reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Witaj, oby nie na długo 🙂 Może napiszesz coś o sobie ?
pewnie:) w domu mam córeczkę, w grudniu kończy roczek wiec postanowiliśmy rozpocząć starania. W sumie to pierwszy cykl starań ale po ciąży mam dość nieregularne miesiączki wiec ciężko powiedzieć na kiedy wypad owu. Wg kalendarzyka tydzień temu a według testów dzisiaj. I w weekend, i dzisiaj były starania ale zdaje sobie sprawę, ze pewnie to dłużej potrwa.
Jeśli o mnie chodzi to zawodowo pracuje w bankowości, ale obecnie jestem pełnoetatową kurką domowa i na razie nie wracam do pracy.
Jestem przed 30 i mieszkam pod Zakopanem. W wolnej chwili czytam, kocham zimę i czarną mocną kawę:)

Widzę, ze całkiem nas tu sporo. Ciekawe ile z nas dostanie wymarzony gwiazdkowy prezent w postaci dwóch kresek:) trzymam za Was, za nas kciuki
 
reklama
Do góry