reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Sasanka- a już myślałam,że ja jedyna mam takiego wisielca. Wstyd mi było przyznać. Przecież prawie 5 miesięcy od porodu. Nawet mi się wydaje,że po porodzie był bardziej płaski.
 
reklama
hello :)

mona dolaczyc?:eek:

Oczywiscie ze mozesz kochana dolaczyc :))

No tak tacy sa czasem Ci faceci :) ale pocieszam sie ze jeszcze 4 miesiace i bede miała zajec a zajec;-) z moim małym Wiktorkiem.

Noo czasem sa tacy facecii ... Ale ja sie dze sama pol dnia w domu bo Damianoo pracuje dlugo a pozniej to juz z domu nie wychodzii chyba ze zobaczyc co beda miec do pracy :))

Młoda, pewnie że będziesz zajęta :-)

Bartek tłucze zabawki echhh a najmłodszy uspypia

jestem padnięta jakaś, dziś z powodu dziwnego samopoczucia herbatka ;P
kawka może popołudniu ;P

Dzięki za miłe słowa z związku z moim Ł.
Nie uwierzycie co mi wczoraj wieczorem zaproponował.
Chciałby... uwaga:
KOLEJNE DZIECKO! A dokładniej córkę! a ja mu na to: a skąd wiesz czy ja chcę znów chodzić z wielkim brzuchem ledwo żywa bo ciężar to jesat i znów mieć doła przez wały tłuszczu? I poza tym skąd Ty możesz wiedzieć, że będzie córka? :eek:

jezu przeraził mnie, ale na szczęście jakoś mu to wybiłam z głowy

On jest chyba czasem nieźle stuknięty, najlepiej zamknąc mnie w domu na wieki, ja nie chcę nawet myśleć o kolejnym dziecku! Teraz chcę skupić się na moich chłopakach a nie latać z brzuchem po ginach jeszcze z dwójkądzieci bo nikt przecież nie ma czasu z nimi zostać w normalne dni :/
poza tym dziecko kosztuje :/

jezuuuu pół nocy o tym myślałam i się wkurzałam:/

a jak wam dzień mija?

Hejj to niezle wyskoczyl z textem :)) Ja bym odpowiedziala ja tez chce ale tak za 7 lat jak odchowie majace juz dzieciaczkii :))

ale na czym to polega? ja myślałam że t pewnie jakoś laserem bo chyba nie ogniem :no:

ivette witamy:-D

Noo wlasnie to jest zabieg laserowy :)) jak czytalam to w polsce kosztuje okolo 3 tys zlotych ... Sumka niezla ale warto :))
 
Witam. Wiecie co baaardzo się gubie tutaj heh nie wiem gdzie co i jak już ;P
Ale chciałam was zapytać może ktoras mi pomoże

Ostatnio mialam duuużo stresów i nerwów. I nie moge nic jesc ,zmuszam sie na sile, ale mi niedobrze i brzuch mnie boli. Powiem wam że moj brzuch przez ten czas sie zmniejszył... I nie wiem czemu, czy cos jest nie tak?
 
Młoda, pewnie że będziesz zajęta :-)

Bartek tłucze zabawki echhh a najmłodszy uspypia

jestem padnięta jakaś, dziś z powodu dziwnego samopoczucia herbatka ;P
kawka może popołudniu ;P

Dzięki za miłe słowa z związku z moim Ł.
Nie uwierzycie co mi wczoraj wieczorem zaproponował.
Chciałby... uwaga:
KOLEJNE DZIECKO! A dokładniej córkę! a ja mu na to: a skąd wiesz czy ja chcę znów chodzić z wielkim brzuchem ledwo żywa bo ciężar to jesat i znów mieć doła przez wały tłuszczu? I poza tym skąd Ty możesz wiedzieć, że będzie córka? :eek:

jezu przeraził mnie, ale na szczęście jakoś mu to wybiłam z głowy

On jest chyba czasem nieźle stuknięty, najlepiej zamknąc mnie w domu na wieki, ja nie chcę nawet myśleć o kolejnym dziecku! Teraz chcę skupić się na moich chłopakach a nie latać z brzuchem po ginach jeszcze z dwójkądzieci bo nikt przecież nie ma czasu z nimi zostać w normalne dni :/
poza tym dziecko kosztuje :/

jezuuuu pół nocy o tym myślałam i się wkurzałam:/

a jak wam dzień mija?
o rany trójka dzieci trakich malutkich to straszny terror jest :(, ja zanim "wpadliśmy" chciałam mieć trójeczkę i żeby były po trzy lata różnicy, a teraz zastanawiam się czy kiedykolwiek będę miała drugie ;P z jednej strony chciałabym mieć, ale z drugiej wiąże się to z wysokimi kosztami, ja muszę skończyć studia, chcemy mieć własne mieszkanie i tak właściwie to najwcześniej to chyba za jakieś 10 lat :-)
Witam. Wiecie co baaardzo się gubie tutaj heh nie wiem gdzie co i jak już ;P
Ale chciałam was zapytać może ktoras mi pomoże

