reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

elizka oj tak ten miękki przewijak sie przydaje też mam :)
Obyś już urodziła, bo wiem przez co przechodzisz. Właśnie poczatki ciazy są dość trudne jak jeszcze ruchów sie nie czuje, tak doczekac sie wszystkiego nie mozna. Pozniej jakoś leci, i same ostatnie tygodnie to porażka.. te wyczekiwanie.. Ojejej naprawde najgorsze co może być
A ja Ci życze porodu szybkiego i małobolesnego :)

kolia no to widze że Miki uczy się powoli :) a tak wogóle to co u was? Miki gaduli już sobie ?

Patrycja a to nie dobrze że Ci KUbuś choruje jak taki mały. Później uważać bd musiała bo już jak raz zachoruje to później ciągle coś.. Oby tylko nic poważniejszego!
Ehś oby mój nie chorował, jak narazie nawet raz zwykłego katarku nie miał
No Kubuś oprócz takiego katarku kilkudniowego to nie chorował... To pierwszy raz tak strasznie kaszle.. :(((
Modle sie zeby to nie były oskrzela zeby nie musiał brac antybiotyku... :((((
Nieźle go załatwiłam... ale ja i Sebuś też z katarem chodzimy a młodego od razu taki kaszel złapał.. :(((
 
reklama
:-)
Szczerze to wiem ze poród bedzie raczej szybki... ale niech już sie zacznie:wściekła/y: bo można zwariować... :dry::sorry: jakoś z brzuchem ciężej cos zrobic, a z dzieckiem juz bedzie łatwiej... :tak:

Idę doprawic tą zupe, i wezme sie za układnaie ubranek \daniela... a potem moze odpoczne troszke...?


patrycja moja Hania też chora...:dry: ma chrypkę i katar... narazie sama ją leczę ale zobaczymy.... ehhhh

Ja sama nie chce mu nic dawac ... jest za mały... daje mu tylko nurofen dla dzieci na gorączke...
 
moja coreczka wczora sie obudzila najlepsze jest to ze musze udaac ze wszystko ok jest bo moja rodzina ie wiedziala nawet ze jestem w kolejnej ciazy tylko moj partner i tesciowa..
dokladnie nie wiadomo bylo wszystko ok tz ciaza zagrozaona... najprwdopodonbniej wada genetyczna na kolejnym rutynowym usg serduszko malca nie bilo...badanie bylo powtarzabne na inny s[rzecie i sie powtorzylo... po za tym pojawilo sie krwawienie i skurcze lekarz stwierdzil ze moj oreganizm sam wypycha martwe dziecko:-(
kurcze....wspolczuje....nie wiem co moge wiecej powiedziec,nie potrafie sobie nawet wybrazic jakie to jest przykre:(
ale jestem z Toba!:*
Asheara no ja wiem i starczy :D hehehe ;***
KOchana no ściełam bo po ciąży z Miskiem długie włosy jak mialam to mi wypadały i wszedzie włosy były. A i tak na lato krótkie są fajne :D Aaa no i wiesz masz racje że starzej wyglądam jak poznaje kogoś to mi dają 22, 23 lata :p hehe
A powiedz mi jak sie kochana czujesz? U lekarza byłaś?

kolia to dobrze że przynajmniej papusiu sie nie marnuje. Moj ma tak 3 tyg sobie regulował, uregulował co 3 godziny po 90 w nocy co 4 godziny.Jadł tak przez miesiac i pozniej znowu rozregulował wszystko.

