hcg.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przed chwilą przeglądałyśmy z mama katalogi jest tyle tych kolorów ,ze nie wiem który wybrac hehe..;)
No masz racje chyba ośiwieje tu zaraz..a co to są te badania hcg? na potwierdzenie ciązy? czy jak bo ja się nie orientuje ,a ty juz mamusia to wiesz:zawstydzona/y:
 
ja mam 4 dyrektorów :):) ale uczy mnie ten najgłówniejszy ze wszystkich i ogólnie spoko koleś. a z wycieczkami to tez tak mamy że nie chca nas nigdzie puszczać bo od wycieczek jest akurat taki co naszej klasy nie lubi bo zawsze chcemy gdzies jeździć a mówi że sie wcale nie uczymy i wagarujemy :):)
a ja czuje sie dobrze ostatnio mój K zabronił mi jeździć na rowerze ale zrobiłam sobie dziś taką malutką rundke 8 km. :-) z przystankami. a co do malowania to ja własnie tez ostatnio o tym myślałam bo mama w poniedziałek bedzie malować taką wyrandke i musze jej podpowiedziec ze mooze i u mnie by mozna przy okazji. mam w sumie duży pokój 4,5 na 4 chyba czy cos koło tego. mam 3 ściany jasno zielone i jedną żóltą. myslałm nad zmiana koloru ale nie wiem na jaki. na pewno na kolorowo tylko musi mi pasować do mebli bo mam bardzo jasne fronty .:rofl2:
 
Dziewczyny oświeccie mnie bo ja jestem już na skraju załamania:-(
Bolał mnie brzuch tak jak na okres poszłam do łazienki zobaczyłam krew ,zaczełam się cieszyc ze okres dostałam alee ten okres wygląda jak koniec okresu..i tylko chwilke mi poleciało i przestało narazie ...czy okres moze taki byc a pózniej np będzie juz normalnie leciało??
bo ja juz zdurniałam;( czytałam ze krwawienia w ciazy występuje od 1-2 tyg po owulacji a u mnie wlasnie tak by bylo..nie wiem juz sama co robic;(((
ryczec mi się chce;((
 
andzia szczerze to nie mam pojęcia bo ja w takiej sytuacji nigdy nie byłam. a krwawienia w ciąży sie zdarzają, bo na poronienie to chyba za mało krwi. jak najszybciej musisz iść po ten test a najlepiej do lekarza
 
reklama
Muszę zadzwonic do niego wieczorem czy mi kupi...
Leci tak co iles mała kroplelka...a jak mialam okres to odrazu duzooo leciało zawsze razem z takimi małymi glutkami ,,czyli z tą błoną..a teraz nie wiem co to jest....;:)zawstydzona/y:

a mam jeszcze pytanko..jezeli robiłam to z chłopakiem 2 lipca i jezeli zostałam zapłodniona to od tego dnia licze tygodnie? od 2 lipca? tak??
i plemnik moze przezyc 72 godziny tak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry