reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny, ostatnio rozmawialyscie o slubie i chrzcinach... Ja mieszkam w Anglii,tu jest troche inaczej niz w Polsce. Moja coreczka miala chrzciny w maju w polskim kosciele. Ja i moj chlopak nie mamy jeszcze slubu (ja nie mam nawet bierzmowania:no:), a pomimo tego zadnych problemow nie mielismy. Ksiadz byl bardzo mily i ochrzcil nam malenstwo normalnie w kosciele podczas mszy. Malo tego powiedzial ze jesli chcemy moze nam udzielic slubu:) Nie szkodzi ze mialam siedemniascie lat i bez bierzmowania. Jednak nie zdecydowalismy sie. Marzy nam sie wesele w Polsce:)
 
reklama
Witam Wszystkie mlode mamy!
Moja coreczka ma 11 miesiecy:) zaszlam w ciaze kiedy mialam 16 lat... za niecale dwa miesiace bede miec 18.

Rozmawialyscie ostatnio o zasilkach na dzieci... Ja mieszkam w Angli (tutaj tez zaszlam w ciaze) i musze przyznac ze tutaj jesli chodzi o dofinansowanie dla rodzicow jest o WIELE lepiej! Podziwiam Was, ze dajecie rade w naszym kraju. Na prawde! U uk jest tak, za na pierwsze dziecko, bez wzgledu na wszystko dostaje sie od panstwa 80 funtow miesiecznie. Nie duzo, ale starcza na prawie wszystkie wydatki zwiazane z dzieckiem. Do tego kazdej rodzinie, ktora zarabia mniej niz 50 000 tysiecy rocznie nalezy sie ok 500 funtow miesiecznie (zalezy ile zarabiaja rodzice),oprocz tego dofinansowanie do mieszkania. Prawie wszyscy moga sie starac o mieszkanie w urzedzie miasta, a juz szczegolnie samotni rodzice. Maja oni tez prawo do wiekszosci zasilkow. Wiec, jesli chociaz pracuja na pol etatu dostaja tyle pieniedzy od panstwa, ze spokojnie wystarcza im na normalne zycie i pewnie jeszcze odkladaja. Malo tego! Wszystkie lekarstwa na recepte dla dzieci ponizej 16 roku zycia sa ZA DARMO:tak:, wiec o to nigdy nie trzeba sie martwic.
Ale wiadomo nigdzie nie jest idealnie... Bardzo tesknimy za Polska i gdyby nie to, ze tutaj na prawde jest latwiej wrocilibysmy do domu:(

Dziewczyny jak zareagowalyscie na to ze jestescie w ciazy? Moze to glupie pytanie, ale fajnie jest z kims pogadac. Szczegolnie, jesli ten ktos ma podobna sytuacje:) Ja nie mam tutaj zadnych kolezanek w swoim wieku, nie chodze do szkoly, nie pracuje... Wychowuje swoja niunie:) cale dnie spedzamy razem:-D, a tatus pracuje:-(

pozdrawiam! trzymajcie sie:-)
 
hej babeczki :) ale dziś miałam przechlapaną noc :-( moja Nadia wczoraj spała cały dzień a w nocyd dała czadu... eh myślałam ze sie wykoncze.... a od jutra to się zacznie...mój Przemek wraca do pracy w sumie to w 2 pracach robi i ja bede calkiem sama przez całe dni :(:(:( jeszcze jak był to zawsze we dwoje lepiej :( no trudno ale coś kosztem czegoś... Życzę udanego dnia
 
Aguś my już po! Było świetnie :D, fotki dodam później bo wyjeżdżamy w środę więc czasu brak. A co do ślubu to wiesz straaaasznie Ci zazdroszczę, że to jeszcze przed Tobą ! NAprawdę to był najpiękniejszy dzień w moim życiu! :D
 
Matosia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życie:)
A my już od 7 na nogach:/ Teraz mały nawet o spaniu nie myśli, cóż wyjdziemy po 11 na spacer top może zaśnie...
 
Matosia wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!
Agusia a ty masz slub w tym tygodniu?
I witam nową mamę:-)
 
Witam:-)

matosia
-wszystkigo naj! :*

umi- co u Was słychać??? jak się ma Kacperek?

kamusia- wiem co to znaczy... Mi było ciężko na początku,teraz już jest okay,bo maly jest bardzo grzeczny, nie sprawia problemów. Co najważniejsze daje się wyspać. Też przyzwyczaisz się, kwestia czasu:tak:
 
reklama
matosia super ze wszytko sie udalo:-D wszytkiego najlepszego:-)
Agus no to ostatnie dni bycia panna:-)
majoszek Witam:-)

U mnie leci Miki zasnal nawet obiadu nie zjadl tak byl zmeczony. A na placu bylismy zaliczylsmu karuzele konika hustawki i zjezdzalnie:-):-D
 
Do góry