reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Iwcia Spokojnie. Dzidzia w końcu wyjdzie z brzuszka, a wtedy zapomnisz o tych nadprogramowych dniach :-)
AGUS Trzeba myśleć pozytywnie. W końcu jesteś w ciąży, dałas(a raczej dasz) dziecko swojemu mężczyźnie, a kobieta w ciąży już jest ideałem :-) w Twoim stanie nie powinnas stawiać sobie górnych granic,
STEPELEK Jak tam u Twojej małej?
Mareczek już śpi, jeszcze Justynka została. A potem jakiś film się obejrzy :-)
 
reklama
izulka nawet z jednym sa takie chwile to co wogule z trojka ale i tak mi sie marzy:-p najlepiej odrazu jeszcze parka zeby na raz pieluchy przerobic:-)
mloda mi tezcalkiem szybko zlecial szkola dom lekcje itd:-p
Iwcia ty miaas na wczoraj termin a my wczoraj roczek mielismy:-) a jak nie twoj luby najwyzej sam sobie poradzito :-)
 
Magda_Mr - Doskonale Cie rozumiem, bo sama na początku miałam problem z wkręceniem się tutaj i zreszta ostatnio tez jakoś cięzko mi sie tu wbic na dłużej.

Iwcia - Czujesz juz jakieś skurcze od czasu do czasu czy jeszcze nie??

Ewi - Dziękuję, u Klaudii ogólnie wszystko dobrze. Co i rusz zaczyna wypowiadać nowe słówka. Teraz na topie jest jaś - jasiek i miś, mimi - pluszowa maskotka, albo miś w bajce.
Pozatym to tydzien męczyłysmy się z rozwolnieniem ale na szczęście przeszło. Myslałam, że to na zęby ale nadal nic nie widać.
Jakiś konkretny film już upatrzyłas na dziś wieczór??
 
Iwcia Spokojnie. Dzidzia w końcu wyjdzie z brzuszka, a wtedy zapomnisz o tych nadprogramowych dniach :-)
a ja się nie martwię jak będzie chciał to wyjdzie

Iwcia ty miaas na wczoraj termin a my wczoraj roczek mielismy:-) a jak nie twoj luby najwyzej sam sobie poradzito :-)

Ale sie złożyło byłyby tego samego dnia... a co do przygotowań ja wolę wszystkiego dopilnować zby było zapięte na ostatni guzik ;-) pewnie dlatego jeszcze nie wyszedł:tak:;-)

Iwcia - Czujesz juz jakieś skurcze od czasu do czasu czy jeszcze nie??

raz na kilka godzin albo dlużej taki bolesny długi, czasami przechodzące, a większość to bezboleśnie się stawia
 
Trzeciego porodu nie dożyłabym chyba :-D:-D:-D
umarłabym na vbóle stawów, zgagę i doły przez dwóch urwisów a tu jeszcze niemowlak jezu oby nic nie było w tym miesiącu :-D:-D:-D
bo ja tabsów brać mam zakaz, spiralka odpada nie chcę mieć ciała obcego w sobie, zastrzyk - nie wiem co się ze mną stanie; itd.. używamy gumek hehe i czasem globulek w dni płodne (przynajmniej wg mnie dni płodnych - moj gin mnie uczyl tego :-D:-D bo sam powiedzial ze tylko guma, globulki i kalendarzyk ale i tak zawsze z gumka nas uratuje przed dzieciarnia :-D:-D:-D:-D:-D:-D)
 
Trzeciego porodu nie dożyłabym chyba :-D:-D:-D
umarłabym na vbóle stawów, zgagę i doły przez dwóch urwisów a tu jeszcze niemowlak jezu oby nic nie było w tym miesiącu :-D:-D:-D
bo ja tabsów brać mam zakaz, spiralka odpada nie chcę mieć ciała obcego w sobie, zastrzyk - nie wiem co się ze mną stanie; itd.. używamy gumek hehe i czasem globulek w dni płodne (przynajmniej wg mnie dni płodnych - moj gin mnie uczyl tego :-D:-D bo sam powiedzial ze tylko guma, globulki i kalendarzyk ale i tak zawsze z gumka nas uratuje przed dzieciarnia :-D:-D:-D:-D:-D:-D)

ja tam jeszcze nie wiem jak będę sie zabezpieczać może przepisze mi takie tab które mogę brać karmiąc ;-)
 
reklama
Do góry