reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Moze dzidzia inaczej lezy ... ? Idz moze na wszelki wypadek do lekarza Bo nigdy nic nie wiadomo ... I absolutnie sie niczym nie stresuj i nie przejmuj az tak ... Jeszcze bedziesz miala cas na nerwy i cholerowanie :))



Wiesz podobno to nic az tak strasznego Tylko trzeba uwazac na cukry i ich poziom :))


no pewnie sie nie potrzebnie martwie ale czytalam ze dzieci u kobiet które maja cukrzyce ciazową rodzą sie z wagą powyzej 4kg i zazwyczaj konczy sie to cesarką.
 
no pewnie sie nie potrzebnie martwie ale czytalam ze dzieci u kobiet które maja cukrzyce ciazową rodzą sie z wagą powyzej 4kg i zazwyczaj konczy sie to cesarką.

Napewno bedziesz miala kilka badan pod wzgledem cukrzycy ... Ahhh a jak nawet dzidzia bedzie miala 4 kg to Looo hohoho latwiej je bedzie myc przebierac :))
 
Dzieki dziewczyny za pomoc, chyba naprawde mi sie zdaje ze brzuch się zmniejszył, bo dzis spotkalam kolezanke i pytala sie co jest że z dnia na dzień tak mi brzuch rośnie (a widziala mnie z 5 dni temu) więc chyba przewrażliwiona jestem.
Ale w srode ide do lekarza dopytam sie w razie czego i zobaczymy co powie. Ogólnie już mnie skopał dzidziuś, juz ruchy czuje nawet jak chodze a wczesniej raczej czulam jak lezalam. ;)

Spadam pod prysznic i spaciu :) Dobranoc ;*
 
artystka pewnie maluch zaczyna sie wiercic i sie schowala mamusia:-)
Sasanka moj tez planowal dac Mikiemu Patryk po sobie ale mi sie jakos nie widzialo choc pozniej sie zastanawialm co jak w sumie przeciwko mialam:-p

A ja mam jutro 2 wf jak ja nie lubie wf no nuda straszna:-p Miki sobie dzisaj spodnie od pizamy zdejmowal n super zabawa:eek::confused2: male dziecko a tak potrafi zaskoczyc:-p

Dobranoc
 
Kiedyś czesto siedziałam na tym wątku. Ale przedstawie się jeszcze raz,bo mnóstwo nowych mamuś jest.
Mam na imię Marlena. Jestem z Katowic i mam 4,5 miesięcznego synka Adasia. Chwilowo zawiesiłam studia. Został mi jeden semestr do obrony pracy licencjackiej.
Artystka- może rzeczywiście przewrażliwiona jesteś. Ja koło 30 tyg- miałąm już dzidzie tylko po jednej stronie-a druga była pusta prawie cały czas. Jak będziesz na wizycie to napewno lekarz cię uspokoi.
 
reklama
Moje maluchy też były po jednej stronie, po lewej teraz mam tak samo - brzuch mimo braku dziecka w środku z jednej strony jest większy a z drugiej mniejszy :-D mocno tego nie widać ale mimo wszystko :-D
my już po spacerze, gotuję małym obiad i zaraz będę piła kawkę ;p
 
Do góry