reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

pola tez sie zastanawilam ostatnio co znimi.
mamaola no to wyspac Ci sie darus nie daje.
panistepelek na tezec ostatnie z kalendarza szczepien
ja nas spakowalam bo na pare dni przeprowadzamy sie do P Mikolaj troche na dluzej i dla mnie praktycznie miejsca w torbie nie starcza:-p
 
reklama
Nie wiem co za dzień,ale Adaś prawie całe popołudnie śpi. Od 12 drzemie z małą przerwą na uśmieszek i mleczko. A mnie zdziwiło ze wstał dzis o 6 i myslałam,ze będzie szaleć cały dzien. :) to to ja lubię-odpoczynek:)
 
Dziewczyny mój Ludwik nie chce dziś jeść... Zjadł rano butlę i o 15 zupę ,tak to nic...:dry: Czy to normalne jak jest taki upał??? U nas jest około 32 stopni:dry: Kaszki nie chciał ryczał jak mu ją podałam.... Mleka nie chce, wody też nie:dry:
 
Dziewczyny mój Ludwik nie chce dziś jeść... Zjadł rano butlę i o 15 zupę ,tak to nic...:dry: Czy to normalne jak jest taki upał??? U nas jest około 32 stopni:dry: Kaszki nie chciał ryczał jak mu ją podałam.... Mleka nie chce, wody też nie:dry:
Może to być z powodu upału mój też tak miał, albo ida mu zabki i kazdy posiłek tymbardziej ciepły bardziej podrażnia i bardziej boli dziąsło... U nas jak wychodziły czwórki które najbardziej bola mały przez 3 dni jadł tylko serki ale musiały być zimne.. A jak wychodziły 2 i 1 tez nie chciał bótli jadł tylko jak był glodny ale i tak z płaczem, może sprobuj mu dac herbatke łyzeczka..
 
kolia - Następnym razem będziesz wiedziała, że koniecznie musisz dokupić druga torbę :p

pola - Takie upały jak najbardziej moga byc przyczyną gorszego apetytu.
 
paula3 my też braliśmy ślub cywilny jak byłam w ciązy 8 marca 2008:), tylko potem mieliśmy problem z chrzcinami małego bo ksiądz nie chciał nam go ochrzcic ze wzgledu że jesteśmy po cywilnym.. Ślub kościelny mieliśmy zaplanowany na 6 czerwca 2009 wiec nie chcieliśmy czekać z chrzcinami aż do roku małego bo miał 28 czerwca więc śłub kościelny wzieliśmy razem z chrzcianmi brzdąca 31 stycznia mimo śniegu było super:)
 
panistepelek zebys wiedziala bo z nim to ja sie za daleko w jedej torbie nie zabiore:-p
paula3 no to imprezka sie szykuje:-)
Co do chrztu moj maly byl chrzczony w sobote po mszy w zachrysti ksiadz to troche odwalil ale nie bede narzekac bylo minelo:-)
A ja u P siedze, maly zasnal to troche czasy na BB mam:-p no i moze uda nam sie w cos pograc jak by maly mial dobry sen:-)
 
matosia No to mieliście dodatkową robotę ...:p:-D Czekam na fotki jak już się wybawicie ;)))) A tak w ogóle to Gratulacje :-)
kolia mam brzuszek i to spory ;) Sukienka jest na styk :tak: Dlatego ją wybrałam bo wszystko zasłania i nie widać ;) Ale w kolorowych obcisłych bluzeczkach wyglądam na 6 miesiąc....
dorom Dziękuje bardzo ;) A po weselu na pewno powklejam zdjęcia ;-) Też nie moge się doczekać maluszka..Na razie niech się nie śpieszy i zdrowo rośnie w środku ale jak już będzie na świecie to bedzie to coś cudownego...:-D
pola997 Ja będe miała na ślubie 45 dorosłych i kilkoro dzieci....Robimy skromne przyjęcie dla najbliższych ;);-)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie:)

Zaszlam w ciaze kiedy mialam 16 lat, urodzilam dwa tygodnie przed siedemnastka. Teraz moja coreczka ma 11 miesiecy, a ja w pazdzierniku swietuje osiemnastke. :-D
pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Do góry