reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hejka laski :)

malwinka jest przesliczna :*****

witam nowa kolezanke :) no i stety czy niestety przy stosunku przerwanym rowneiz mozna zajsc w ciaze to zaden problem ... tak jak kobieta ma swoj naturalny sluiz tak i mezczyzna ma sowj i tam rowniez znajduja sie plemniki nie w takiej ilosci jak w spermie ale rowniez sie znajduja ... mezczyzna pijac palac przemeczajac sie nie posiada plemnikow w idealnym stanie nie sa one tak silne jak naturalnie ... ale to nie wazne tam idz do apteki kup sbie test ciazowy nie sa drogie z 8-10zl kosztuje zwykly plytkowy test :) i zrob sobie go rano bo jezeli to poczateczki ciazy to hcg nie bedzie mialo za duzego stezenia wiec lepiej rano przy pierwszym moczu :) mam nadzieje ze wszystko wyjdzie po Twojej myslii :)
 
Kornelia słyszałam.. Ale Kordelia... i niby czego Dusia... Dziwne ,dziwne...

hehe no dziwne, że Dusia no ale ;] Może od KornelDUSIA :nerd:

Chociaż lepsze to od Bogdan albo Leszek ;D Tak sobie mój ubzdurał na początku i nie dało się przegadać, na szczęście odpuścił i złagodził troszkę do Sławek ;) hehe

ze niby od Kordelia....delia jest dusia...czy jakos tak......a tam Leszek jest fajne...ale Bogdan juz nie...


sliczne macie pociechy....naprawde slodkieeeeee

[
Justysia wydaje mi sie ze moze tak byc, wez nospe i jak nie przejdzie to zglos moze do lekarza sie albo cos...?:-) trzymam kciuki:)


Hej
Żegnam sie z wami na tydzien:) dziś pakowanie itd itp. Jutro jedziemy do mojej siostry i bede u niej siedziec (chyba do soboty) z dzieciakami:) Byle pogoda dopisala i za duzo nie padalo...;]
Do tego jutro mija nam z mężem 6 lat odkad sie znamy;)) Zleciałoooooo...;)
Mam nadzieję ze bedzie malo nadrabiania......;)))))
buziaki :***


milego wypoczynku:*


Kochanie nie spodziewana..ja mam dopiero 16 lat więc byłoby to dla mnie cięzkim szokiem..Od ponad 2 tyg. spóznia mi się miesiączka..zawsze miałam reguralną...kochałam się z chłopakiem w dniach płodnych ..stosowaliśmy stosunek przerywany..więc on mówi ze to nie możliwe ..ale ja naczytałam się w necie o Preejakulacie..i strasznie się boje..nie wiem co mam robic..a testu boje się zrobic bo mieszkam w małym miasteczku gdzie jest jedna apteka i zaraz wszyscy by wiedzieli....zdurniałam, całkiem strasznie się boje;(..dziękuje za miłe przyjęcie..kochane jesteście;* Confounded śliczniutką masz coreczkę;) buziam;*

trzyma kciuki za Tes oczywiscie Negatywny
 
kup i to koniecznie, jesli nie ty to niech zrobi to twoj chlopak. Miesiaczka oczywiscie moze sie spozniac, tak jak juz pisalam z roznych powodow. ale nie wykluczone tez ze jestes w ciazy, jesli tak-to nie koniec swiata, mam siostre ktora urodzila w wieku 16 lat i radzi sobie swietnie choc jest samotna matka, a coreczke ma przeswietna ;-). jeszcze jedno... niektorzy twierdza ze podczas stosunku gdzie nie doszlo do zakonczenia go wewnatrz ciala kobiety nie moze dojsc do ciazy. ale ja sie przekonalam ze to nie prawda na wlasnej skorze, moje dziecko choc chciane nie bylo planowane na ten czas w ktorym zostalo stworzone... wlasnie nprzez jeden i tylko jeden taki stosunek.
 
