reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dla mnie to ten brzuch jest wielgachny...

A jakich uzywałas do tej pory pampersów? miały jakis wkład w środku czy cos?
(pampersy pampersa mają taki zielony i mój daniel miał na to uczulenie ) :dry:
A teraz zwykłych biedronkowych Dada uzywamy .;-)

Używałam i tych i tych... Sebastian był cały czas na tych z biedronki "DADA " i nic nie było.... ale zaczeło sie to odkąd zaczełam mu zakładac te z pampersa z tą zieloną wkładka :////
Dla mnie też ten brzuch był strasznie wielki.... ruszac sie nie umiałam a zawiązanie butów graniczyło z cudem :)):))
 
reklama
Hej Mamuśki :-)
1 dzień mnie nie było i juz tyle nadrabiania :-p
artystka92 ja ci dam staro i wiek 22/23 tyty :rofl2: ale asymetria i kolorek super :-):-):-) a ten twój słodziak nie umiem się napatrzeć hihi ;-)

ixidixi no mnie zostało 18 dni do ślubu większość już załatwiona sukienka na finiszu :cool2: jutro jadę po bieliznę :-p i już wsio załatwione nawet mieszkanie znaleźliśmy :-D i nareszcie będziemy sami dla siebie :-D fajnie ze czujesz ruchy są cudowne :sorry2: ja w weekend nabrałam smaka na słodkości :-p i Alex sie tak rozkręcił hihi

Ashera Ewa powiadasz :rolleyes:

Elizka21 biedny dwupaczku no ale to już na dniach :-) trzymam za wask kciuki weteranko porodowa :-D

Kasiuch jak rozmowa w sprawie stażu?? bo ciekawa jestem

ja dzisiaj zmęczona jestem nieco ale owocny dzień ;-) Alexsiu uroczo kopie w przyszłym tygodniu cukier sprawdzamy a teraz truskaweczka po pracowitym dniu POLSKA a jak pachnie mniam mniam :cool2:
 
ixidixi he he, Ty mi tu nic nie mów bo jakos w mojej głowie jest data 4 czerwiec... :-D wiec zobaczymy czy umiesz wróżyc z tych fusów... :-D

Byłam na chwile na dworze, bo było super, zjadłam arbuza :-D mniaaammm, no i zrobiłam sobie tez troszkę zdjec z " okazji" 40tc... :-p
Pokaże wam moj wieeeelki brzuch...
Wróże sobie ponad 4 kg synka.... :dry: :eek: Jak on ze mnie wyjdzie...
Zaczynam sie bać....:confused:

patrycja daj znac co tam lekarz powie... trzymamy kciuki by to jednak nic poważnego nie było... :-) :tak:
ale brzucholek!!!!!!!!!! nisko juz:)sliczny:)

Hej dziewczyny...
A wiec tak z gardełkiem małego to tylko delikatna infekcja...płuca oskrzela gardło czyste... Dostaliśmy tylko syropek...
ale...
Pisałam wam że walcze z odparzeniami Kuby... Był 2 dni bez pampersów na tetrach i zeszło a jak założyłam pampersa to znów sie pojawiło... Używałam chyba z 5 rodzajów kremów maści i nic... No i lekarka po dłuuugim wypytywaniu stwierdziła ze Kuba ma pieluszkowe zapalenie skóry i dostaliśmy maśc z antybiotykiem i z pampersów przenosimy sie na tetrówki....
I jeszcze Kuba jest najprawdopodobniej alergikiem... oh...tyle tego.....
Skierowanie do por. alergologucznej dostaniemy jak wyleczymy dupcie :((((((((((


Elizka ale Ty ślicznie z tym brzuchem wyglądasz.... Kurcze niedawno ja takiiii miałam hahahah jak ten czas leci :)):)):)) Eliza mam prośbe...zmierz sobie obwód brzucha póki nie urodziłaś.... chce sprawdzic czy jest większy od mojego...:-)
suer ze macie tylko syrop:)
a uzywalas tormentiolu na te odparzenia? polecam bdb masc, a co do alergiii hmmm rozumiem cie u nas to samo:(

Hej Mamuśki :-)
1 dzień mnie nie było i juz tyle nadrabiania :-p
artystka92 ja ci dam staro i wiek 22/23 tyty :rofl2: ale asymetria i kolorek super :-):-):-) a ten twój słodziak nie umiem się napatrzeć hihi ;-)

ixidixi no mnie zostało 18 dni do ślubu większość już załatwiona sukienka na finiszu :cool2: jutro jadę po bieliznę :-p i już wsio załatwione nawet mieszkanie znaleźliśmy :-D i nareszcie będziemy sami dla siebie :-D fajnie ze czujesz ruchy są cudowne :sorry2: ja w weekend nabrałam smaka na słodkości :-p i Alex sie tak rozkręcił hihi

