reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

I na to liczę.
Zaraz jak obudziłam się po tej 5, sięgnęłam po telefon🙂.

Może to prawda, bo ten rok jest kolejnym, który chcę oddzielić grubą krechą.
Niech to będzie nowy, lepszy start.

Dziewczyny, jak tam Święta?
My wczoraj byliśmy na dłuuuugim spacerze, a propos Nowego Roku, to zaplanowaliśmy na marzec lub maj wyjazd.
I zaczynamy powoli planować początek roku.

A macie już pomysł gdzie wyjazd? Jakie inne plany na początek roku?
U mnie leniwie, spacery, jedzenie, czytanie.....Zaraz upiekę moje ulubione i zarazem najprostsze ciasto :).
 
reklama
Jemy, leżymy i oglądamy wojenne filmy 🎄☃️❄ popijam czerwone polslodkie wino...i cieszę się spokojem. Rano temperatura skoczyla porządniej, ale i tak dziwny ten wykres, raczej nie nastawiam się na sukces... chyba najmniej czytelny wykres jaki miałam. Nawet nie wiem kiedy ta owulacja mogła być. Spacery wykluczone, deszcz leje od nocy, wczoraj mokro i blotniscie, masakra pogodowa, a bylo bialo i tak pięknie.
 
I na to liczę.
Zaraz jak obudziłam się po tej 5, sięgnęłam po telefon🙂.

Może to prawda, bo ten rok jest kolejnym, który chcę oddzielić grubą krechą.
Niech to będzie nowy, lepszy start.

Dziewczyny, jak tam Święta?
My wczoraj byliśmy na dłuuuugim spacerze, a propos Nowego Roku, to zaplanowaliśmy na marzec lub maj wyjazd.
I zaczynamy powoli planować początek roku.
U nas na świętach rodzinnie,niby dużo nas nie było ale mama z tatą jak zawsze tyle zamieszania robią że łeb jak sklep 😂 ale do tego już jestem przyzwyczajona ze u nas jak w włoskiej rodzinie,pomimo to było przyjemnie zjedliśmy wigilijną kolacje pózniej lampkę wina się wypiło,wieczorkiem przed spaniem razem film obejrzeliśmy całą rodzinką,ogólnie była to dla mnie wyjątkowa wigilia bo dostałam pierścionek zaręczynowy 💍czego nawet nie podejrzewałam 🙈 mega się wzruszyłam i chyba do teraz nie dowierzam..następnego dnia graliśmy w monopol i tak zleciało 🌲 .. dzisiaj już spędzam czas sama z świeżym narzeczonym 😂 .. Nasz nowy rok będzie pewnie ciężki ale pozytywny bo w marcu przeprowadzamy się do domu który kupiliśmy,pomimo to mam nadzieje ze w lipcu uda mi się kupić jakieś w miarę tanie bilety gdzieś w ciepłe kraje żeby można było odpocząć trochę bo ostatnio mega dużo się działo,chociaż nie wiadomo jak to będzie z tym wyjazdem bo pare rzeczy trzeba kupić do nowego domu i to będzie priorytetem,nie ukrywam ze mam cichą nadzieje ze ten rok jeszcze mnie zaskoczy bo nadzieji nadal nie straciłam na cionszz,ale co będzie to będzie i przyjmę to na klatę 😝
 
Jemy, leżymy i oglądamy wojenne filmy 🎄☃️❄ popijam czerwone polslodkie wino...i cieszę się spokojem. Rano temperatura skoczyla porządniej, ale i tak dziwny ten wykres, raczej nie nastawiam się na sukces... chyba najmniej czytelny wykres jaki miałam. Nawet nie wiem kiedy ta owulacja mogła być. Spacery wykluczone, deszcz leje od nocy, wczoraj mokro i blotniscie, masakra pogodowa, a bylo bialo i tak pięknie.
u nas tak samo :( przeszło by się na jakiś fajny spacerek ale błoto i deszcz,brakuje mi śniegu do pełnego klimatu świąt
 
A macie już pomysł gdzie wyjazd? Jakie inne plany na początek roku?
U mnie leniwie, spacery, jedzenie, czytanie.....Zaraz upiekę moje ulubione i zarazem najprostsze ciasto :).
Jakie to ciasto?
Ja na Nowy Rok upiekę klasyczny sernik wiedeński, omawiamy Sylwestrowe ognisko. No i planujemy tydzień po Sylwku wyjazd do Świeradowa na moje urodziny.

Tak, mamy pomysł: mój mąż chce Egipt, ale z rejsem po Nilu, bo my uwielbiamy zwiedzać, a taka wycieczka zapewnia odwiedzenie wielu zabytków starożytności. Ja bym spełniła marzenie o nurkowaniu na rafie.
Na tapecie jest też Gruzja lub Nowy Jork (moje wielkie marzenie).

Musimy po prostu zastanowić się, czy chcemy sami zorganizować wyjazd (Nowy Jork), czy po prostu iść do biura.
Ja uwielbiam organizować wyjazdy sama, ale doceniam też wygodę biura (dwa razy w życiu byłam na takim wyjeździe).
 
Ostatnia edycja:
U nas na świętach rodzinnie,niby dużo nas nie było ale mama z tatą jak zawsze tyle zamieszania robią że łeb jak sklep 😂 ale do tego już jestem przyzwyczajona ze u nas jak w włoskiej rodzinie,pomimo to było przyjemnie zjedliśmy wigilijną kolacje pózniej lampkę wina się wypiło,wieczorkiem przed spaniem razem film obejrzeliśmy całą rodzinką,ogólnie była to dla mnie wyjątkowa wigilia bo dostałam pierścionek zaręczynowy 💍czego nawet nie podejrzewałam 🙈 mega się wzruszyłam i chyba do teraz nie dowierzam..następnego dnia graliśmy w monopol i tak zleciało 🌲 .. dzisiaj już spędzam czas sama z świeżym narzeczonym 😂 .. Nasz nowy rok będzie pewnie ciężki ale pozytywny bo w marcu przeprowadzamy się do domu który kupiliśmy,pomimo to mam nadzieje ze w lipcu uda mi się kupić jakieś w miarę tanie bilety gdzieś w ciepłe kraje żeby można było odpocząć trochę bo ostatnio mega dużo się działo,chociaż nie wiadomo jak to będzie z tym wyjazdem bo pare rzeczy trzeba kupić do nowego domu i to będzie priorytetem,nie ukrywam ze mam cichą nadzieje ze ten rok jeszcze mnie zaskoczy bo nadzieji nadal nie straciłam na cionszz,ale co będzie to będzie i przyjmę to na klatę 😝
gratulacje!!
 
reklama
Hej! Mam nadzieję, że u Was wszystko supr :) ja wczoraj caly dzien jadlam, spalam i uprawiałam bardzo brzydki seks ze starym. Wracamy do gry!
Co to znaczy bardzo brzydki seks?? 😏😏😏
Pondering Which One GIF by Moncho
 
Do góry