reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej kochaniutkie ja dziś kuje do jutrzejszej poprawki ;D mam nadzieje że zdam ;P napisze wam jutro ;*

A na zakończenie śliczne zdjęcie ;)

Zobacz załącznik 251683
Trzymam kciuki na pewno zdasz... :))

sms od Sochi

"o 11.15 przyszla na swiat LETYCJA BARBARA ma 3500g i 56cm i 10 pkt A. przez CC mialo byc po 9.00 ale 2 ciezarne na szybka CC przyejchaly i dlatego pozniej Pozdrawiamy szczesliwa MAMA i TATA
Superrr Wielkie Gratki i wracajcie do nas :)):)):))
 
się wepchała w kolejkę no ;-) he he, super ze ma maluszka juz ze soba... ja swojego staram sie wykurzyc jakos ale cisza...:p nawet troszkę opieliłam ogródeczek koło domu dzis...;-)
 
Uff przebrnelam przez moje zaległosci, bylo ciezko :) Pamietacie mnie wogole ??:)
No wiec tak wszytskiego najlepszego dla waszych skarbów tych narodzonych i tych jeszcze nie :)


Witam mamusie. Doczekalam sie i ja mojego skarba. JESSE przyszedl na swiat punktualnie, 27.05.2010, choc przez cesarskie ciecie, o godz. 09:59. 4kg290g, 55 cm dlugi, 10 w skali Apgar. Jest CUDOWNY!! Mimo ze porod ciezki, dla niego bym to przeszla jeszcze sto razy. Pozdrawiam Was.
Gratuluje :)
ixidixi he he, Ty mi tu nic nie mów bo jakos w mojej głowie jest data 4 czerwiec... :-D wiec zobaczymy czy umiesz wróżyc z tych fusów... :-D

Byłam na chwile na dworze, bo było super, zjadłam arbuza :-D mniaaammm, no i zrobiłam sobie tez troszkę zdjec z " okazji" 40tc... :-p
Pokaże wam moj wieeeelki brzuch...
Wróże sobie ponad 4 kg synka.... :dry: :eek: Jak on ze mnie wyjdzie...
Zaczynam sie bać....:confused:

patrycja daj znac co tam lekarz powie... trzymamy kciuki by to jednak nic poważnego nie było... :-) :tak:

Mam nadzieje ze uda Ci się urodzić w tym tygodniu. Trzymam kciukasy :)

No pomocz mu w tym pupke i zobaczysz... może cos pomoze, dwa razy dziennie spróbuj. słyszłam też że samą mąką smarują pupe i tez pomaga... ale ja nie stosowałam tego... :dry:


Ja dzwonie zaraz do położnej w tym szpitalu co mam rodzic i sie zapytam co mam robic bo jestem po terminie, mój lekarz od nich nie przyjmuje do 10ego... czy mam jeździc na ktg do nich czy co? :confused:
no nie miał kiedy ten mój lekarz iść na zwolnienie... kur**a.... :wściekła/y:
Znając życie bedziemy musieli jechac do szpitala w tym tyg. no zobaczymy co powie.... Jesli wogóle bedzie chciała gadac przez tel... :sorry2:
Ja słyszałam ze wiele lekarzy juz po terminie to zaleca kochanie sie ze swoim partnerem :) Sperma podobno wywyoluje skurcze :)

Eliza jesteś już po terminie to powinni coś zrobic.... Dzwoń i daj znac.....
Ja mąka też nie robiłam mam puder do dupci z nivei.... i jak już to tego używałam :))
Co do odparzen to moja siostra cioteczna tezmiala problemy z odparzeniami swojego maluszka i jej pani doktor powiedziala zeby niczym nie smarowala tylko przy kazdym przebieraniu pieluszki umyc pupke woda z mydelkiem albo zelem dla dzieci. I posypac maką, ona sprobowala i pomoglo :)

sms od Sochi

"o 11.15 przyszla na swiat LETYCJA BARBARA ma 3500g i 56cm i 10 pkt A. przez CC mialo byc po 9.00 ale 2 ciezarne na szybka CC przyejchaly i dlatego pozniej Pozdrawiamy szczesliwa MAMA i TATA

Gratuluje :*

A Edytka brzuszek cudowny :)
 
sms od Sochi
"o 11.15 przyszla na swiat LETYCJA BARBARA ma 3500g i 56cm i 10 pkt A. przez CC mialo byc po 9.00 ale 2 ciezarne na szybka CC przyejchaly i dlatego pozniej Pozdrawiamy szczesliwa MAMA i TATA
gratuluje
.elizka;-)
się wepchała w kolejkę no ;-) he he, super ze ma maluszka juz ze soba... ja swojego staram sie wykurzyc jakos ale cisza...:p nawet troszkę opieliłam ogródeczek koło domu dzis...;-)
oj herbataka z malin pomaga podobno no i masowanie brodawek pod pryszniceml a no i sex
 
Herbatka zliści malin pomaga przy zmiekczaniu i skracaniu sie szyjki chyba... ale to ją trzeba pic juz od 35tc jak nie wczesniej... :p zreszta moja szyjka juz dawno jest miekka i sie skróciła troche :dry: ehhh

Dobra dziewczyny ja jutro odezwe sie jak wróce...
Buziaki :*
 
Sochi gratuluje! wreszcie masz swoją pocieche przy sobie!

Elizka obyś Ty dziś jeszcze urodziła!! życze Ci tego! hehe :)

Hm jak ma być poród później to ma być, zadna herbatka ani nic nie pomoże :D Hehe
Moj Misiu jak sie uparł to masaż sutków nie pomógł, sprzatanie w domu ,mycie okien, 10 razy dziennie zbieganie z 4 pietra z psem, w szpitalu biegalam z 2 na parter i z powrotem non stop bez minuty przerwy od 9 rano do 17 i nic! Hehe co do seksu nie sprawdzałam.. Nie miałam z kim, alee to podobno najlepsza metoda i lekarze nawet radzą kilka razy dziennie ;P Bo sperma wywołuje skurcze a orgazm rozwarcie :D
 
reklama
hejka:L*

elizka-widze z emIkus nadla siedziw brzuszku......kiedys wyjdzie....ehhe

Magda-slpdka coreczka:) i trzyma kciuki za jutro...

i pogodzie sie nie wypowiadam bo bym musila klac....Oj wspoczuje wam z dziecmi na spacerek nie da sie nawet wyjsc.... maskara

slodkich snow
 
Do góry