Ashera Ewa powiadasz :rolleyes:

Elizka21 biedny dwupaczku no ale to już na dniach :-) trzymam za wask kciuki weteranko porodowa :-D

Kasiuch jak rozmowa w sprawie stażu?? bo ciekawa jestem

ja dzisiaj zmęczona jestem nieco ale owocny dzień ;-) Alexsiu uroczo kopie w przyszłym tygodniu cukier sprawdzamy a teraz truskaweczka po pracowitym dniu POLSKA a jak pachnie mniam mniam :cool2:
nie wiem moze sie odezwie a moze nie zobaczymy....

bardziej sie martwie o olka, dostal temp. to chyba po szczepieniach:( boje sie ze nie spadnie, jutro rano musimy isc na usg bioderek:(i wogole cala w nerwach znow:/
z tym starym *ujem sie znow poklocilam...yh szkoda gadac:(
 
Witam mamusie. Doczekalam sie i ja mojego skarba. JESSE przyszedl na swiat punktualnie, 27.05.2010, choc przez cesarskie ciecie, o godz. 09:59. 4kg290g, 55 cm dlugi, 10 w skali Apgar. Jest CUDOWNY!! Mimo ze porod ciezki, dla niego bym to przeszla jeszcze sto razy. Pozdrawiam Was.

gratu;lacje kochanaaaa

A u mnie nic i nic i zero....:eek:
Żyje, nie urodziłam, Mikołaj siedzi ciągle w brzuszku i o... :dry:

geroland współczuje i zapalam światełko dla aniołka... :-(
[*]


atrystka sorry ale ja swoim dzieciom nigdy nie dawałam wody z cukrem... dla mnie to głupota tuczyc dziecko juz cukrem... takie maleństwo heh... a pediatry jedne własnie tak radza poić a drugie własnie zabraniają...
Wniosek jest jeden, cukier jest niezdrowy i nie powinno sie go dawac tak malemu dziecku...


motylica szkoda że randka nie wypaliła i że nie przyszedł.... :eek: widocznie nie był pisany dla Ciebie ;-)

ja myslam ze ty juz Mikusia masz na raczkach.....AA i super fotki....ranyy extraaaa

geroland bardzo mi przykro, że takie coś Cię spotkało:-(

Wypowiem się na temat przewijaka i podgrzewacza:
Przewijak- moim zdaniem przydatny ale nie jakiś na łóżeczko czy na stojaku taki najzwyklejszy w świecie który można położyć gdzie się chce, a dlatego, że jak przy przewijaniu dziecko sobie siknie czy coś się wydarzy a nie możliwe żeby nigdy się takie coś nie zdarzyło i wtedy wystarczy tylko zdjąć ręczniczek i przetrzeć a z kanapą gorzej:-p
Podgrzewacz- przydaje się jeśli ktoś chce karmić słoiczkami albo jak się zrobi za zimne mleko żeby szybko podgrzać ja używam jeszcze do kaszki do picia oczywiście to wszytsko można zrobić w garnku. Przyznam sszczerz że nigdy nie wpadłam na pomysł żeby wode tam podgrzewać bo to faktycznie za długo by trwało.
Giov Gratulacje:-)
Artystka ale trafiłaś na położna:dry: Miki jak był mały też tak miał a teraz je jakby komputer miał wbudowany zawsze tyle samo:-)
Ashera A ja wiem:p

A ja się ostatnio strasznie kłócę z P no nie możemy się dogadać a ja już jestem tym zmęczona:sorry2::sorry2:

nie za dobrze ze sie klocicie....ojj nieee

spokojnie juz blizej niz dalej!oby tylko samo sie zaczelo:)trzymam kciuki!

u nas tez sie ostatnio duzo mleka marnuje, przez to niejedzenie...:/

wlasnie z GLUKOZA!!!!moze to miala na mysli polozna, a nie powiedziala glukoza tylko cukier.....

AHEARA- Ty jestes w ciazy? czy ja cos przegapilam czy mi sie wydaje???? spojrzalam dopiero na suwaczek.....

a nikt nie zauwazyl ze my dzis 5 miesiecy konczymy!!!!!!!!!!!!!!!!

po szczepieniach juz jestesmy, Oli dzielnie sie spisal:)
i tzrymajcie kciuki, ide zaraz na rozmowe o staz!

Gratuluje 5 miesiaca.....

Bardzo współczuje...
[*]

Gratulacje.... Czekamy na zdjątka :)))

A ja juz myslałam ze urodziłaś.... :)))



Masakra... Straszne to jest ... moja siostra tak poroniła .. :////


A u mnie Kuba dalej chory dzis mamy wizyte u lekarza... mam tylko nadzieje ze to nie oskrzela bo tak strasznie kaszle.. :////


ojjjjj biedny Kubus....ojojo....by wyzdrowial...