Kasiuch, przepraszam, ja dziś śnieta. Wszystkiego naj ! Niech Oli rośnie zdrowo :)
No i 3mam kciuki, za miesiąc i ja bd mieć staż prawdopodobnie ;D

geroland ojej, naprawde mi przykro. Współczuje. Nawet brakuje mi słów żeby wyrazić to jak mi przykro..
dziekuje, Olek sie tez rozregulowal...po szpitalu, do tej pory nie moge ustalic konkretnych godszin i ilosci posilkow. dzis po wazeniu, olek wazy 7700g i ma 69cm:)

Kasiucha oczywiście dla Oluśa wszystkiego naj naj:-) no i trzymam mocno kciuki:-)
geroland straszne to co napisałaś naprawde mi przykro.
Artystka no twój mały co jakiś czas będzie tak miał bo rośnie jeszcze szybko i co jakiś czas będzie sobie regulował na nowo. Mój już trochę starszy jest więc on już sobie na dłużej ustwaił;-)
Patrycja no niech Kubuś szybko zdrwieje;-)

Miki lata w majteczkach po domu bo chciała bym zacząć pozbywać się pampersów ale narazie zrobił dwie kupki i nawet nie zauważył:dry:
dziekujemy!:):*
:-)
Szczerze to wiem ze poród bedzie raczej szybki... ale niech już sie zacznie:wściekła/y: bo można zwariować... :dry::sorry: jakoś z brzuchem ciężej cos zrobic, a z dzieckiem juz bedzie łatwiej... :tak:

Idę doprawic tą zupe, i wezme sie za układnaie ubranek \daniela... a potem moze odpoczne troszke...?


patrycja moja Hania też chora...:dry: ma chrypkę i katar... narazie sama ją leczę ale zobaczymy.... ehhhh
tak tak odpocznij sobie..
ja tez mam lenia:/ od jakiegos czasu:(
 
Łooo ale sie rozpisałyście :-)

Pogoda do bani.. :wściekła/y: tata maluje nasz pokój i kurcze musze cały czas siedzieć "nie u siebie".. nic nie moge robić.. nie mam nawet się w co ubrać:D bo ciuchy w pokoju pod łóżkiem, zakryte folią..:cool: super to wymyśliłam:eek:

Dziękuje za rady :D

Artystka
Mojej znajomej też położna doradziła przepajać małą wodą z cukrem przegotowaną.. Wtedy to ma skład podobny do glukozy z wodą po tym przegotowaniu :) Nie tak jak posłodzimy herbate juz zalaną..
Podobno super to działa na kolki.. :confused: Hymm... A powiedz jak się czujesz? Jak dajesz sobie rade z małym? Rodzice Ci cos pomagają, czy wszystko na Twojej głowie?
A jak se spaniem? Michaś dużo śpi? Jest marudny?
Wyściskaj go ide mnie :)

My czujemy się swietnie:D:-) kilka dni temu poczułam pierwsze delikatne mizianie maleństwa od środka:D i jestem pewna że to to, a moja mama mi wpiera, że to niemożliwe i ona czuła dużo później i dla niej to znak że ja też tak późno bede czuć.. ale ja miałam wczesniej taki chudy brzuch, że aż wklęsły (masakra!) no i jak mi go tak wywaliło to czuje od czasu do czasu COŚ:D:cool::cool::tak:

:sorry2: Elizka, biedny ty Dwupaku.. Ale gdybym ja miała wybierać czy siedzieć jeszcze u mamy w cieplusim brzusiu czy wyjść na ten głośny i nieprzyjemny dla maleństwa świat, to siedziałabym tam tak długo jak tylko bym mogła..:tak: Już niedługo... Powróże ci z fusów (wlasnie pije herbate fusiastą taką mm :D ) i co widzę? Poród zacznie się 2/3 czerwca. :-D ale bym sie śmiała gdyby sie sprawdziło.. Póki co odpoczywaj jak najwięcej, później nie bedziesz miała na to czasu:) (zresztą sama wiesz najlepiej) :happy2:


Clio Kiedy masz ten ślub? Ja już odliczam dni (20) :tak: I kurcze stres rośnie a jeszcze tyle tego wszystkiego bedzie w tym czasi.. ślub w sobote 19. w poniedziałek 21 egzamin na prawko 3 podejście:D później te badania.. wizyta u gina..:wściekła/y: ehh :D

Kurcze mam aparat na ząbkach a nie chce iść w nim do ślubu, przynajmniej chciałabym ściągnąć góre.. wada się już w sumie zniwelowała ale wiem, że bede musiała ściągnąć na własną odpowiedzialność.. i nie wiem czy to robic.. już mam serdecznie dosyć tych drutów..:no:

Ma może któraś z was wózek BEXA AX3? Co o nim sądzicie?
 
