reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Witajcie na grudniowym 😘
Trudno mi się z Wami rozstać. Skradłyście moje serce, wszystkie bez wyjątku. Rzadko można trafić na tak mądrą, wyrozumiałą, pomocną, wspierającą, z ogromnym poczuciem humoru społeczność.
Będzie co ma być- wiadomo ale niech będzie tak jak sobie życzycie 🥰
U mnie dopiero zaczątek stresów: jutro przyrost, potem usg, nifty, pappa, amnio. Serce w gardle, żołądek w supeł.
 
reklama
Na dobry początek pragnę zaznaczyć, że listopad dla kreskujących był najlepszym z czterech ostatnich miesięcy.

Sierpień z dwoma kreskami zakończyło 12,5% kreskujących.
Wrzesień przyniósł wynik 12,9%.
W październiku procent szczęśliwych kreskujących wynosił 10,3%.

Listopad natomiast z dwoma kreskami zakończyło... <fanfary> 17,9%.

W ostatnim półroczu listopadowy wynik pobił tylko lipiec, więc nie dajmy mu już długo nosić tej korony, bo wyjdzie na to, że faktycznie trzeba odpuścić i wyjechać na wakacje... Więc do roboty, niech grudzień zwycięży w tych statystykach, lipiec niech się schowa!
Podziwiam wykonaną pracę. Szacun koleżanko, naprawdę pokłony za statystyki :)
Ja mam po Soplicy :)
:o jakby stary zobaczył kieliszki po wódce w łazience to boję się o co by mnie podejrzewał hahah
jestem po stymulacji i ovi. Dzisiaj 18 dzień od zastrzyku i @ nadal nie przyszedł. Beta w sobotę negatywna.. czuje się okropnie w sumie już od ponad 2 tygodni, najpierw ból jajników a teraz doszło od kilku dni osłabienie, zapchane zatoki i temperatura.. za tydzień w piątek mam wizytę u mojej lekarki żeby sprawdzić co się stało.. pierwszy raz mi się to zdażyło żeby nie przyszedł @ po ovi
Może przez chorobę się nie może ta 2 faza cyklu zakończyć.. życzę żeby szybko się uregulowało wszystko. Dobrze, że jutro masz lekarza!
Ciężki okres w roku :) listopad i grudzień takie są :)
też nie cierpię jak wstaję ciemno i jak wychodzę z pracy ciemno...cały dzień w robocie.
Ja już chyba jestem zgorzkniała po tylu cyklach starań i mam ból dupyxD
Nic nie poradzi się na to w którym cyklu komu się uda. Ta magia nie ma enteru, żeby go wcisnąć, ale ja wierzę ze w końcu każda tutaj zobaczy te wymarzone kreski i ty też!
To ja przy Was patusiara bo używam zakrętki od żelu do golenia 🤣🤣🤣
Wychodzi na to, że ja też...najpierw zakrętce dezodorantu, a teraz odkryłam, ze w luxmedzie przy recepcji są darmowe kubeczki do moczu i się poczęstowałam :)
U mnie temperatura w dół, nie wiem czy @ doczeka 6.12 nawet. Test juz zrobilam chociaz po dzisiejszej temperaturze nie wiem po co 🤣🤪 mogę powoli na weekend odkorkowywać wino 😑🍷
u mnie cały czas 36,9. 8 dpo. Także ja chyba też do 6.12 nie dotrwał i @ będzie szybciej jak tak dalej pójdzie z wykresem...
 
Do góry