reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Młoda, pewnie że będziesz zajęta :-)

Bartek tłucze zabawki echhh a najmłodszy uspypia

jestem padnięta jakaś, dziś z powodu dziwnego samopoczucia herbatka ;P
kawka może popołudniu ;P

Dzięki za miłe słowa z związku z moim Ł.
Nie uwierzycie co mi wczoraj wieczorem zaproponował.
Chciałby... uwaga:
KOLEJNE DZIECKO! A dokładniej córkę! a ja mu na to: a skąd wiesz czy ja chcę znów chodzić z wielkim brzuchem ledwo żywa bo ciężar to jesat i znów mieć doła przez wały tłuszczu? I poza tym skąd Ty możesz wiedzieć, że będzie córka? :eek:

jezu przeraził mnie, ale na szczęście jakoś mu to wybiłam z głowy

On jest chyba czasem nieźle stuknięty, najlepiej zamknąc mnie w domu na wieki, ja nie chcę nawet myśleć o kolejnym dziecku! Teraz chcę skupić się na moich chłopakach a nie latać z brzuchem po ginach jeszcze z dwójkądzieci bo nikt przecież nie ma czasu z nimi zostać w normalne dni :/
poza tym dziecko kosztuje :/

jezuuuu pół nocy o tym myślałam i się wkurzałam:/

a jak wam dzień mija?
 
A ja sie zbiram do szkoly dzisaj P za nianke robi bo ma 2 dni wolnego:-p

Sasnaka a u mnie jest odwtotnie bo ja bym chciala drugie a P nie z tym ze u nas drugie narazie tak czy siak by nie przeszlo:-p a jak twoj mlodszy ma na imie jesli moe zapytac?;-)
ivette mozesz tylko napisz cos o sobie;-)

Ale mi sie nie chce i musze jeszcze napsiac poprawe(nienawidze polskiego) i maqm nadzieje ze nie dorwie mnie puska w glowie:crazy: dobra ruszam sie bo wkoncu sie spoznie:-p
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Bylam wczoraj u lekarza i na tą chwilę Kordek waży 3.850 kg do 2 tyg powinnam urodzic:-) Już brzuch mi tak odstaje jak do rodzenia ( na położniczym można zobaczyć)

A wiecie co jest dobre na rozstępy po ciąży ? słyszalam że są jakieś zabiegi kosmetyczne które je usuwają wiecie coś na ten temat? slyszalam też że maść na blizny CEPAN je zwalcza. Bo taki duży brzuch mam że praktycznie cały brzuch w rozstępach (na szczęście to tylko takie zyłki nietakie odstajace).

pozdrowienia:laugh2:

ja smarowałam cepanem, tam nie ma nic szkodliwego. Ale tylko pare dni-bo nie mogłam znieść tego smrodu. No i niestety mam dużo rozstępów. Choc są mniej widoczne niz na naciągniętej skórze.
Rozmawiałam z moim ginem na temat rozstepów-powiedziałam co stosowałam-a on na to,ze mogłam to od razu olać. Bo skuteczne napewno nie będzie. Bo chodzi o jakoms tam witamine czy coś i wymienił mi 3 kremy,które są skuteczne: mustela, vichy i trzeciej dobrze nie pamietam elancyl czy jakos tak.
Miałam zamiar kupić-ale urodził się maluszek i milion innych wydatków mam.
Przyzwyczaiłam sie już do rozstępów-tylko nie wiem jak mieć bardziej płaski brzuch. Jestem drobna -a maluszek urodził się duży. Brzuch miałam jak na bliźniaki czy trojaczki. No i takie są rezultaty-że nie wiem co zrobić by ta skóra się trochę jeszcze wchłonęła.
 
reklama
lenka87 ja też mam problem z wisiorkiem czyli brzuchem który nie chce się "wchłonąć"
zlikwidowałam z diety wszystko co pęczy, kilka dni temu też chleb, ziemniaki

a wiem że efektów nie będzie bez cwiczeń - i je robię, ale co to jest pół gimnastykowania się dziennie plus 50 brzuszków bo więcej nie daję rady :/

co do rozstępów to mi już blakną, a po dwóch ciązach to można na logikę pomyśleć jak one moga wygladać...

kolia mój młodszy synek nazywa się po tacie - Łukasz :) ale w ogóle mu to imię nie pasuje i tak się utarło że skoro jest najmłodszy i ma imię po tacie to jest Juniorek :D
 
Do góry