reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

oo kurde to coś organizm musiał ci rzeczywiście wyrzucić. Ja jak mam osłabiony to zaraz opryszczka jest, w ostatniej ciąży miałam w 7 tygdoniu i później po zabiegach tak samo.
Ja nie mam tera gorączki to nie tak ze jakieś mega choróbsko czy coś tylko jak pisałam No wzięło mnie wtedy w środę a dziś delikatnie nosem ciągnę i opryszczka się robi. To tyle🤷‍♀️ oby mnie te dziewczyny zaraziły😂 ale dzisiejszy test nie dał mi wiary za bardzo🤭
Ogólnie to dosc wcześnie na test bez potwierdzonej odbytej owulacji przez ginekologa.
 
reklama
U mnie premom tez pokazuje, ze 9 dni po. Ale ja nie wiem jak do tego podejść, bo ostatni stosunek byl przed ovu 20.11 pik 22.11 i kolejny stosunek 24.11 więc nie wiedzialabym jak się odnieść do tego ile dni po jestem 🤣🤪 niby 9 dpo ale większe szanse na zapłodnienie wydają mi się byc w dn 24.11 niż ze stosunku 3 dni przed owulacją??? No nie wiem zobaczę temperaturę jutro, jak spadek po ptakach, jak wzrost no to test.
ja właśnie nie mierzyłam temperatury ale tego dnia co się źle czułam to miałam 36,9 wcześniej mierzyłam dwa dni do tylu to było 36,5 wiec ja już w myślach obstawiałam ze to ten dzień zagnieżdżenia mógł być ale sama już nie wiem. A co do tych dni to ja podobnie bo pik miałam 22.11 i tylko w ten dzień robiłam wiec w sumie wiesz mogę sobie z fusów wróżyć😅 przytulanki miałam 19.11 i 23.11 (według flo to ovu) i 25.11? Ale 23.11 zrobiłam sobie pod wieczór owulacyjny i już nie było to co mam myśleć? Ze jednak wszystko się odbyło tego 22.11?
 
ja właśnie nie mierzyłam temperatury ale tego dnia co się źle czułam to miałam 36,9 wcześniej mierzyłam dwa dni do tylu to było 36,5 wiec ja już w myślach obstawiałam ze to ten dzień zagnieżdżenia mógł być ale sama już nie wiem. A co do tych dni to ja podobnie bo pik miałam 22.11 i tylko w ten dzień robiłam wiec w sumie wiesz mogę sobie z fusów wróżyć😅 przytulanki miałam 19.11 i 23.11 (według flo to ovu) i 25.11? Ale 23.11 zrobiłam sobie pod wieczór owulacyjny i już nie było to co mam myśleć? Ze jednak wszystko się odbyło tego 22.11?
w sensie nie mierzyłam sobie tak regularnie dzień po dniu przez cały czas
 
reklama
Do góry