reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
A jakie wartości wyszły?
zapomniałam załączyć 🙈 to tu załączam. Tak sobie myślę, że skoro przynajmniej w tej fazie cyklu się mieszczę w widelkach, to może jak zrobię w 3dpo znowu, to się okaże, że spadł.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221201-183613_Acrobat for Samsung.jpg
    Screenshot_20221201-183613_Acrobat for Samsung.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 95
Tylko czy przy takich jelitowych rzeczach to bolało by w tym samym miejscu 🧐 nie wiem, zwariowałam, ale się dzisiaj przestraszyłam, ze to wyrostek naprawdę.
Nigdy mi jelitowo do tej pory nic nir było, od wielkiego dzwona jakieś wzdęcia, ale to naprawdę jak coś zjadłam takiego typu fasolka po bretońsku.
CRP tez już jest, jest 7,5 w normie do 5. Lekarz robiąca usg powiedziała, ze mogę mieć wyższy, bo mam nadwagę i tak jest, ze dla niej alarmujące by było powyżej 25, wiec nie jest. Morfologia tez ok, jakieś małe od odchylenie przy RDW, ale to bez znaczenia duzego, bo niewiele.
Ja też nie miewam/miewałam.

Raptem dwa razy takie bóle mnie chwyciły. Odpuściłam jakieś diagnostyki, ale nie mniej jednak podejrzewałam IBS.

Jak się zatrudniłam w swojej pracy, to zobaczyłam, że jestem okazem zdrowia.
Kilka moich koleżanek mierzy się z nietolerancjami pokarmowymi, mają jakoeś dziwne bóle wątrobowe, żołądkowe. Wymiotują, jest im co i rusz niedobrze.
Jedna dosłownie nie może jeść większości produktów- jest pod opieką gastrologa.
Wszystkie młodsze ode mnie lub moje rówieśniczki.

No i na to wszystko wkraczam ja- nie mam żadnych problemów z układem pokarmowym, mogę jeść wszystko, wymiotowałam ostatnio, jak za dużo wypiłam.

Jedyny mój problem- problem z zajściem🤷🏻‍♀️.
 
Pierwsze słyszę żeby crp było zależne od wagi🤔 czyli dalej nic nie wiesz😔

Tak powiedziała, gdzieś to czytałam tez w necie, ze osoby większe mogą tak mieć.
Ja też nie miewam/miewałam.

Raptem dwa razy takie bóle mnie chwyciły. Odpuściłam jakieś diagnostyki, ale nie mniej jednak podejrzewałam IBS.

Jak się zatrudniłam w swojej pracy, to zobaczyłam, że jestem okazem zdrowia.
Kilka moich koleżanek mierzy się z nietolerancjami pokarmowymi, mają jakoeś dziwne bóle wątrobowe, żołądkowe. Wymiotują, jest im co i rusz niedobrze.
Jedna dosłownie nie może jeść większości produktów- jest pod opieką gastrologa.
Wszystkie młodsze ode mnie lub moje rówieśniczki.

No i na to wszystko wkraczam ja- nie mam żadnych problemów z układem pokarmowym, mogę jeść wszystko, wymiotowałam ostatnio, jak za dużo wypiłam.

Jedyny mój problem- problem z zajściem🤷🏻‍♀️.
A jakoś da się to zdiagnozować? Niby dużo się mówi, ale właśnie, czy nie stwierdza się, ze IBS, jak się wszystko inne wykluczy?
 
reklama
Do góry