witam Was dzisiaj:-)
Andzia Ty się niczym nie martw, dziecko w planach nie przeszkadza. Ja w tym roku kończę 20lat, w zeszłym roku, po maturze, w wakacje wyszłam za mąż i zaczynałam pierwszy rok studiów, w październiku zaszłam w ciążę /świadomie odstawiliśmy antykoncepcję/ no i niestety przerwałam studia, bo niezbyt dobrze się czułam na początku. Ale jak poczujesz pierwszy ruch dziecka, to niczego nie będziesz żałować :-) ja w tym roku znów zaczynam studia i mam nadzieję, że się uda:-) masz 16lat, więc póki co do Ameryki chyba byś się nie wybrała, a kiedyś pewnie polecisz z dzidziusiem :-) a Twój chłopak jest bardziej odpowiedzialny niż ten koleżanki? w sensie czy uzna dziecko, bo niestety taki seks bez zabezpieczenia, gdy nie planuje się dziecka trudno nazwać odpowiedzialnością...

u nas znów zawitało słoneczko i robi się cieplutko :-) od tygodnia męczymy się z Malwinką z zielonymi kupkami, robi czasem żółte, czasem zielone, niby pediatra powiedziała, że to normalne przy piersi, ale się martwię... póki co jestem na bardziej zaostrzonej diecie, mimo że kiedyś jadłam wszystko i było okej, teraz zrezygnowałam z brzoskwiń i chyba trafiony zatopiony :-) dobrze, że nie ma wysypki ani nic innego, bo chyba bym nie przeżyła bez mleka :-p dziś mała nam spała cudownie, 7h- od 22 do 5, potem 5.30-8.30 i wyspana nawet jestem :-) lecę mężowi jakieś śniadanko przygotować, bo poszedł do sklepu kupić dla mnie coś lekkiego , więc nagroda mu się należy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry mamusie :-)
U mnie śliczna pogoda , słoneczko świeci :-)
Zaraz po obiedzie idziemy na spacerek :-)
A wy jakie macie plany na dziś ?? :-)
 
Czesc laseczki;)
I dalej nicc no maskara jakas;(
Confounded-kiedyś tak przypadkiem zapytałam się co by zrobił jakbym była z nim w ciąży..a on na to ,ze zajął by się dzieckiem i poszedł do pracy;) także raczej odpowiedzialny,z resztą z nam go bardzo długoo i to jest jednyny chłopak ktorego tak strasznie kocham..jest wyjątkowy;)nie ma takiego drugiego hehe...i ma tate z zagranicy, więc jest mega przystojny ,taki ciemnyy;D..tylko ze to młody chłopak a bo ma 20 lat dopiero lubi sobie poimprezowac...Ja pierwsze co zawsze patrze na wygląd, ale wszyscy mi mówią ze ładny to nie wszystko..no cuż okaze się w zyciu.;)..
u nas tez dzisiaj piekna pogoda;)
 
Andzia16 Nie martw się... Ja jak byłam w ciąży też miałam 16 lat bo z grudnia jestem i jak skończyłam 17 miesiąc później urodziłam synka... w tym roku będę miała 18 lat mój narzeczony :-D też ma 20 lat i jakoś nie uciekł mogę powiedzieć ,że się ucieszył... poszedł do pracy i sobie radzimy .Mieszkamy u mnie.
No to jak jesteś w ciąży to jak na razie imprezy Tobie i jemu imprezy się skończą... A kiedy robisz test??
 
reklama
Misa ja nie imprezuje hehe;);D
To on imprezuje i dzwoni do mnie o 1 w nocy;D hehe;)
Test chyba poniedziałek , bo musze jechac do sąsiednego miasteczka po test bo u nas nie kupie..jeszcze jakas babka będzie stała w kolejce i zaraz ploty rozniesie...a nie będe wszystkich przezpuszczac hehe;)
a jak u Ciebie ze szkołą? uczysz się dalej? i jak rodzice na to i kolezanki?;)
 
Do góry