reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ania_ch0- kochana witam Ciebie i maleństwo no no no:) coraz więcej nowych mamusiek!!:tak::tak::tak:
Gratuluje . widzę ze ślubik kolejny się szykuje:) ja mam za tydzień uf och.... już się doczekać nie mogę:) na kiedy masz termin??:confused::confused:


termin na 30 listopad, no tak szykuje sie szykuje, przyznaje w planach nie byl, w planach byly dopiero zareczyny, bo jestesmy juz razem prawie 4 lata no ale jak widac wszystko sie przyspieszylo ;-) uzgodnilismy ze tylko cywilny, za malo czasu zeby zalatwiac koscielny. Wole miec juz dzidzie odchowana i wszystko zrobic tak jak sobie wymarzylam na spokojnie. zazdroszcze bardzo ze bedziesz miala chlopca, ja tez bym chciala, bo moja mama w lipcu w tamtym roku urodzila dziewczynke wiec fajnie by bylo gdyby teraz chlopiec sie pojawil w domu:) ale za to dziewczynka bedzie miala duuuzo sukienek po "cioci" ;)
 
reklama
chyba tylko ja mam problemy ze snem, bo zadna mloda mama nie jest aktywna o tej porze jak widze ;-)
odkad wiem o ciązy bardzo pozno usypiam, wcale nie chce mi sie spac mimo tego ze probowalam sie tez zmuszac gasilam wszystko, ale i tak gorzej na tym wychodzilam bo krecilam sie ponad godzine az w koncu wlaczalam telewizor, na poczatku zganialam wszystko na stres maturalny no ale teraz jak juz po wszystkim nadal spac sie nie chce.
 
DZIEKUJE za POCIESZENIE

Wiecie bo to nie chodzi o to ze sie w nim zkaochala czy ze to byla jaks tam moja MIlosc...poprstu cchciala sie wreszcie z kims spotkac...ON sam zapropnowal to spotkanie...wiec...

i jeszcze moje ubranka i wasze tez wysilki z doradzeniem poszly na Marne...
2mur.gif


AAA bo wam nie mowilam ta Niespodzianka to mi napisal w piatek wieczor-ze to niby mial byc Lancuszek srebrny z srduszkiem......!!! Niech sobie wsadzi....ten lancuszek kwiaty....i wiele innych rzeczy......
mad.gif
mad.gif
:ma d:


Myslam ze spedze fajna Sobote to nie potrzebnie denerwowalam sie od 7 rano....

Wczoraj poszlam sie wygrzac w wannie troszke poplakalam i mi Przeszlo.....

a dzisiaj nozka mnie boli bo troszke pochodzilam
rolleyes.gif
:pro si: ale to nic.....


za to jest dzis PIEKNE....Sloneczko.....: love:
icon29.gif
icon29.gif


wiec zapewne pojde do kosciolka i do znajomych....i z Kinia mam sie spotkac bo Ona chce.....

to sie rozpisalam....


MIlego poranka
1_cmok.gif


PS; ciekawe co z ELIZKA????!!!!

kochana odezwij sieeeeee
 
Kasiuch no wiesz wydaje mi się że ma gorsze dn albo bardziej mu smakują słoiczki, w końcu wyobraź sobie ze jesz to samo non stop to jakbyś posmakowala czegoś nowego to duzo lepsze by było niż poprzednie papu ;)
A moj tez ma gorsze dni, ma tak ze przez 3 ni co 2 godziny je po 40-60ml ew co 3h po 90
Ogólni w dzien zjadał mi ostatnio 120 co 3/4h w nocy co 5 godzin sie budzil i zjadal tez 120
A dzis rano tzn o 9.30 dalam mu 120 zjadł do ostatniej kropli i już go biore do odbicia a ten wpadł w taki płacz że aż sie zanosił!! To mu 60 dorobiłam i dopiero sie najadł! a potem zjadł o 16.30 tez 180 ml! bo zrobilam 120 a ten znowu mi w płacz to dorobilam 60.
Chyba musze juz duża butelke kupić..

A tak na marginesie bede dziewczyny czesciej pisać bo wreszcie mam swojego laptopa z netem :D

Dziewczyny mi ostatnio położna mówiła że kaszki to można juz od 3 miesiaca zacząć wprowadzać. Ja myśle że pod koniec 3 miesiąca swojemu dopiero dam. Ale śmiać mi sie z niego chce, bo przepajam go raz wodą z cukrem, raz herbatką rumiankowa, raz koperkiem, czasem daje plantex,aha i mam uspakajającą herbatke z dodatkiem rumianku ,troszke inaczej smakuje niż sama rumiankowa. To jak Michał posmakuje czegoś nowego to tak ciągnie,tak mu smakuj ze szok ;]
to masz glodomora! fajnie ze mu smakuje, dobrze dobrze:)
a dajesz mu pic chyba wody z glukoza, nie z cukrem?!
no jutro na zsczepionki to sie zwazymy i zobaczymy...:/

