reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A u mnie nic i nic i zero....:eek:
Żyje, nie urodziłam, Mikołaj siedzi ciągle w brzuszku i o... :dry:

geroland współczuje i zapalam światełko dla aniołka... :-(
[*]

atrystka sorry ale ja swoim dzieciom nigdy nie dawałam wody z cukrem... dla mnie to głupota tuczyc dziecko juz cukrem... takie maleństwo heh... a pediatry jedne własnie tak radza poić a drugie własnie zabraniają...
Wniosek jest jeden, cukier jest niezdrowy i nie powinno sie go dawac tak malemu dziecku...


motylica szkoda że randka nie wypaliła i że nie przyszedł.... :eek: widocznie nie był pisany dla Ciebie ;-)
spokojnie juz blizej niz dalej!oby tylko samo sie zaczelo:)trzymam kciuki!
geroland przykro mi..

asheara
ale ja mu wode z cukrem akura do tej pory 2 razy dałam. Przeważnie rumianek dostaje. ale jak z Elizką mowicie że nie to już mu nie dam

no własnie co do odgrzewacza,niby dobra sprawa ale jakbym w dzien go np wlaczala zeby podgrzac miskowi wode to bym 20 minut czekala,a w nocy tez nie jest najpotrzebniejszy. I dzien robie jak mówi Ewa, a w nocy nie zabardzo biegam do kuchni bo po 1 mam skrzeczace drzwi i Michał boi sie jak skrzeczą, po 2 jak wlasnie jednej nocy wylaczony byl podgrzewacz to moj tata wstal i darl na mnie sie ze ile dziecko juz placze, ze jaka ze mnie matka że dziecko chce jesc a ja sie babram.. I sam chcial zebym podgrzewacza używała, ostrzegłam go że ciągnie mnóstwo prądu. To co z tego dziecko ma wogole nie płakać.
No wiec jak chciał to używam, za prąd niech on płaci.. :p

giov GRATULACJE!!

Kasiuch, Elizka mi położna mówiła że wolno, ale skoro słysze że nie powinno sie to już więcej nie dam. Nawet nie wiedziałam szczerze mówiąc. Ale to i tak do tej pory 2 razy dostal wode z cukrem, jak nie mialam u babci herbatki dla niego.

Wczoraj Michał o 21 zjadł 60ml... a później obudził sie o 2.30 i zjadł 120ml. I obudził sie o 6 to dałam mu to zjadł tylko 40ml.
Z nim ne utrafi, tyle mleka sie marnuje, jak mu zrobie 150 a on sobie 40 mlaśnie. A jak juz zrobie mu mało to jak na złość chce wiecej :p Nigdy mu nie dopasuje...
Mnie martwi fakt ze kasy nie mam a dostalam recepte na 6 mlek dla Miśka (90zł) dziś mu na 2 posiłki jeszcze starczy tego mleka co ma... A pampersy maks do jutra.. Wiec musze pozyczyć 120 zł. Bo mama jeszcze wypłaty nie dostała a powinna juz w piatek albo sobote.
Mi becikowe nadal nie weszło.. Ufff
u nas tez sie ostatnio duzo mleka marnuje, przez to niejedzenie...:/
artystka - oczywiscie, ze mu nie dawaj :no: dzieciom ewentualnie daje sie wode z glukoza, ale z cukrem w zadnym wypadku!
i wogole, ladnie Ci w tych scietych wlosach :tak: ale dodaja Ci z 7 lat ! z tym, ze teraz to ok - wygladasz powazniej przy Miśku :tak:

ps. tu nikt nie wie raczej, ze mam na imie Ewa xD
wlasnie z GLUKOZA!!!!moze to miala na mysli polozna, a nie powiedziala glukoza tylko cukier.....

AHEARA- Ty jestes w ciazy? czy ja cos przegapilam czy mi sie wydaje???? spojrzalam dopiero na suwaczek.....

a nikt nie zauwazyl ze my dzis 5 miesiecy konczymy!!!!!!!!!!!!!!!!

po szczepieniach juz jestesmy, Oli dzielnie sie spisal:)
i tzrymajcie kciuki, ide zaraz na rozmowe o staz!
 
