reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Herbatka zliści malin pomaga przy zmiekczaniu i skracaniu sie szyjki chyba... ale to ją trzeba pic juz od 35tc jak nie wczesniej... :p zreszta moja szyjka juz dawno jest miekka i sie skróciła troche :dry: ehhh

Dobra dziewczyny ja jutro odezwe sie jak wróce...
Buziaki :*

ja wypilam herbatke z lisci malin wieczorem tzn. ok.17 30.12 a o godz 23 zaczely mi sie skurcze.....nie wiem czy to zbieg okolicznosci byl, czy herbatka zadzialala:/

my znow do przychodni musimy dzis isc.....z tymi plesniawkami, pogoda do *upy.....
 
reklama
Sochi gratuluje! wreszcie masz swoją pocieche przy sobie!

Elizka obyś Ty dziś jeszcze urodziła!! życze Ci tego! hehe :)

Hm jak ma być poród później to ma być, zadna herbatka ani nic nie pomoże :D Hehe
Moj Misiu jak sie uparł to masaż sutków nie pomógł, sprzatanie w domu ,mycie okien, 10 razy dziennie zbieganie z 4 pietra z psem, w szpitalu biegalam z 2 na parter i z powrotem non stop bez minuty przerwy od 9 rano do 17 i nic! Hehe co do seksu nie sprawdzałam.. Nie miałam z kim, alee to podobno najlepsza metoda i lekarze nawet radzą kilka razy dziennie ;P Bo sperma wywołuje skurcze a orgazm rozwarcie :D

dolaczam sie do klubu "dziewic" , ktore nie probowaly seksu podczas ciazy ;) zeby wywolac porod hihi


HEJ DZIEWCZYNY!

Sochi
gratulacje!

i co u Was wszystkich slychac? kurde nawet mam lenia, zeby poczytac co u Was, wiec na biezaco teraz bede czytac;)
mala za 9 dni konczy 3 miesiace...
czas leci jak nie wiem ;)

wczoraj bylam w kinie z przystojniakiem ;) (niemcem)
moim sasiadem, bo mieszkamy razem w tym samym domu, tylko w innych pokojach ;)

jak wrocilismy nie moglismy sie jakos rozstac, zeby isc spac hehe :)

ale film bardzo fajny, i wieczor tez ;) super .

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!
 
Kochane jestem w domu...
No i tak...
Dzis w nocy miałam niezłe akcje bo strasznie brzuch mnie bolał i juz mielismy jechac do szpitala ale sie uspokoiło. nie było to regularne tylko po prostu ból ciągły, do tego oczyszczanie sie organiuzmu... :p i mój strach "czy to już?" aż się cała trzęsłam....; ]
No ale dobra, rano wstałam umyłam sie i pojechalismy. co jakis czas brzuch boli, twardnieje cały czas...
Na wizycie wszystko oki, rozwarcie na 2 cm... głowka juz wstawiona w kanał, no wszystko gotowe do porodu. Mogę urodzic w ciagu 2h a mogę i za tydzien czasu... ktg oki, jakies tam skurcze sa ale nieregularne. (położna co mi robiła ktg mówiła ze ona to by mnie juz zostawiła w szpitalu bo to trzeci poród, brzuch mnie boli, i to szybko może sie rozwinąć...)
Czuję że to juz jednak bardzo blisko, i się strasznie boję.... chciałabym mieć juz poród za sobą... :-(
 
Kochane jestem w domu...
No i tak...
Dzis w nocy miałam niezłe akcje bo strasznie brzuch mnie bolał i juz mielismy jechac do szpitala ale sie uspokoiło. nie było to regularne tylko po prostu ból ciągły, do tego oczyszczanie sie organiuzmu... :p i mój strach "czy to już?" aż się cała trzęsłam....; ]
No ale dobra, rano wstałam umyłam sie i pojechalismy. co jakis czas brzuch boli, twardnieje cały czas...
Na wizycie wszystko oki, rozwarcie na 2 cm... głowka juz wstawiona w kanał, no wszystko gotowe do porodu. Mogę urodzic w ciagu 2h a mogę i za tydzien czasu... ktg oki, jakies tam skurcze sa ale nieregularne. (położna co mi robiła ktg mówiła ze ona to by mnie juz zostawiła w szpitalu bo to trzeci poród, brzuch mnie boli, i to szybko może sie rozwinąć...)
Czuję że to juz jednak bardzo blisko, i się strasznie boję.... chciałabym mieć juz poród za sobą... :-(
TRZYMAM KCIUKI za szybki i jak najmniej bolesny porod

a u nas tak:
jestem wsciekla jak osa, siedzielismy w [przychodni 2,5 godziny! nawet mleka nie wzielam a maly byl glodny bo myslalam ze szybciej pojdzie!!!!!!!!!!!
dostalismy nystatyne na plesniawki, i zminili nam mleko na bebilon pepti, a wwczesniej mieslimy humane i wykupilismy 5 opakowan i nie zdazylismy zuzyc nawet 2!!!!!!!!!!!
ja tu licze kazdy grosz, a pieniadze w bloto ida, jkestem zalamana:/
 
