reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

Ja po tym co przeszam (17 godz.poród) i cc (zwężona miednica) na pewno nie chcę już dzieci w dodatku córcia daje mi tak do wiwatu , że dziękuję bardzo...z resztą zawsze chciałam mieć 1 dziecko..
a jesli chodzi o pokarmy: czy dajecie już całe żółtko??? my dopiero zaczynamy wprowadzać i chyba zacznę od połówki do zupki, lekarz powiedziała żeby nie dawać białka!?
 
reklama
a jesli chodzi o pokarmy: czy dajecie już całe żółtko??? my dopiero zaczynamy wprowadzać i chyba zacznę od połówki do zupki, lekarz powiedziała żeby nie dawać białka!?

Ja daję połowę żółtka bo dopiero zaczęłam wprowadzać i tak mi lekarka powiedziała. Połowa żółtka na początek co drugi dzień a białka wcale bo może uczulić.
 
Ja zółtko już dawno wprowadziłam i daję juz prawie całe, co drugi dzień:tak:

a mleczka sztucznego nie dałam i chyba się wstrzymamy, bo za dużo nowości byłoby dla mojego dzieciątka:no:, na razie próbujemy przestawić się na jedną drzemkę w ciągu dnia:tak: i to nas troszkę kosztuje:-p, a jeszcze miałabym go pozbawić cycusia na noc:szok:, jeszcze troszkę:happy2:
 
moja córca wczoraj wcinała z nami spagetti:tak: ale oczywiście czysty makaron:happy2: kluseczki nie robie z bielucha bo nie chce jeśc tylko z 4 danonków:tak: i wcina jak szalona:szok: teraz robie tak że jak idę do pracy to mała dostaje słoiczek a jak jestem w domu to zawsze coś ugotuje:tak:
 
moja córca wczoraj wcinała z nami spagetti:tak: ale oczywiście czysty makaron:happy2: kluseczki nie robie z bielucha bo nie chce jeśc tylko z 4 danonków:tak: i wcina jak szalona:szok: teraz robie tak że jak idę do pracy to mała dostaje słoiczek a jak jestem w domu to zawsze coś ugotuje:tak:

Sporo już je nowości twoja córcia, dobrze, że jej nie szkodzą. Moja też strasznie by chciała jeść to co my ale za bardzo ją uczula i musimy uważać zwłaszcza na gluten. A chrupkę kukurydzianą jak dostanie to od razu wkłada całą do buzi i szybko zjada a ja z duszą na ramieniu pilnuję, żeby się nie zakrztusiła. :szok:
 
Sporo już je nowości twoja córcia, dobrze, że jej nie szkodzą. Moja też strasznie by chciała jeść to co my ale za bardzo ją uczula i musimy uważać zwłaszcza na gluten. A chrupkę kukurydzianą jak dostanie to od razu wkłada całą do buzi i szybko zjada a ja z duszą na ramieniu pilnuję, żeby się nie zakrztusiła. :szok:
moja tez wpycha całe chrupki do buzi:szok:
 
zrobiłąm dizś ta tilapię z koperkiem i warzywami, pieczone w folii z dotakiem oliwy, bardzo dobre, nawet mi smakowało:-)
 
reklama
Do góry