reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej babeczki :) wczoraj nie miałam czasu zaglądnąć...moja mała dała mi nieźle popalić.... przez cały dzień spała ok godziny co u niej jest nie podobne :( potrafiła mi przespać pół dnia.... niewiem co jej sie stało.. nigdy tak nie miała :( Pozdrawiam
 
reklama
Witam!
Adaś dzis nie śpi od 6. Kurcze przyzwyczaiłam się do spania do 8 z pobudkami na mleczko. No i dziś niewyspana jestem.Coż poradzić jak małemu chce się bawić.
 
czesc dziewczynki;)dopiero wstałam;)fajnie tak poleniuchowac i pospac dłużej;)
dziewczynki mam pytanie bo widze ze niektore z was to przeslubne...ja tez juz urzadzam slub i wesele tylk mam problem z naukami przedslubnymi;/tzn chodzi mi o to...bylam ostatnio z moim u ksiedza i powiedzial zebysmy poszli gdzies do miasta do kosciola popytac sie o nauki i pojechalismy...i tam ksiadz nam mowi ze nauki przedmalzenskie trwaja 10miesiecy a przedslubne to jest 5 spotkan i tyle!ale mamy niby wyjscie takie ze w dubiecku robi sie te nauki przedmałzenskie w jeden weekend a nie 10miesiecy!i pytam sie ksiedza mojego jak mam zrobic z tymi naukami przedslubnymi to kazal nam jechac do dubiecka na tamte i tu robic jeszcze te przedslubne;/ale rozmawialam tez z moja kolezanka i jej siostra miala slub miesiac temu i ona nie miala takich nauk tzn 10miesiecy!jej ksiadz nawet o takich nie mowil mieli pare spotkan i tyle tak samo jak moj kolega co mial w tamtym roku wesele;/i nie wiem co robic...czy jechac gdzies do innego ksiedza i kosciola popytac sie czy jechac do tego dubiecka;/????jak wy to mialyscie z tymi naukami;/i czy chodzilyscie do poradni jakiejs przedmalzenskiej?w ogole dla mnie te nauki to jest strata czasu bo jest duzo wiecej innych rzeczy do zalatwiania przed slubem!napiszcie jak to mialyscie przed slubem;))))cium
 
Kinga no to musiała pomylic Ciebie z kims innym ale nie moge dojsc z kim:-p
panistepelek a widziałam na nk tylko tam były połaczone w jedno o ile dobrze pamietam. to trzecie zdjecie podoba mi sie najbardziej jest poprostu genialne. Aż zazdroszcze wypoczynku:-)
megi_emi18 nauki przedmałzenskie wam wystarcza nic wiecej nie trzeba to przedslubne cos jest nie potrzebne ale oczywiscie moze byc w sumie nie wiedziałam ze cos takiego istnije. Co do dubiecka to moze i faktycznie cos tam takiego jest bo w koncu tam jest osrodek rekolekcyjny nalezacy do diecezji przemyskiej tak wiec musisz popytac bo moze to jest 2 dniowy wyjazd ale na zasadzie rekolekcji czesto cos takiego tam organizuja ale nie wiem czy akurat kurs przedmałzenski czy jak sie to tam nazywa
 
Ostatnia edycja:
mamaola- tak czytałam,ale mam nadzieję,że tak nie będzie... Ten Vigantol podaję też na konkretną dolegliwość,że tak to napiszę.... Ludwiś miał odkształconą główkę tzn dalej ma trochę i stąd mam go podawać.... Wcześniej bezpieczniejsza była ta Vita D... Jednak mam nadzięję,że go nie uczuli.... Mały był uczulony na moje mleczko....:tak:

lenka- Mój młody teraz też od 6,7 buszuje i spać nie chce:-p Ale ja i tak zawsze wstawałam wcześniej i mi to na rękę nawet:-p

Dziewczyny co się dzieje z Laylą, Adileą???:confused:
 
Pola-tak myslalam ze Vigantol dostałas z konkretnej przyczyny;-)tak wiec trzymam kciuki zeby wszstko bylo ok...

Moj mlody to i o 5 rano potrafi wstac....b.rzdko spi np.do 8....juz nie pamietam kiedy ostatnio tak spal.....dzis pobódka o 6 i to jest norma
 
kolia - Na co tak właściwie byłaś szczepiona?

umi - Aaaa... zapomniałam, że to przecież mam Cię na Naszej Klasie :p

pola - Nie mam pojęcia co dzieję się z dziewczynami.
 
reklama
Mam prosbe jesli bedziecie miały checi i czas to wejdzcie na te stronke nie musicie nic robic tylko wpisac adres w przegladarke. To jest konkurs a do wygrania w nim sa TV i tego typu rzeczy za bardzo w wygrana nie wierze ale spóbowac warto:-p head & shoulders - na chłodno
 
Do góry