Witamy,witamy :tak:


:-) ja za to zbieram cięgi za to, że ze ślubem akurat wolę zaczekać i zorganizować sobie wszystko po swojemu, na spokojnie juz po urodzeniu bobo ;-)
dobrze! nie poddaj sie presji!jestem z Toba!:):D

chyba tylko ja mam problemy ze snem, bo zadna mloda mama nie jest aktywna o tej porze jak widze ;-)
odkad wiem o ciązy bardzo pozno usypiam, wcale nie chce mi sie spac mimo tego ze probowalam sie tez zmuszac gasilam wszystko, ale i tak gorzej na tym wychodzilam bo krecilam sie ponad godzine az w koncu wlaczalam telewizor, na poczatku zganialam wszystko na stres maturalny no ale teraz jak juz po wszystkim nadal spac sie nie chce.
ja w ciazy nawet do 1 albo 2 w nocy siedzialam, ale teraz ide spac poki moge..hehehe

my dzis znowu sami......jutro ide dac znajomej cala torbe ciuszkow, bo jest juz w 29tc i ma sliczny brzuszek, a ja sie musze pozbyc rzeczy wiec fajnie ze mam je komu przekazac:)

ale dzis glupoty pisze:p
 
Każda ciąża coś w kobiecie zmieni i zgodzę się tu z niektórymi dziewczynami, że nie zależy to od wieku bo można być młodą dziewczyną i być totalnie odpowiedzialną do posiadania potomstwa, a można mieć 30 i nie być na ciążę gotowym, wszystko zależy od podejścia. Ja mam 27 lat i nie mam jeszcze dziecka, ale nie dlatego że nie jestem na nie gotowa, ale dlatego że 2 razy byłam w ciąży i obie straciłam. Ubolewam nad tym masakrycznie, ale niestety niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć.
 
Hej Mamusie...
U mnie nocka w porządku mimo późnego pójścia spac... Piwkowałyśmy sobie ze szwagierka... dobrze tak od czasu do czasu usiąśc w kuchni z zimnym piwkiem jak już dzieci słodko śpią i pośmiac sie troche... :))):))


Witam Nowe Młode Mamyyyy:)):)):))
Motylicaja nie przejmuj sie tak przeważnie bywa z facetami z netu.... Znajdziesz kogoś na pewnooo :)):))

ELIZA jak tam z Toba????
 
Kasiuch no wiesz wydaje mi się że ma gorsze dn albo bardziej mu smakują słoiczki, w końcu wyobraź sobie ze jesz to samo non stop to jakbyś posmakowala czegoś nowego to duzo lepsze by było niż poprzednie papu ;)
A moj tez ma gorsze dni, ma tak ze przez 3 ni co 2 godziny je po 40-60ml ew co 3h po 90
Ogólni w dzien zjadał mi ostatnio 120 co 3/4h w nocy co 5 godzin sie budzil i zjadal tez 120
A dzis rano tzn o 9.30 dalam mu 120 zjadł do ostatniej kropli i już go biore do odbicia a ten wpadł w taki płacz że aż sie zanosił!! To mu 60 dorobiłam i dopiero sie najadł! a potem zjadł o 16.30 tez 180 ml! bo zrobilam 120 a ten znowu mi w płacz to dorobilam 60.
Chyba musze juz duża butelke kupić..

A tak na marginesie bede dziewczyny czesciej pisać bo wreszcie mam swojego laptopa z netem :D

Dziewczyny mi ostatnio położna mówiła że kaszki to można juz od 3 miesiaca zacząć wprowadzać. Ja myśle że pod koniec 3 miesiąca swojemu dopiero dam. Ale śmiać mi sie z niego chce, bo przepajam go raz wodą z cukrem, raz herbatką rumiankowa, raz koperkiem, czasem daje plantex,aha i mam uspakajającą herbatke z dodatkiem rumianku ,troszke inaczej smakuje niż sama rumiankowa. To jak Michał posmakuje czegoś nowego to tak ciągnie,tak mu smakuj ze szok ;]

NIezły głodomorek hahahaha

Mój Kuba to je co 2-3 godziny 250ml czyli całą butleee... z tym ze mu już nie podaje samego mleka tylko mieszam Bebiko z kleikiem ryżowym w proporcjach 1 bebiko na pół klieku....
 
reklama
hej Mamuśki :-)
mam pytanie czy są jakies ograniczenia względem sex`u bo mój B twierdzi ze musimy uważać i nie za często :dry: a ja go chce za to ubić !!! uważać to jedno a kochac sie to drugie :-D ale co tam odpiszcie jak macie jakieś doświadczenia :tak:

ja mam dzisiaj mnóstwo energii pranko sie robi ciepełko pogoda słoneczna :rolleyes: cos pięknego :rofl2:
 
Do góry