reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam. Znów miałam przerwę w pisaniu, ale albo mam za mało czasu, albo goście lub gdzieś jedziemy. :-)
Widzę że kolejne może mamusie dołączyły do nas, witam serdecznie.
Chyba czas znów się przedstawić
jestem Elwira, mama dwójki urwisów. :-)
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamuśki. mam nadzieję, że napiszecie jeszczy tu coś więcej a nie tak jak przeważnie bywa ktos się przedstawia a potem i tak nie zagląda.
 
Wrocilam ze szkoly chcialam odrazu wzasc buziaka od Mikiego a go druga babcia ukradla i oddac niechciala:-p:-) ale mis ei chce spac ostatnio nie moge sie zebrac zeby sie szybciej polozyc. Wczorajszy roczek udany;-) A ja za tydzien mam znowu probne matury.

Witam nowe mlode mamy lub przyszle mamy:-)

Izulka masz moj wymarzony model rodziny 2 synow i coreczka:-) tylko zazdroscic mi zosatje:-)

Sasanka no tak trzeba rozkrecac watek:-p
 
WItam nowe forumowiczki ;) :-) Ja dziś zaszalałam i wstałam przed 10.00 ponieważ obiad został mi z wczoraj i nie musiałam się przejmować co kuchcić...Postanowiłam się nie zadręczać swoimi idealistycznymi myslami tylko odprężyć...Do południa poszliśmy z mężem na zakupy i do dziecięcego pooglądać wózki i łóżeczka ;) Mamy juz na oku:-D Potem zjedliśmy obiadek i leniuchowaliśmy ponieważ mężulek coś przeziąbiony jest ostatnio ja zreszta też...;[ No a wieczór ma wpaść do mnie kuzynka w odwiedziny :p Troche sobie poklachamy i nie bede myśleć o zmartwieniach..
 

Iwcia160000 Ja też dobrze znam tą wróżbę z obrączką... u mnie w rodzinie zawsze i u kazdego się sprawdzała... tylko ze mi wychodziło z tej wróżby żepierwszy będzie chłopak a potem dziewczynka... A lekarz za to twierdzi inaczej ... że najpierw dziewczynka :tak:W sumie na własne oczy widziałam jej pupcie i wątpie że ogonek wyrośnie...


No to jesteśmy wyjątkami:tak:zamieniłyśmy sie hehe:-):-D

Hej....
Narazie Was podczytuje.... Jak mi sie uda to bede sie tu wkrecac cichutko;-)
Pozdrawiam serdecznie M.
witam mam 24 lata i 3 miesiące temu zostałam Mamą

Witam nowe forumowiczki:-)

Ja sie postaram odzywac w miare wolnego czasu;-)
Choc nie ukrywam ze w porownaniu do innych for (tak sie to odmienia??:-D) ciezko sie tu wkrecic;-)

ja dołączyłam niedawno i wcale nie było mi ciężko, same przyjazne osoby :-)

A co u mnie hmmm... na wczoraj miałam termin i jeszcze nie urodzilam. Wydaje mi się że Kordian wyjdzie jak już wszystko będzie przygotowane bo ja z moim chlopakiem przeprowadzamy się do mojej siostry i jej chłopaka a nawet jeszcze łóżeczko nie rozłożone co ja mówię nawet my go tam nie mamy mi już ciężko cokolwiek robić ale mam nadzieję że zdążymy przez urodzeniem maluszka:-):happy2:
 
reklama
Dobry wieczór Mamuśki:) jak minoł Wam dzien? Mi zleciał strasznie poniewaz postanowiłam dzis ze zrobie porzadki :D i tak sprzątałam sobie do ok 14, potem zrobiłam obiadek i potem do szkoły :):)
Teraz ide jesc kolacyjke bo moj Wiktorek w brzuszku ciągnie za pępowine ze głodny ;-);-):-p
 
Do góry