Dziewczyny w ciągu 5 dni przybyło mi 13 cm w pasie.. rany! Tak ma byc?
P020610_19.26_[01].jpg
 
Kochane jestem w domu...
No i tak...
Dzis w nocy miałam niezłe akcje bo strasznie brzuch mnie bolał i juz mielismy jechac do szpitala ale sie uspokoiło. nie było to regularne tylko po prostu ból ciągły, do tego oczyszczanie sie organiuzmu... :p i mój strach "czy to już?" aż się cała trzęsłam....; ]
No ale dobra, rano wstałam umyłam sie i pojechalismy. co jakis czas brzuch boli, twardnieje cały czas...
Na wizycie wszystko oki, rozwarcie na 2 cm... głowka juz wstawiona w kanał, no wszystko gotowe do porodu. Mogę urodzic w ciagu 2h a mogę i za tydzien czasu... ktg oki, jakies tam skurcze sa ale nieregularne. (położna co mi robiła ktg mówiła ze ona to by mnie juz zostawiła w szpitalu bo to trzeci poród, brzuch mnie boli, i to szybko może sie rozwinąć...)
Czuję że to juz jednak bardzo blisko, i się strasznie boję.... chciałabym mieć juz poród za sobą... :-(
Rozumie Cie ale jak już sie zacznie to pójdzie szybko i gładko... :):):)

Dziewczyny w ciągu 5 dni przybyło mi 13 cm w pasie.. rany! Tak ma byc?
Zobacz załącznik 252202
W sumie to tak jesteś w takim okresie ciąży gdzie brzuch najszybciej rośnie...Także o nic sie nie martw... i ciesz sie brzuszkiem :)):))

Dziewczyny dopiero teraz udało mi sie wejśc na kompa Już Wam streszczam cały dzień.............

Wczoraj ze szwagierka popiłyśmy troche i poszłyśmy spac o 1 w nocy..... Mój ładnie dzieci uspał hahahahaha
Dzis wstaliśmy z moim o 8 i na 9 zawieźliśmy dzieci do Justyny... i jechaliśmy załatwiac meldunek i licznik na gaz.. Wszystko załatwiliśmy i pojechaliśmy za meblami do kuchni wszystko już wybrane Rafał teraz pojechał to kupic.... Bo wcześniej mieliśmy cału bagażnik zawalony... Przyjechaliśmy do domu koło 15 zrobiłam obiad i po obiedzie jak sie położyliśmy tak spaliśmy do teraz.... Seba spał razem z nami :)):)):))
No i tak minoł cały dzień..... Jeszcze wczoraj przyszła do mnie "ciotka" i dziś brzuch tak mnie boli że aż mnie mdli z bólu.... No ale trzeba dac rade hahaha
A dupcia Kuby coraz lepiej maśc działa rewelacyjnie... :):):) i mały już tak strasznie nie kaszle i co najważniejsze przestał gorączkowac... Wszystko zaczyna sie układac super :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
hej Mamuśki :)
patrycja9009 najwyższy czas zeby się zaczeło układać :) mnie ktoś kiedyś powiedział że napewno sie wszystko odmienia :) i miał rację
my też wczoraj ustalaliśmy kolory ścian i detale wynajmu więc byle te 2 tygodnie przetrwać :D potem urlop w Bieszczadach i wyprowadzka JUPI !!!

teraz zmykam do sklepu po coś do picia suszy mnie jakoś :p
 
hej Mamuśki :)
patrycja9009 najwyższy czas zeby się zaczeło układać :) mnie ktoś kiedyś powiedział że napewno sie wszystko odmienia :) i miał rację
my też wczoraj ustalaliśmy kolory ścian i detale wynajmu więc byle te 2 tygodnie przetrwać :D potem urlop w Bieszczadach i wyprowadzka JUPI !!!

teraz zmykam do sklepu po coś do picia suszy mnie jakoś :p
Ale fajnie...... chetnie samam bym sie wybrała na urlop hahaha
a my najprawdopodobniej wyprowadzamy sie za tydzien góra dwa zależy jak tam sprawa z prądem wyjdzie :)):)):))
 
reklama
Do góry