Ostatnio mialam duuużo stresów i nerwów. I nie moge nic jesc ,zmuszam sie na sile, ale mi niedobrze i brzuch mnie boli. Powiem wam że moj brzuch przez ten czas sie zmniejszył... I nie wiem czemu, czy cos jest nie tak?
hmm zmniejszony brzuch? a może tylko Ci się tak wydaje? albo np. maluszek się inaczej ułożył ?
 
Sasanka masakra.. kolejne dziecko:szok::szok:porazka poprostu:eek:

Artystka wydaje mi sie, ze powinnas przejsc sie do swojego gina.. Mysle, ze brzuch nie moze sie mniejszyc, ale jezeli masz takie problemy i niepokoi Cie to to przejdz sie do gina i powiedz, jak sprawa wyglada.. napewno Cie to uspokoi:tak:
 
Sasanka, kurcze no to małzon sie rozpedzil :-)

Ja chcialam miec blizniaki, czyli dwojka za jednym razem, chociaz w ciazy bylo mi całkiem dobrze i porod tez dobrze wspominam ale znacznie mniej milo widzi mi sie kolejny pológ...;/
Ale chce miec 2:-)
Ogolnie mialam sen ze mam 4 chlopcow ;D nawet imiona pamietam :szok:
 
Moje Młodziutkie Mamuski, wlasie sie dowiedzialam ze mam cukrzyce ciązową:-( i troche poczytałam w internecie i jestem przerazona co tam wypisują. Czy ktoras z Was miała juz taka cukrzyce? Co najgorsze ja tak uwielbiam słodyczee! ale dla dzidziusia wszystko zrobie:)
 
lenka87 ja mam taki brzuch jakbym była w czwartym miechu, chyba że jak wciągnę to ładniej wygląda ale ile można chodzić spięta :tak:

Dziewczyny, wybiłam mu z głowy ten pomysł, jestem za młoda na więzienie w domu! chcę skończyć szkołę, pójść do pracy, wychować moją dwójkę na dobrych ludzi a nie wciąż zajmować się dzieciakami, przecież nie na tym życie polega, gdybym znów miała mieć dziecko chyba bym się zaszlachtowała :szok:

Ech u nas leje, gotuję dzieciakom obiad, później zajmę się obiadem dla "starego" :-D
i mam nadzieję, że jak wróci z pracy to nie wspomni nawet o kolejnym potomku :-D

miłego popołudnia
 
Witam. Wiecie co baaardzo się gubie tutaj heh nie wiem gdzie co i jak już ;P
Ale chciałam was zapytać może ktoras mi pomoże

Ostatnio mialam duuużo stresów i nerwów. I nie moge nic jesc ,zmuszam sie na sile, ale mi niedobrze i brzuch mnie boli. Powiem wam że moj brzuch przez ten czas sie zmniejszył... I nie wiem czemu, czy cos jest nie tak?

Moze dzidzia inaczej lezy ... ? Idz moze na wszelki wypadek do lekarza Bo nigdy nic nie wiadomo ... I absolutnie sie niczym nie stresuj i nie przejmuj az tak ... Jeszcze bedziesz miala cas na nerwy i cholerowanie :))

Moje Młodziutkie Mamuski, wlasie sie dowiedzialam ze mam cukrzyce ciązową:-( i troche poczytałam w internecie i jestem przerazona co tam wypisują. Czy ktoras z Was miała juz taka cukrzyce? Co najgorsze ja tak uwielbiam słodyczee! ale dla dzidziusia wszystko zrobie:)

Wiesz podobno to nic az tak strasznego Tylko trzeba uwazac na cukry i ich poziom :))
 
reklama
sylcia007 No też mi się wydaje że to przez temperaturę...No ale nie powiem tesciowej żeby zamykała okna i drzwi bo u Nas w bloku to grzali... haha
sasanka18 Pijesz kawę tak jak mój tata :pPP tylko że on daje 3 łyżeczki i pije 4 razy dziennie :tak:W każdym bądz razie na razie mu nie zaszkodziło..a raczej pomaga ponieważ ma bardzo niskie ciśnienie...
ivette Witaj ;):-D
 
Do góry