reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kochane jestem w domu...
No i tak...
Dzis w nocy miałam niezłe akcje bo strasznie brzuch mnie bolał i juz mielismy jechac do szpitala ale sie uspokoiło. nie było to regularne tylko po prostu ból ciągły, do tego oczyszczanie sie organiuzmu... :p i mój strach "czy to już?" aż się cała trzęsłam....; ]
No ale dobra, rano wstałam umyłam sie i pojechalismy. co jakis czas brzuch boli, twardnieje cały czas...
Na wizycie wszystko oki, rozwarcie na 2 cm... głowka juz wstawiona w kanał, no wszystko gotowe do porodu. Mogę urodzic w ciagu 2h a mogę i za tydzien czasu... ktg oki, jakies tam skurcze sa ale nieregularne. (położna co mi robiła ktg mówiła ze ona to by mnie juz zostawiła w szpitalu bo to trzeci poród, brzuch mnie boli, i to szybko może sie rozwinąć...)
Czuję że to juz jednak bardzo blisko, i się strasznie boję.... chciałabym mieć juz poród za sobą... :-(
Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki zebys urodzila swoje malenstwo jak najszybciej i zeby porod byl szybki bezbolesny :)
 
reklama
Elizka21 a własnie powiedz mi o chodzi z tą głowką w miednicy bo podobno jest jakas skala i co oznacza 5 a co 2 i wogole :confused: wyczytałam to w ksiażce i nie było wyjasnienia
 
Elizka21 a własnie powiedz mi o chodzi z tą głowką w miednicy bo podobno jest jakas skala i co oznacza 5 a co 2 i wogole :confused: wyczytałam to w ksiażce i nie było wyjasnienia

yyyy a ja niewiem.... :confused: nie spotkałam sie z tą skalą... :sorry2:
U mnie ginka włozyła tylko palce i od razu mówi ze rozwarcie na dwa palce no i głowka juz sie wstawiła w kanał rodny i jest niziutko gotowa do porodu... :cool2:
 
Rozumie Cie ale jak już sie zacznie to pójdzie szybko i gładko... :):):)


W sumie to tak jesteś w takim okresie ciąży gdzie brzuch najszybciej rośnie...Także o nic sie nie martw... i ciesz sie brzuszkiem :)):))

Dziewczyny dopiero teraz udało mi sie wejśc na kompa Już Wam streszczam cały dzień.............

Wczoraj ze szwagierka popiłyśmy troche i poszłyśmy spac o 1 w nocy..... Mój ładnie dzieci uspał hahahahaha
Dzis wstaliśmy z moim o 8 i na 9 zawieźliśmy dzieci do Justyny... i jechaliśmy załatwiac meldunek i licznik na gaz.. Wszystko załatwiliśmy i pojechaliśmy za meblami do kuchni wszystko już wybrane Rafał teraz pojechał to kupic.... Bo wcześniej mieliśmy cału bagażnik zawalony... Przyjechaliśmy do domu koło 15 zrobiłam obiad i po obiedzie jak sie położyliśmy tak spaliśmy do teraz.... Seba spał razem z nami :)):)):))
No i tak minoł cały dzień..... Jeszcze wczoraj przyszła do mnie "ciotka" i dziś brzuch tak mnie boli że aż mnie mdli z bólu.... No ale trzeba dac rade hahaha
A dupcia Kuby coraz lepiej maśc działa rewelacyjnie... :):):) i mały już tak strasznie nie kaszle i co najważniejsze przestał gorączkowac... Wszystko zaczyna sie układac super :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jak dobrze slyszec ze chociaz Tobie sie uklada! super ze wracacie do zdrowia!

Dziewczyny w ciągu 5 dni przybyło mi 13 cm w pasie.. rany! Tak ma byc?
Zobacz załącznik 252202

ciesz sie tzn.ze wszystko jest ok i dzidzia rosnie!!

hm....ja wam tu ciagle narzekam.....takze nic nie mowie teraz bo tez bym narzekala:):p
 
kasiuch teraz wszyscy narzekają niestety pogoda bardzo źle działa na psychikę ciagle jest deszczowo wilgotno feeee i jak na złość niekoniecznie sie układa, a z tym mlekiem co pisałaś to nieźle cie zrobili ale chyba możesz je sprzedać tak?
 
kasiuch oj tam! Każdy sobie musi ponarzekać czasem! :)

ixidixi ojej jaki boski brzus!! TAK MA BYĆ!! ;) Nie boj sie jak Ci teraz juz rosnie to pozniej zwolni sie tempo u mnie bylo na odwrót :) Bo ja taki jak TY teraz masz brzuszek mialam dopiero o 24 tyg ale jak juz sie pozniej ruszyło to ostrooo mnie wywaliło! Ale pociesze sie, jak wczesnie sie pojawia brzuszek to mniejsze ryzyko rozstępów ;) Bo skóra stopniowo sie rozciąga, a mnie jak od razu bardzo wysadzilo to od razu i rozstepy :(
Ale byś kochana jeszcze wstawila całą siebie! :))
 
kochana to nasz pierwszy tygodniowy urlop wspólny od 4 lat nareszcie :):):)))
No to w takim razie życze udanego urlopu Kochana:tak::tak::-D:-D:-D

jak dobrze slyszec ze chociaz Tobie sie uklada! super ze wracacie do zdrowia!



ciesz sie tzn.ze wszystko jest ok i dzidzia rosnie!!

hm....ja wam tu ciagle narzekam.....takze nic nie mowie teraz bo tez bym narzekala:):p
Kochana ja też mam kilka takich rzeczy na które bym ponarzekała... mój mówi że kobiety już tak maja z tym narzekaniem....
 
reklama
dolaczam sie do klubu "dziewic" , ktore nie probowaly seksu podczas ciazy ;) zeby wywolac porod hihi


HEJ DZIEWCZYNY!

Sochi
gratulacje!

i co u Was wszystkich slychac? kurde nawet mam lenia, zeby poczytac co u Was, wiec na biezaco teraz bede czytac;)
mala za 9 dni konczy 3 miesiace...
czas leci jak nie wiem ;)

wczoraj bylam w kinie z przystojniakiem ;) (niemcem)
moim sasiadem, bo mieszkamy razem w tym samym domu, tylko w innych pokojach ;)

jak wrocilismy nie moglismy sie jakos rozstac, zeby isc spac hehe :)

ale film bardzo fajny, i wieczor tez ;) super .

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!

ooo jaka mala juz duza.....

Dziewczyny w ciągu 5 dni przybyło mi 13 cm w pasie.. rany! Tak ma byc?
Zobacz załącznik 252202

sliczny brzuszek;*


Elizka-trzyma kicuk za rowuj akcji....:)


witajcie:)


u mnei nudyyy heheh....fryzurke zmienilam...na lepsza nowa...

milego dnia;*
 
Do góry