reklama
moja coreczka wczora sie obudzila najlepsze jest to ze musze udaac ze wszystko ok jest bo moja rodzina ie wiedziala nawet ze jestem w kolejnej ciazy tylko moj partner i tesciowa..
dokladnie nie wiadomo bylo wszystko ok tz ciaza zagrozaona... najprwdopodonbniej wada genetyczna na kolejnym rutynowym usg serduszko malca nie bilo...badanie bylo powtarzabne na inny s[rzecie i sie powtorzylo... po za tym pojawilo sie krwawienie i skurcze lekarz stwierdzil ze moj oreganizm sam wypycha martwe dziecko:-(
 
Asheara no ja wiem i starczy :D hehehe ;***
KOchana no ściełam bo po ciąży z Miskiem długie włosy jak mialam to mi wypadały i wszedzie włosy były. A i tak na lato krótkie są fajne :D Aaa no i wiesz masz racje że starzej wyglądam jak poznaje kogoś to mi dają 22, 23 lata :p hehe
A powiedz mi jak sie kochana czujesz? U lekarza byłaś?

kolia to dobrze że przynajmniej papusiu sie nie marnuje. Moj ma tak 3 tyg sobie regulował, uregulował co 3 godziny po 90 w nocy co 4 godziny.Jadł tak przez miesiac i pozniej znowu rozregulował wszystko.

Kasiuch, przepraszam, ja dziś śnieta. Wszystkiego naj ! Niech Oli rośnie zdrowo :)
No i 3mam kciuki, za miesiąc i ja bd mieć staż prawdopodobnie ;D

geroland ojej, naprawde mi przykro. Współczuje. Nawet brakuje mi słów żeby wyrazić to jak mi przykro..
 
Ostatnia edycja:
czesc nie wiem czy mnie pamietaxce dlugo zbieralam sie zeby soie odezwac stracilam moje drugie dziecko i ciezko mi z tym sie pogodzic ..
Bardzo współczuje... [*]
Witam mamusie. Doczekalam sie i ja mojego skarba. JESSE przyszedl na swiat punktualnie, 27.05.2010, choc przez cesarskie ciecie, o godz. 09:59. 4kg290g, 55 cm dlugi, 10 w skali Apgar. Jest CUDOWNY!! Mimo ze porod ciezki, dla niego bym to przeszla jeszcze sto razy. Pozdrawiam Was.
Gratulacje.... Czekamy na zdjątka :)))
A u mnie nic i nic i zero....:eek:
Żyje, nie urodziłam, Mikołaj siedzi ciągle w brzuszku i o... :dry:

geroland współczuje i zapalam światełko dla aniołka... :-( [*]

atrystka sorry ale ja swoim dzieciom nigdy nie dawałam wody z cukrem... dla mnie to głupota tuczyc dziecko juz cukrem... takie maleństwo heh... a pediatry jedne własnie tak radza poić a drugie własnie zabraniają...
Wniosek jest jeden, cukier jest niezdrowy i nie powinno sie go dawac tak malemu dziecku...


motylica szkoda że randka nie wypaliła i że nie przyszedł.... :eek: widocznie nie był pisany dla Ciebie ;-)
A ja juz myslałam ze urodziłaś.... :)))

moja coreczka wczora sie obudzila najlepsze jest to ze musze udaac ze wszystko ok jest bo moja rodzina ie wiedziala nawet ze jestem w kolejnej ciazy tylko moj partner i tesciowa..
dokladnie nie wiadomo bylo wszystko ok tz ciaza zagrozaona... najprwdopodonbniej wada genetyczna na kolejnym rutynowym usg serduszko malca nie bilo...badanie bylo powtarzabne na inny s[rzecie i sie powtorzylo... po za tym pojawilo sie krwawienie i skurcze lekarz stwierdzil ze moj oreganizm sam wypycha martwe dziecko:-(

Masakra... Straszne to jest ... moja siostra tak poroniła .. :////


A u mnie Kuba dalej chory dzis mamy wizyte u lekarza... mam tylko nadzieje ze to nie oskrzela bo tak strasznie kaszle.. :////
 
najlepszego dla OLka
co do przewi jaka to jaosobisciepoleca,m taki na lozeczko nam sie do tej pory przydaje nie trzeba dalekko jej nosic i nie zabiera m iejsca
 
patrycja9009 oj już bardzo bym chciała.... :-(
zmęczona jestem juz tą ciążą... nie chce mi sie dzis nic...:-( obiad musze isc zrobic ale totalnie mi sie nie chce.... :dry:
Do tego jakoś znów źle sie czuje... :eek: ehhhh, brak słów...