Ja sie powoli szykuje do lekarza z Kubą..... Oh Boje sie co usłysze.....Mam tylko nadzieje ze obedzie sie bez antybiotyku... :-(
 
ixidixi he he, Ty mi tu nic nie mów bo jakos w mojej głowie jest data 4 czerwiec... :-D wiec zobaczymy czy umiesz wróżyc z tych fusów... :-D

Byłam na chwile na dworze, bo było super, zjadłam arbuza :-D mniaaammm, no i zrobiłam sobie tez troszkę zdjec z " okazji" 40tc... :-p
Pokaże wam moj wieeeelki brzuch...
Wróże sobie ponad 4 kg synka.... :dry: :eek: Jak on ze mnie wyjdzie...
Zaczynam sie bać....:confused:

patrycja daj znac co tam lekarz powie... trzymamy kciuki by to jednak nic poważnego nie było... :-) :tak:
 

Załączniki

  • DSC01225.JPG
    DSC01225.JPG
    96,6 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC01229.JPG
    DSC01229.JPG
    74,8 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC01231.JPG
    DSC01231.JPG
    51,5 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC01223.JPG
    DSC01223.JPG
    47,2 KB · Wyświetleń: 36
Hej dziewczyny...
A wiec tak z gardełkiem małego to tylko delikatna infekcja...płuca oskrzela gardło czyste... Dostaliśmy tylko syropek...
ale...
Pisałam wam że walcze z odparzeniami Kuby... Był 2 dni bez pampersów na tetrach i zeszło a jak założyłam pampersa to znów sie pojawiło... Używałam chyba z 5 rodzajów kremów maści i nic... No i lekarka po dłuuugim wypytywaniu stwierdziła ze Kuba ma pieluszkowe zapalenie skóry i dostaliśmy maśc z antybiotykiem i z pampersów przenosimy sie na tetrówki....
I jeszcze Kuba jest najprawdopodobniej alergikiem... oh...tyle tego.....
Skierowanie do por. alergologucznej dostaniemy jak wyleczymy dupcie :((((((((((


Elizka ale Ty ślicznie z tym brzuchem wyglądasz.... Kurcze niedawno ja takiiii miałam hahahah jak ten czas leci :)):)):)) Eliza mam prośbe...zmierz sobie obwód brzucha póki nie urodziłaś.... chce sprawdzic czy jest większy od mojego...:-)
 
Ostatnia edycja:
patrycja no to super ze to nic powaznego.
a z tym odparzeniem to moze pieluszki zmien? jakich uzywasz?
A zeby znikła wysypka to zrób krochmal (zagotuj wode i dodaj do niej wode wymieszaną z mąką ziemniaczaną i znów pogotuj troszkę żeby miało konsystencje kislu) i wsadz małego do miski z tym niech posiedzi. ze dwa razy i powinno mu zejsc ;-)
A jak nie no to juz niestety bedzie to pieluszkowe zapalenie.
Warto spróbowac, napewno nie zaszkodzisz :tak:

A co do obwodu brzuszka.... :dry: przez dwa tygodnie bałam sie miarki wziąc do ręki i sie zmierzyć....
Mam 120cm na wysokości pępka.... :tak: :eek::sorry: brak słów.... a Ty ile miałas?
 
No to masz większy o całe 4 cm..... hahahahah
Ja w trakcie tych odparzen 3 razy zmieniałam pampersy i teraz zostałam przy huggisach...
 
reklama
Dla mnie to ten brzuch jest wielgachny...

A jakich uzywałas do tej pory pampersów? miały jakis wkład w środku czy cos?
(pampersy pampersa mają taki zielony i mój daniel miał na to uczulenie ) :dry:
A teraz zwykłych biedronkowych Dada uzywamy .;-)
 
Do góry