reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

Andariel , no spokojnie, zmieniliscie teraz na 4, tak?? :) I faktycznie te z rossmana większe. Ja używam głównie dady, bo mięciutka jest:-)
 
reklama
tak, Aestima, zmieniliśmy!!! ciekawe kiedy bym się obudziła, że może czas już na inny rozmiar, gdyby nie Wy i bb... normalnie mi wstyd i żal Leosia:zawstydzona/y: nawet mój M. coś ostatnio przebąkiwał, że może już większe trzeba bo właśnie jajeczka pogniecione, ale ja wtedy autorytatywnie orzekłam, że przecież najczęściej ja go przewijam i doskonale wiem co i jak:zawstydzona/y: wrrrrrrr......
 
A widzisz, w kwestii jajeczek męża trzeba słuchać:-D Nie martw się, pewnie dopiero od niedawna pogniecione, mój też już tydzień w pogniecionych chodzi:rofl2: I do końca tej paczki pochodzi... Jak widać na dzisiejszej fotce, już troszku mu mała pielucha- do kolanek nie sięga tylko prawie a prawie robi dużą różniicę:-)
Andariel, grunt, że już zmieniłaś.
 
A widzisz, w kwestii jajeczek męża trzeba słuchać:-D (...) Jak widać na dzisiejszej fotce, już troszku mu mała pielucha- do kolanek nie sięga tylko prawie a prawie robi dużą różniicę:-)
Andariel, grunt, że już zmieniłaś.
tak jest, wszak facet wie lepiej co i jak z klejnotami:tak:
ale... Aestima... ta 4 nie sięga Leosiowi do kolan... to znaczy, ze już na 4+ miałabym przejść? jakies to wielkie mi się wydaje - nawet Ninka na noc ma 5 zakładane... ech, musze dokładnie pomierzyć i sę rozeznac w temacie jak młodzież wstanie!
 
Pamiętaj, że Ninka, to dziewczynka:)
A może ubierz mu raz 4+ albo 5 i po prostu zobacz jak jest:)
 
Poza tym całkiem możliwe, że się zrównają jeżeli chodzi o rozm .pieluch, bo te dalsze rozmiary chyba sie długo nosi... Zobacz ile my 4 nosiliśmy- od końca sierpnia do teraz!! czyli jak teraz na 5 zmienimy, to prawdopodobnie już w nich do końca zosatniemy:tak: ( chociaż jakaś firma ma 6)
 
rosman i pampers 6 robia
Ale teraz dzieciaki juz nie rosna tak szybko - im starsze tym wolniej.

My w 3 ale po ubraniu swiezej jest do kolan - prawie, mamy 3 jeszcze na ok. tydzien , wiec nastepne juz wieksze kupimy, co do wagi to nie wiem- w srode ostatnie szczepienia na wzw to sie dowiem.
 
ja dzis sama ugotowalam mlodemu kisielek malinowy ze swojego soku malinowego, zajadal sie cudnie a przy okazji maz i dominika- nie wiedzialam ze samemu mozna ugotowac kisiel
 
reklama
Do góry