reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

tak w ogóle witam wszystkie mamuśki popołudniowo:-):-)
ja cały dzień sprzątałam , w końcu znalazłam chwilkę dla siebie:tak::tak:
dzisiaj postanowiłam zrobić sobie wieczorne SPA:happy2::happy2:
nakupowałam maseczek różnych, i oczywiście maseczki też domowe będę robić cała muszę się odprężyć,bo tydzień do mojego ślubu zostało :-D:-D
jestem taka:happy2: zastanawiam sie czy pogoda bedzie ładna:confused::confused: mam nadzieje że :tak:
jedynie co mnie dręczy to to , że wyskoczyły mi na plecach takie chrosty(trądzik):zawstydzona/y::zawstydzona/y: i brzydko to wygląda wiecie może co mogę z tym zrobić żeby się tego pozbyć??:confused::confused:
 
reklama
witam wszystkie przyszłe mamy :) jestem w 15 tygodniu ciazy, w lipcu skoncze 21 lat wiec chyba najmlodszym wyjatkiem tutaj nie jestem :) jedyne czego sie martwie to to, ze nie zmieszcze sie za 3 tygodnie w sukienke slubna bo malenstwo w brzuszku troszke uroslo :) Slub mielismy zaplanowany juz w grudniu ( zeby ktos nie pomyslal, ze dziecko to od razu slub,) bo z takimi opiniami sie juz spotykam. Dzidzius natomiast okazal swoje istnienie juz w pierwszym miesiacu po zaplodnieniu a stalo sie to w lutym :) Jestem nieziemsko szczesliwa i czekam na jakies sygnalki z brzuszka :) Poki co wiem na 80%, ze to bedzie mala lala :) Oparcie odnajduje prawie we wszystkich bliskich bo ku mojemu zdziwieniu- mama sie chyba wstydzi tego, ze bedzie babcia :( Moze jej jeszcze przejdzie.. Najwazniejsze, ze moj przyszly maz jest przy mnie i nosi NAS na rekach z radosci :) Pozdrawiam Was wszystkie
 
Witam nowe przyszłe mamusie :-)

asieńka7777 mama na pewno sie ucieszy z wnuczki, ale musi się przyzwyczaić pewnie do tej myśli ;-) bedzie dobrze :tak:
 
elizka21 no z czasem na pewno mama zacznie sie cieszyc. Pewnie czeka na ten nasz slub zeby "ludzie nie gadali" :/ tylko troszke to przykre bo gdy ktoras znajoma lub ktos z rodziny byl w ciazy to ona to rozpowiadala i cieszyla sie jakby to mialo byc jej dziecko a mojego sie wstydzi :( ale dochodze do wniosku, ze to juz jej problem...

Mysia618 mam podobny problem co ty. za 3 tygodnie mam slub a co jakis czas pojawiaja mi sie na ramionach i plecach takie krostki. Czytalam, ze to moga byc ciazowe potowki. Mi pomaga jedynie to, ze odkrywam te miejsca zeby jak najmniej sie pocic w tych okolicach i pod prysznicem staram sie dokladnie "szorowac" je zelem pod prysznic z uzyciem szorstkiej gabki. Zrob sobie tez moze jakis piling? Daj znac w jaki sposob sobie poradzilas :)
 
Hej Mamuśki :-)
na poczatek uspokoje przyszłe mężatki :-)
asienka777 i Mysia618 to zmiany hormonalne mnie sie na dekoldzie porobiło nieco ale penaten lub sudocrem załatwiają sprawę :cool2: a jak to nie pomoze to glinka zielona w saszetkach w drogerii rossmann i natura sa dostępne ok 6zł :tak: ja też za 3 tygodnie za mąż wychodzę więc rozumiem wasz stresik :-p

jestem po imprezce domeczkowej spałam 2,5h ale teraz już co nieco odespałam :-p wybieramy się z moim B na basen żeby się troszkę odprężyć po długim tygodniu :cool2:

Kasiuch mały może zasmakował w słoiczkach i butelka jest nieatrakcyjna smakowo :sorry2:
 
