reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Też bym nie chciała, ale co zrobić. Dużo dziewczyn pisało ze nie jest to jakoś mocno bolesne badanie. Chyba, że jest jajowod niedrożny :) Szlabys prywatnie czy z NFZ?
Mam na NFZ, wersje sono. To z tego programu diagnostyki niepłodności o którym kilka dziwczyn juz pisalo.

Tak, czytalam rozne opinie i boje się że ja będę z tym które to boli ;)
 
Na dobry początek pragnę zaznaczyć, że listopad dla kreskujących był najlepszym z czterech ostatnich miesięcy.

Sierpień z dwoma kreskami zakończyło 12,5% kreskujących.
Wrzesień przyniósł wynik 12,9%.
W październiku procent szczęśliwych kreskujących wynosił 10,3%.

Listopad natomiast z dwoma kreskami zakończyło... <fanfary> 17,9%.

W ostatnim półroczu listopadowy wynik pobił tylko lipiec, więc nie dajmy mu już długo nosić tej korony, bo wyjdzie na to, że faktycznie trzeba odpuścić i wyjechać na wakacje... Więc do roboty, niech grudzień zwycięży w tych statystykach, lipiec niech się schowa!
 
Hej dziewczyny, chciałabym się zapisać na testowanie, ale na razie nie wiem kiedy. Robię testy owulacyjne i owulacja niby powinna być dzisiaj, a piku nadal nie mam. Może to będzie cykl bezowulacyjny. Będę dawać znać:)
 
Na dobry początek pragnę zaznaczyć, że listopad dla kreskujących był najlepszym z czterech ostatnich miesięcy.

Sierpień z dwoma kreskami zakończyło 12,5% kreskujących.
Wrzesień przyniósł wynik 12,9%.
W październiku procent szczęśliwych kreskujących wynosił 10,3%.

Listopad natomiast z dwoma kreskami zakończyło... <fanfary> 17,9%.

W ostatnim półroczu listopadowy wynik pobił tylko lipiec, więc nie dajmy mu już długo nosić tej korony, bo wyjdzie na to, że faktycznie trzeba odpuścić i wyjechać na wakacje... Więc do roboty, niech grudzień zwycięży w tych statystykach, lipiec niech się schowa!
Tylko tez statystyki zawyżyły w listopadzie, z tego co kojarzę, dziewczyny które miały 2 cykl starań a przedtem zaszły np. przy pierwszym cyklu. Wiec zbytnio się nie starały 😄
 
reklama
Do góry