Co do przewijaka to mam, taki gdzie moge go byle gdzie polożyc i sie naprawde przydaje...
A podgrzewacz też miałam, przydawał sie jak dzieciaki czesto jadły mleko itd. no a poł roku temu sie zepsuł po 2 latach i teraz niewiem czy bede kupowac... sie okaze....
 
Kasiucha oczywiście dla Oluśa wszystkiego naj naj:-) no i trzymam mocno kciuki:-)
geroland straszne to co napisałaś naprawde mi przykro.
Artystka no twój mały co jakiś czas będzie tak miał bo rośnie jeszcze szybko i co jakiś czas będzie sobie regulował na nowo. Mój już trochę starszy jest więc on już sobie na dłużej ustwaił;-)
Patrycja no niech Kubuś szybko zdrwieje;-)

Miki lata w majteczkach po domu bo chciała bym zacząć pozbywać się pampersów ale narazie zrobił dwie kupki i nawet nie zauważył:dry:
 
patrycja9009 oj już bardzo bym chciała.... :-(
zmęczona jestem juz tą ciążą... nie chce mi sie dzis nic...:-( obiad musze isc zrobic ale totalnie mi sie nie chce.... :dry:
Do tego jakoś znów źle sie czuje... :eek: ehhhh, brak słów...

Co do przewijaka to mam, taki gdzie moge go byle gdzie polożyc i sie naprawde przydaje...
A podgrzewacz też miałam, przydawał sie jak dzieciaki czesto jadły mleko itd. no a poł roku temu sie zepsuł po 2 latach i teraz niewiem czy bede kupowac... sie okaze....

Wierze Ci no ale to masz bliżej niż dalej.... Kochana jak sie źle czujesz to sie połóż...

Kasiucha oczywiście dla Oluśa wszystkiego naj naj:-) no i trzymam mocno kciuki:-)
geroland straszne to co napisałaś naprawde mi przykro.
Artystka no twój mały co jakiś czas będzie tak miał bo rośnie jeszcze szybko i co jakiś czas będzie sobie regulował na nowo. Mój już trochę starszy jest więc on już sobie na dłużej ustwaił;-)
Patrycja no niech Kubuś szybko zdrwieje;-)

Miki lata w majteczkach po domu bo chciała bym zacząć pozbywać się pampersów ale narazie zrobił dwie kupki i nawet nie zauważył:dry:

No niech zdrowieje bo przeprowadzka coraz bliżej... :////
 
elizka oj tak ten miękki przewijak sie przydaje też mam :)
Obyś już urodziła, bo wiem przez co przechodzisz. Właśnie poczatki ciazy są dość trudne jak jeszcze ruchów sie nie czuje, tak doczekac sie wszystkiego nie mozna. Pozniej jakoś leci, i same ostatnie tygodnie to porażka.. te wyczekiwanie.. Ojejej naprawde najgorsze co może być
A ja Ci życze porodu szybkiego i małobolesnego :)

kolia no to widze że Miki uczy się powoli :) a tak wogóle to co u was? Miki gaduli już sobie ?

Patrycja a to nie dobrze że Ci KUbuś choruje jak taki mały. Później uważać bd musiała bo już jak raz zachoruje to później ciągle coś.. Oby tylko nic poważniejszego!
Ehś oby mój nie chorował, jak narazie nawet raz zwykłego katarku nie miał
 
reklama
elizka oj tak ten miękki przewijak sie przydaje też mam :)
Obyś już urodziła, bo wiem przez co przechodzisz. Właśnie poczatki ciazy są dość trudne jak jeszcze ruchów sie nie czuje, tak doczekac sie wszystkiego nie mozna. Pozniej jakoś leci, i same ostatnie tygodnie to porażka.. te wyczekiwanie.. Ojejej naprawde najgorsze co może być
A ja Ci życze porodu szybkiego i małobolesnego :)

:-)
Szczerze to wiem ze poród bedzie raczej szybki... ale niech już sie zacznie:wściekła/y: bo można zwariować... :dry::sorry: jakoś z brzuchem ciężej cos zrobic, a z dzieckiem juz bedzie łatwiej... :tak:

Idę doprawic tą zupe, i wezme sie za układnaie ubranek \daniela... a potem moze odpoczne troszke...?


patrycja moja Hania też chora...:dry: ma chrypkę i katar... narazie sama ją leczę ale zobaczymy.... ehhhh
 
Do góry