Witam wszystkie młode mamy, te przyszłe i obecne :) Mam 19 lat i jestem w 14 t.c, na początku to był szok, bo to było bardzo niespodziewane (regularna miesiączka przez pierwsze dwa miesiące ciąży!) no ale teraz juz wszyscy się w rodzinie cieszą i wyczekują :)
witaj!ulozy sie i dobrze ze juz sie wszyscy ciesza:)
witam wszystkie przyszłe mamy :) jestem w 15 tygodniu ciazy, w lipcu skoncze 21 lat wiec chyba najmlodszym wyjatkiem tutaj nie jestem :) jedyne czego sie martwie to to, ze nie zmieszcze sie za 3 tygodnie w sukienke slubna bo malenstwo w brzuszku troszke uroslo :) Slub mielismy zaplanowany juz w grudniu ( zeby ktos nie pomyslal, ze dziecko to od razu slub,) bo z takimi opiniami sie juz spotykam. Dzidzius natomiast okazal swoje istnienie juz w pierwszym miesiacu po zaplodnieniu a stalo sie to w lutym :) Jestem nieziemsko szczesliwa i czekam na jakies sygnalki z brzuszka :) Poki co wiem na 80%, ze to bedzie mala lala :) Oparcie odnajduje prawie we wszystkich bliskich bo ku mojemu zdziwieniu- mama sie chyba wstydzi tego, ze bedzie babcia :( Moze jej jeszcze przejdzie.. Najwazniejsze, ze moj przyszly maz jest przy mnie i nosi NAS na rekach z radosci :) Pozdrawiam Was wszystkie
witaj! i gartulacje:)!

Hej Mamuśki :-)
na poczatek uspokoje przyszłe mężatki :-)
asienka777 i Mysia618 to zmiany hormonalne mnie sie na dekoldzie porobiło nieco ale penaten lub sudocrem załatwiają sprawę :cool2: a jak to nie pomoze to glinka zielona w saszetkach w drogerii rossmann i natura sa dostępne ok 6zł :tak: ja też za 3 tygodnie za mąż wychodzę więc rozumiem wasz stresik :-p

jestem po imprezce domeczkowej spałam 2,5h ale teraz już co nieco odespałam :-p wybieramy się z moim B na basen żeby się troszkę odprężyć po długim tygodniu :cool2:

Kasiuch mały może zasmakował w słoiczkach i butelka jest nieatrakcyjna smakowo :sorry2:
moze masz racje.....itak smutam:(

ja mam beznadziejny humor, calymi dniami sama, K w pracy...yh...w poniedzialek szczepionki, a we wtorek usg bioderek.....mielismy isc razem i znowu to samo ciagle osobno:(
wybaczcie za moje dziesiejsze narzekania:(
 
Kasiuch no wiesz wydaje mi się że ma gorsze dn albo bardziej mu smakują słoiczki, w końcu wyobraź sobie ze jesz to samo non stop to jakbyś posmakowala czegoś nowego to duzo lepsze by było niż poprzednie papu ;)
A moj tez ma gorsze dni, ma tak ze przez 3 ni co 2 godziny je po 40-60ml ew co 3h po 90
Ogólni w dzien zjadał mi ostatnio 120 co 3/4h w nocy co 5 godzin sie budzil i zjadal tez 120
A dzis rano tzn o 9.30 dalam mu 120 zjadł do ostatniej kropli i już go biore do odbicia a ten wpadł w taki płacz że aż sie zanosił!! To mu 60 dorobiłam i dopiero sie najadł! a potem zjadł o 16.30 tez 180 ml! bo zrobilam 120 a ten znowu mi w płacz to dorobilam 60.
Chyba musze juz duża butelke kupić..

A tak na marginesie bede dziewczyny czesciej pisać bo wreszcie mam swojego laptopa z netem :D

Dziewczyny mi ostatnio położna mówiła że kaszki to można juz od 3 miesiaca zacząć wprowadzać. Ja myśle że pod koniec 3 miesiąca swojemu dopiero dam. Ale śmiać mi sie z niego chce, bo przepajam go raz wodą z cukrem, raz herbatką rumiankowa, raz koperkiem, czasem daje plantex,aha i mam uspakajającą herbatke z dodatkiem rumianku ,troszke inaczej smakuje niż sama rumiankowa. To jak Michał posmakuje czegoś nowego to tak ciągnie,tak mu smakuj ze szok ;]
 
witam wszystkie przyszłe mamy :)
Slub mielismy zaplanowany juz w grudniu ( zeby ktos nie pomyslal, ze dziecko to od razu slub,) bo z takimi opiniami sie juz spotykam.

