reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hej Mamuśki :-)
mam pytanie czy są jakies ograniczenia względem sex`u bo mój B twierdzi ze musimy uważać i nie za często :dry: a ja go chce za to ubić !!! uważać to jedno a kochac sie to drugie :-D ale co tam odpiszcie jak macie jakieś doświadczenia :tak:

ja mam dzisiaj mnóstwo energii pranko sie robi ciepełko pogoda słoneczna :rolleyes: cos pięknego :rofl2:
jeśli nie ma przeciwwskazan od gina to mysle ze mozecie szalec:) (z glowa oczywiscie:):p zeby dzidzi krzywdy nie zrobic, hehehe:p

A dziękuję:-) ostro trwam przy swoim ;-):-)

Clio87 Ja nie mam żadnych.;-) Wręcz gin powiedział, że póki mogę mam korzystać ile się da, bo później i baby i ponowne "stresy" związane z ew. ciążą;-) A tak luz blues ;-)
i dobrze, tak trzymaj! w koncu to Twoj slub! i po co ci nerwy przed porodem....:)
 
clio no przepajam swojego Miśka wodą z cukrem, ale żeby kolki nie było to trzeba przegotować razem z cukrem od razu a nie sypać do gotowej wody. A powiedz mi kochana jak maleństwo? Jak sie czujesz?
 
Hej mamuśki:D ale mi sie nudzi...

Pogoda cosik sie pogorszyła, burza się zbliża:D
Ale byłam na spacerku i kupiłam sobie hamburgera :(:wściekła/y: miałam taką ochote na to świństwo:zawstydzona/y:

A co u Was?

Artystka Booziu jak Cie dawno nie było:D a ten Twój maleńki Michaś przesłodziachny :):cool::tak:

Powiedzcie mi kupowałyście/ kupujecie jakieś rzeczy dla maleństwa w 15 tc?:D Bo ja widziałam tyle fajnych ciuszków u nas w outlecie że szkoda nie kupić:) A ponoć są jakieś przesądy żeby nie kupować za wcześnie:confused:

A tak w ogóle:D to co kupić dla maleństwa tak na pierwsze 3-4 miesiące? żeby nie było za dużo, ale też żebym miała w czym wybierać ubierając bejbika?

Co u Elizki?
 
ixidixi, cześć, jak sie czujecie?
Jeśli chodzi o rzeczy, ja Ci powiem z mojego doświadczenia: rożek mi służył miesiac tylko, Misiu wyrósł a poza tym za ciepło mu w nim było później.
Jeśli chodzi o body, nigdy wiecej nie kupie tych rozciaganych, dzidzia ma całe ramiona na wierzchu lepiej kupić na zatrzaski z boku..
Nie kupuj tak samo kołdry do wózka (zbędny wydatek) nie kupuj z canpola butelek tzn mnie osobiscie nie podpasowały, używam z Aventa i jest ok.
Na początek bardzo sie przydają pajacyki z przodu na zatrzaski, ponieważ bałam sie przekładać przez główke inne, a takie to rozpinasz kładziesz dzidzie na nie i zapinasz :)
Hm... Np podgrzewacz do butelek tylko w nocy jest wlączony zeby od razu ciepła woda byla jk sie Misiu obudzi to zrobie od razu mleczko i daje. Wiecz uważam że przydatny.
Przewijak nie koniecznie sie przydaje. MI po cesarce np wygodniej było być zgarbioną i przewijać Misia na łóżku niż na przewijaku.
Na początku nie warto kupywać osłony na łóżeczko na szczebelki, bo tak jak ja to łóżko mam obok misia i przez osony nie widziałam go wcale!
Prześcieradło tylko frotte na gumke, bo kupiłam na gumke bawełniane, i pol godziny je prasuje!! Wcale sie nie chce rozprasowac! strasznie widać zagniecenia

A ja w przesądy nie wierze, ja akurat pierwsza rzecz w 20 tyg kupiłam. Czapke i body.
Ale jeśli chodzi o to co możesz kupić to kupj do rozm 68.
Moj Mis sie 57 urodził a teraz w 68 wchodzi i niektóre trzeszczą na nim ciuszki! A ma 2 miesiace dopiero! Rosnie mi jak na drożdzach, to co mu kupilam na wyprawke niby na 4 miesiace, ale po miesiacu musialam isc na zakupy bo wszystko za male było.
 
reklama
czesc nie wiem czy mnie pamietaxce dlugo zbieralam sie zeby soie odezwac stracilam moje drugie dziecko i ciezko mi z tym sie pogodzic ..
 
Do góry