Artyska-jaka ty ladna jestes widzilam w suwaczku

a u mnie ciwczenia Lekarz-wszystko oki z nozka....i bylam u moje siorki Konika i tak dzien zlecial...

dobre nocki:*
 
suer ze macie tylko syrop:)
a uzywalas tormentiolu na te odparzenia? polecam bdb masc, a co do alergiii hmmm rozumiem cie u nas to samo:(

bardziej sie martwie o olka, dostal temp. to chyba po szczepieniach:( boje sie ze nie spadnie, jutro rano musimy isc na usg bioderek:(i wogole cala w nerwach znow:/
z tym starym *ujem sie znow poklocilam...yh szkoda gadac:(
Wiesz co nie tej nie używałam....
My z Kubusiem USG bioderek mamy teraz 10....
Ten wczorajszy dzien to chyba taki na kłótnie bo ja z moim też darłam koty... Tak mnie wkurzył...oh północy nie spałam.... Po części z nerwów po części z powodu Kuby... On też spał bardzo nie spokojnie .... A od 6 już na nogach... :////
I taka zawalata jestem....
 
Clio To którego masz ślub?:D:-) Cywilny? Kościelny? Oba?

Ksiuch Co tam u Ciebie? Jak mały? Jak sytuacja w domu? ;-)

Mam caaały czas ochote na pomidory.. rany! Już chyba dzisiaj zjadlam z kg :D:-D bede gruubaaa... Tyle jeść.. cały czas cos jem.. :eek:


Co sie z tą pogodą porobiło... eeeeh...
 
Clio To którego masz ślub?:D:-) Cywilny? Kościelny? Oba?

Ksiuch Co tam u Ciebie? Jak mały? Jak sytuacja w domu? ;-)

Mam caaały czas ochote na pomidory.. rany! Już chyba dzisiaj zjadlam z kg :D:-D bede gruubaaa... Tyle jeść.. cały czas cos jem.. :eek:


Co sie z tą pogodą porobiło... eeeeh...

Z Ty jedzeniem miałam tak samo ale dopiero koło 22 tyg ciąży... Pomidorki samo zdrowie... Nie żałuj sobie hahahaha :)):))
Pogoda rzeczywiście okropna... a człowiek by chciała wyjśc a tu więzienie :((((
 
No witam i ja sie z rana. ;-)
Oczywiście ciagle w dwupaku ;-) synu nie chciał widocznie wyjsc w maju :dry:
No ale cóż...


patrycja no tormentiol tez podobno dobry na odparzenia., ale ja tym krochmalem leczyłam bo to i nic prawie nie kosztuje a zadnej chemii nie ma...

Nie mówcie nic o pogodzie... jest straszna... :dry:
Ale podobno od nast tyg ma byc do 30 stopni ;-) mam nadzieje ze sie rozpakuje do tego czasu bo innaczej zwariuje w taki gorąc... :dry: :confused:
 
No witam i ja sie z rana. ;-)
Oczywiście ciagle w dwupaku ;-) synu nie chciał widocznie wyjsc w maju :dry:
No ale cóż...


patrycja no tormentiol tez podobno dobry na odparzenia., ale ja tym krochmalem leczyłam bo to i nic prawie nie kosztuje a zadnej chemii nie ma...

Nie mówcie nic o pogodzie... jest straszna... :dry:
Ale podobno od nast tyg ma byc do 30 stopni ;-) mam nadzieje ze sie rozpakuje do tego czasu bo innaczej zwariuje w taki gorąc... :dry: :confused:

Narazie juz nie bede eksperymentowac.... Zobaczymy czy pomoże ta maśc z antybiotykiem... A to z tym krochmalem robiłam już wczoraj Kubie...Niestety jak narazie nic dziś znów spróbujemy...
No też słyszałam że ma byc tak ciepło zobaczymy :////
 
reklama
No pomocz mu w tym pupke i zobaczysz... może cos pomoze, dwa razy dziennie spróbuj. słyszłam też że samą mąką smarują pupe i tez pomaga... ale ja nie stosowałam tego... :dry:


Ja dzwonie zaraz do położnej w tym szpitalu co mam rodzic i sie zapytam co mam robic bo jestem po terminie, mój lekarz od nich nie przyjmuje do 10ego... czy mam jeździc na ktg do nich czy co? :confused:
no nie miał kiedy ten mój lekarz iść na zwolnienie... kur**a.... :wściekła/y:
Znając życie bedziemy musieli jechac do szpitala w tym tyg. no zobaczymy co powie.... Jesli wogóle bedzie chciała gadac przez tel... :sorry2:
 
Do góry