reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Eliza jesteś już po terminie to powinni coś zrobic.... Dzwoń i daj znac.....
Ja mąka też nie robiłam mam puder do dupci z nivei.... i jak już to tego używałam :))
 
reklama
wszelkiego rodzaju pudry podobno wysuszają za bardzo... ja nawet nie kupowałam tego...

No zadzwoniłam i pani ginekolog powiedziała ze mam zarejestrowac sie u nich w poradni, zbadają mnie i zobaczymy co dalej...
Dzwoniłam juz do męża i jutro bedziemy jechac bo dziś szef nie wypusći go z pracy....
Ehh... przynajmniej jakieś plany już są i zobaczymy co tam u Mikusia słychac bo od 20 maja nie byłam badana... :dry: heh...
 
wszelkiego rodzaju pudry podobno wysuszają za bardzo... ja nawet nie kupowałam tego...

No zadzwoniłam i pani ginekolog powiedziała ze mam zarejestrowac sie u nich w poradni, zbadają mnie i zobaczymy co dalej...
Dzwoniłam juz do męża i jutro bedziemy jechac bo dziś szef nie wypusći go z pracy....
Ehh... przynajmniej jakieś plany już są i zobaczymy co tam u Mikusia słychac bo od 20 maja nie byłam badana... :dry: heh...
No to długo już nie byłaś badana.... Może sie tam cos ryszyło.... Fajnie by było jakbyś już w tym tyg urodziła :))
Wiesz co ja tego pudru nie używałam przy każdym przewijaniu.... Tylko raz na jakiś czas a teraz zakaz ..... nic nie moge żadnych kremów maści... tylko ta z tym antybiotykiem....
 
Ruszyc to pewnie i cos sie ruszyło... no jutro sie okaze....
myśle ze wezmę te torby do porodu, do samochodu na wszelki wypadek...:confused:
Chciałabym w tym tyg urodzic :tak: jejku jak juz bardzo bym chciała... :-D

Bidulek z tego Kubusia...
A Sebuś juz na nocnik sie załatwia? teraz zauważyłam że jest z tego samego roku co mój Daniel tyle ze Twój z początku a mój prawie z końca... ;-)
 
ixidixi wczoraj np Michał jak o 19 zjadł to mi o 3 w nocy wstal na jedzenie a potem o 7 rano!!! Wiec ze spaniem ok, kolek nie ma, jest grzeczny śmieje sie na głos, super ta dziecina moja!!No ja w 17 tygodniu pierwsze ruchy właśnie czulam a w 20 dopiero ktoś czuł ;D Ale to super ciesze sie ze dzidzia Ci rosnie!!! Ucałuje napewno jak sie obudzi dam mu buziaczka!!

Co do odparzeń, moj Miś jest uczulony na pampersy happy ten wklad mają taki że on miał dużo krostek na pupie! Teraz używam od 2 miesiecy dada i jest dobrze, dopiero od 3 dni odparzony jest, nie wiem czemu, ale puder, alantan, sudocrem nie dziala. Minimalnie sie od puderku w sumie zmiejszyło. A odparzył sobie bo w nocy zajrzalam mu o 2 do pieluchy mial sucho a juz rano o 7 jak sie obudził to mial z gory do dolu przesikaną i to tak ze plecy mial obsikane. I tak od tamtej pory odparzony jest.

motylicja dziękuje :))

Ja nie mam znowu neta, korzystam od rodziców ;/ Coś mi sie popsuło znowu!

Elizka ja też miałam 120 na wysokości pępka jak bylam 3 dni przed porodem xD
W każdym razie 3mam za Ciebie kciuki kochana!!!
 
Ruszyc to pewnie i cos sie ruszyło... no jutro sie okaze....
myśle ze wezmę te torby do porodu, do samochodu na wszelki wypadek...:confused:
Chciałabym w tym tyg urodzic :tak: jejku jak juz bardzo bym chciała... :-D

Bidulek z tego Kubusia...
A Sebuś juz na nocnik sie załatwia? teraz zauważyłam że jest z tego samego roku co mój Daniel tyle ze Twój z początku a mój prawie z końca... ;-)

Nie nie Sebuś już na kibelek robi.... a sika nawet na stojąco hahahaha :)):)):))
Urodzisz urodzisz :)):)) oby tylko szybko i możliwie naj mniej boleśnie... :)
 
Clio To którego masz ślub?:D:-) Cywilny? Kościelny? Oba?

Ksiuch Co tam u Ciebie? Jak mały? Jak sytuacja w domu? ;-)

Mam caaały czas ochote na pomidory.. rany! Już chyba dzisiaj zjadlam z kg :D:-D bede gruubaaa... Tyle jeść.. cały czas cos jem.. :eek:


Co sie z tą pogodą porobiło... eeeeh...
wcinaj pomidorki! zdrowe sa! wiec nie odmawiaj sobie:)
u mnie kiepsko:/ nie chce mi sie nawet mowic, to samo co zawsze mam dosyc mieszkania tutaj:/

No pomocz mu w tym pupke i zobaczysz... może cos pomoze, dwa razy dziennie spróbuj. słyszłam też że samą mąką smarują pupe i tez pomaga... ale ja nie stosowałam tego... :dry:


Ja dzwonie zaraz do położnej w tym szpitalu co mam rodzic i sie zapytam co mam robic bo jestem po terminie, mój lekarz od nich nie przyjmuje do 10ego... czy mam jeździc na ktg do nich czy co? :confused:
no nie miał kiedy ten mój lekarz iść na zwolnienie... kur**a.... :wściekła/y:
Znając życie bedziemy musieli jechac do szpitala w tym tyg. no zobaczymy co powie.... Jesli wogóle bedzie chciała gadac przez tel... :sorry2:
nam krochmal nie pomogl:/

witam sie my po usg, bioderka sa wporzadku:) tylko dostaly sie do nas plesniawki:/
Nie nie Sebuś już na kibelek robi.... a sika nawet na stojąco hahahaha :)):)):))
Urodzisz urodzisz :)):)) oby tylko szybko i możliwie naj mniej boleśnie... :)
 
hej dzieczyny
patrycja my na odparzenia linomag uzywalysmy i zeszlo ladnie no i zero husteczek naailzonych tylko wacikami mylysmy pupcie
elizka jak ja bylam po termini i pojechalam tylko spradzic to mnie zostawili i do poros\du trzymali
alunia dostala katar wczoraj wieczorem cala noc nie przespala tylko byla noszona na raczkach bo tak jej sie naj lepiej oddychalao teraz wrocilysmy od lekarza cudem usnela ciekawe jak dlugo
 
Hej kochaniutkie ja dziś kuje do jutrzejszej poprawki ;D mam nadzieje że zdam ;P napisze wam jutro ;*

A na zakończenie śliczne zdjęcie ;)

486bcd2af4.jpg
 
reklama
sms od Sochi

"o 11.15 przyszla na swiat LETYCJA BARBARA ma 3500g i 56cm i 10 pkt A. przez CC mialo byc po 9.00 ale 2 ciezarne na szybka CC przyejchaly i dlatego pozniej Pozdrawiamy szczesliwa MAMA i TATA
 
Do góry