reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

IZULKA Dopiero zwróciłam uwagę na twoje suwaczki. Ja co prawda mam dwójkę dzieci rok po roku, ale z trzecim już bym się nie wyrobiła. Podziwiam Cię, że dajesz radę :-)
STEPELEK No to Klaudia sporo do przodu poszła :-) a jak dawno zaczęła używać słów? Bo u Mareczka jakoś ich doczekać się nie mogę :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
WWW.**********
Szukasz wrazen ? Zapraszamy na nowy serwis !!!!
Otwarty i kulturalny portal na temat seksu oralnego. Ciekawe artykuly, super wywiady i codzienne aktualizacje.
 
Iwcia - Skoro czujesz już jakieś skurcze i stawiania to chyba lada dzien urodzisz. Denerwujesz się??

Malwina91
- Oczywiście, że możesz z nami pisać... a czy przypadkiem nie gościłas kiedyś tu już??

Ewi - W sumie jakies tam słowka zaczeła niedawno uzywać, wczesniej były rzeczy typu "amam", brumbrum", mama, tata, baba, dzidzia, kaka.
Kilka tygodni temu zaczeła niektóre słowa próbowac powtarzac po mnie. I w sumie jest ich już całkiem sporo ale i tak nadal w jej "wypowiedziach" dominują bliżej nieokreślone dźwieki i gada po swojemu :p
 
cześć mamusie!
jestem mamą cudnego michasia, który urodził się 08.09.2009:-). wszystko było ok,a od niedawna mamy kłopoty za skórką. stwierdzono skazę białkową i łojotokowe zapalenie skóry.czy ktoś ma jakies doświadczenie w tej materii?proszę o pomoc
 
Hej dziewuszki miałam sie pochwalić i się chwalę!
Mam synka :D :)
Oczywiście nie ma to jak intuicja kobieca :D hihi
Bylam w szoku jak moja gin trafiła wręcz od razu i pokazała co tam dzidzia ma, a pozniej juz drugi raz szukała ale dzidzia wariowała i nie dala sie zlapac ;P noge na noge założył synek i koniec :D
A jak na tetno poszłam to moj syn skopał mnie tam gdzie szukała tetna polozna i az sie smiala z mojego dzikuska ze tak wariowal :p

Aha i moj synek lubi fikolki robic ,co na usg świetnie prezentował ;) hehe
Pozdrawiam...

Jestem ostatnio zabiegana ale jak bede miec chwile czasu to wejde poczytam co tam pisałyście i odpisze ;))Buziaki
 
kiedyś tu napisałam raz moze dwa ale nie zaduzo a później nie miałam wejsc a teraz już mam jak więc napisałam tylko wolałam sie upewni i grzecznie spytac czy moge poprostu tu z wami popisac ale jak nie macie nic przeciwko wiec pisze
 
Hej dziewuszki miałam sie pochwalić i się chwalę!
Mam synka :D :)
Oczywiście nie ma to jak intuicja kobieca :D hihi
Bylam w szoku jak moja gin trafiła wręcz od razu i pokazała co tam dzidzia ma, a pozniej juz drugi raz szukała ale dzidzia wariowała i nie dala sie zlapac ;P noge na noge założył synek i koniec :D
A jak na tetno poszłam to moj syn skopał mnie tam gdzie szukała tetna polozna i az sie smiala z mojego dzikuska ze tak wariowal :p

Aha i moj synek lubi fikolki robic ,co na usg świetnie prezentował ;) hehe
Pozdrawiam...


Jestem ostatnio zabiegana ale jak bede miec chwile czasu to wejde poczytam co tam pisałyście i odpisze ;))Buziaki


Gratuluje synka pozdrawiam
 
reklama
ARTYSTKA Gratuluję synka :-) oby Ci rosnąl i nie dokuczal zbytnio.
A wiesz jak go nazwiesz?
MALWINA Pisz ile tylko chcesz. Mi to nie przeszkadza, tylko staraj się w swoich odpowiedziach pisać odnosząc się do postów innych dziewczyn. Ok?
 
Do góry