Witamy,witamy :tak:


:-) ja za to zbieram cięgi za to, że ze ślubem akurat wolę zaczekać i zorganizować sobie wszystko po swojemu, na spokojnie juz po urodzeniu bobo ;-)
 
Witam wszystkie młode mamy, te przyszłe i obecne :) Mam 19 lat i jestem w 14 t.c, na początku to był szok, bo to było bardzo niespodziewane (regularna miesiączka przez pierwsze dwa miesiące ciąży!) no ale teraz juz wszyscy się w rodzinie cieszą i wyczekują :)

witam wszystkie przyszłe mamy :) jestem w 15 tygodniu ciazy, w lipcu skoncze 21 lat wiec chyba najmlodszym wyjatkiem tutaj nie jestem :) jedyne czego sie martwie to to, ze nie zmieszcze sie za 3 tygodnie w sukienke slubna bo malenstwo w brzuszku troszke uroslo :) Slub mielismy zaplanowany juz w grudniu ( zeby ktos nie pomyslal, ze dziecko to od razu slub,) bo z takimi opiniami sie juz spotykam. Dzidzius natomiast okazal swoje istnienie juz w pierwszym miesiacu po zaplodnieniu a stalo sie to w lutym :) Jestem nieziemsko szczesliwa i czekam na jakies sygnalki z brzuszka :) Poki co wiem na 80%, ze to bedzie mala lala :) Oparcie odnajduje prawie we wszystkich bliskich bo ku mojemu zdziwieniu- mama sie chyba wstydzi tego, ze bedzie babcia :( Moze jej jeszcze przejdzie.. Najwazniejsze, ze moj przyszly maz jest przy mnie i nosi NAS na rekach z radosci :) Pozdrawiam Was wszystkie

witam nowe mamusie;) serdecznie;*

witaj!ulozy sie i dobrze ze juz sie wszyscy ciesza:)

witaj! i gartulacje:)!


moze masz racje.....itak smutam:(

ja mam beznadziejny humor, calymi dniami sama, K w pracy...yh...w poniedzialek szczepionki, a we wtorek usg bioderek.....mielismy isc razem i znowu to samo ciagle osobno:(
wybaczcie za moje dziesiejsze narzekania:(

ojj biedaczka pocieszamyyyy mocnooo

Kasiuch no wiesz wydaje mi się że ma gorsze dn albo bardziej mu smakują słoiczki, w końcu wyobraź sobie ze jesz to samo non stop to jakbyś posmakowala czegoś nowego to duzo lepsze by było niż poprzednie papu ;)
A moj tez ma gorsze dni, ma tak ze przez 3 ni co 2 godziny je po 40-60ml ew co 3h po 90
Ogólni w dzien zjadał mi ostatnio 120 co 3/4h w nocy co 5 godzin sie budzil i zjadal tez 120
A dzis rano tzn o 9.30 dalam mu 120 zjadł do ostatniej kropli i już go biore do odbicia a ten wpadł w taki płacz że aż sie zanosił!! To mu 60 dorobiłam i dopiero sie najadł! a potem zjadł o 16.30 tez 180 ml! bo zrobilam 120 a ten znowu mi w płacz to dorobilam 60.
Chyba musze juz duża butelke kupić..

A tak na marginesie bede dziewczyny czesciej pisać bo wreszcie mam swojego laptopa z netem :D

Dziewczyny mi ostatnio położna mówiła że kaszki to można juz od 3 miesiaca zacząć wprowadzać. Ja myśle że pod koniec 3 miesiąca swojemu dopiero dam. Ale śmiać mi sie z niego chce, bo przepajam go raz wodą z cukrem, raz herbatką rumiankowa, raz koperkiem, czasem daje plantex,aha i mam uspakajającą herbatke z dodatkiem rumianku ,troszke inaczej smakuje niż sama rumiankowa. To jak Michał posmakuje czegoś nowego to tak ciągnie,tak mu smakuj ze szok ;]

extraaaaaa za ile kupilas go??/

hejka Laski

Mam DOLKA!!!!!!!!!!

nie przyszedl....nawet eska nie napisal.....

czuje sie masakrycznie....

jak on mogl....

za bardzo sie wczuwam uczuciowo:(:( i to dla tego.....

Nikogo nie znajde.....mam Dosc Facetow....!!!!!!

Ubic ich:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

ide sobie poplakac.....:(

i ide wykapac.....


zastanawam sie czy nie mial wypadku...odpukac....ze tak postopil
 
reklama
Do góry