reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

reklama
Ja tez ale dostałam od sąsiadki kaszę jaglana z jablkiem i gruszka, i owsianke; kaszki są bezmleczne. Wyglada jak kaszki Holly; poczytalam o firmie, jest Eko, wydaje sie sensowną . Wczoraj Antek jadł jaglana z dwiema lyzkami pieczonego jabłka. Nic sie nie działo; nie ulał czyli zachowuje sie jak po Holly. Cenowo jest tańsza od Holly, więc skoro Antek zjadł ze smakiem to myśle że moge polecić ową firmę.
 
Dziewczyny help!
Wóciliśmy od lekarza i powiedział, że mamy koniecznie podawać 1x dziennie kaszkę bananową, ale nie o smaku bananów tylko bananowa:confused: Że tak jak jest ryżowa, kukurydziana, to jest też ponoć bananowa:confused::confused::confused:

I pytanie - dlaczego w rossmanie nan pro 2 350g kosztuje 16, 99 a nan pro noc 350g 6,99 ( bez żadnej promocji), o takie:

http://www.doz.pl/apteka/p51832-Mleko_Nan_Pro_Dobranoc_proszek_powyzej_6_miesiaca_350_g
 
Aestima jestem zaskoczona, bo pierwszy raz słyszę o takiej kaszy. Szkoda, że lekarz nie podał nazwy firmy produkującej taką kaszkę. No i ciekawa jestem czym motywował jej wprowadzenie? Co za właściwości posiada takie cudo?
 
Nie wiem ale mówił, że to ważne i dziwił się strasznie, że ja nie wiem o co chodzi... Ja byłam dzieciek hipotroficznym i ponoć jakąś mączkę bananową mi dawali :confused: zadzwonię do mamy.
 
nie, bo to chyba właśnie o banany nie chodzi- ma być nie kaszka ryżowa bananowa właśnie tylko kaszka bananowa!

A wiecie o co cho z tym nan, bo nie wiem czy biec po więcej w tej cenie???
 
Aestima nie pomogę bo my nie pijemy mm.

Chyba nie mogę się doszukać dlaczego macie dawać tą kaszkę? Bo hipotrofia to raczej Miesia nie dotyczy jak sądzę.
Nie mozesz do tego lekarza zadzwonić i zapytać o nazwę albo do apteki i zapytać farmaceutę?
 
reklama
Ale miesio miał silną anemię, w sumie nie spytałam dlaczego, bo taka przejęta szczepieniem byłam i uznałam, że po prostu jest coś takiego, tylko ja nie wiem co to...
 
Do góry