reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

DzisiaJ MOZNA POWIEDZIEC sukces w nocy- obudziła sie przed 3 rano-dałam corci pic (herbatke) ,pozniej obudziła sie o 5 i znow dałam jej pic [czyli chyba wychodzi na to ze nie do kona wie co pije 'na śnie'] nastepnie obudziła sie o 7 i dałam mleczko..i nawet przysneła co nieczesto zdarza sie o takiej porze..WIEC JESTEM B.ZADOWOLONA ;],,wlasnie musze spojrzec ile razy mam jej dawac mleczko bo w dzien to rożnie z tymi posiłkami wychodzi (jest mleczko/mleczko z kleikiem, kaszka, zupka,jakies danie i deserek,owoc..picie)a w zasadzie to i tak jest "grubcia":-D (waży ponad 8 kg-nie iwem czy nie 9 ),więc może w nocy faktycznie lepiej ją poić..
 
reklama
My dajemy mleczko, budzi sie 2 razy w nocy. Xawek jest taki że jak nie chce to sie odwraca od butli wypluwa i zamyka buzie że nie chce i wtedy wiem ze chce pić. Także w nocy zawsze mleczko, my na Nutramigenie jedziemy. Natomiast w dzien do spania tylko picie. Mleka nie wypije
 
U nas pobudka w nocy koło 5 na małe co nieco ale już na prawde małe bo coraz mniej karmie i mam mniej mleka. :-( A okazało się, że przy córci alergii będę musiała jakoś zwiększyć laktacje żeby karmić jak najdłużej swoim. Przynajmniej tak mi radzą lekarze. Teraz mam utrudnioną sprawę bo Madzia mi się ząbkiem wgryza :szok::szok: A już drugi idzie :tak:
 
Moja teraz znowu je w nocy, a już nie jadła. Jednak we wcześniejszych godzinach dostaje wodę do picia, a potem dopiero mleko - czyli nad ranem najczęściej. Moja teraz pije mleko 5x na dobę, a powinna niby już tylko 3 :-D

domi03 zachęcam się do pisania na wątkach które już istnieją - mamy specjalne o karmieniu mleczkiem i o innych potrawach, czy "nasze dzieci u lekarza". Tam możesz nas pytać o różne sprawy, bo wydaje mi się trochę zbędne tworzenie nowego wątku do każdego twojego pytania ;-) Potem będziemy miały ich całą masę :-)
 
Ja dawałam mojej w nocy dwa razy mleko ( nie karmię juz piersią), ale lekarz mnie konkretnie ochrzaniła:( I zaleciła tylko i wyłącznie cherbatkę, bo powiedziała, że zrobie z dziecka grubaska < nie mozna podawać więcej mleka niz jest zalecane>. Tak więc dostawała tylko i wyłącznie picie i oduczyła się nocnego budzenia. Niestety zaczeły się zabki i znów się budzi:(
 
Blueberry i Karolek się nie denerwuje? Bo próbowałam z Boryskiem tej sztuczki ;-) i ładnei mówiąc bardzo się zdenerwował i musiałm pędem do kuchni robić mleko. Ale daje mu tylko 60 ml ....:zawstydzona/y:
Ja też już kiedyś próbowałam i wtedy nie dał się nabrać, a teraz załapał :tak:. Zjadał w nocy niewiele i rano też nie był specjalnie głodny, więc pomyślałam, że już nie potrzebuje tego nocnego jedzonka. No i faktycznie - napije się trochę i jakoś zasypia. Piszę "jakoś", bo on w ogóle ostatnio śpi niespokojnie. Tej nocy mąż z nim spał ze względu na moją chorobę no i nie wyspał się biedaczek ;-).
 
my dzisiaj mialysmy okropna noc, picie pasuje Sarci w nocy, ale ok.4 rano obudzila sie i nie chciala zasnac -usypiałam chyba ok 2 godzin-chyba to zabki..
natomiast jesli chodzi o mleczko to chyba jej nie brakuje w nocy-ale my pijemy jeszcze 150 ml...
 
reklama
ja w nocy karmię piersią więc jak sie budzi (o 3, czasem wcześniej i koło 6) zabieram ją z jej łóżeczka i daję cycusia :tak: nawet nie próbuje dawać jej butelki a tym bardziej z wodą czy z sokiem - to byłby dopiero płacz w nocy :szok::tak:
Był taki czas kiedy przesypiała mi całą noc ale to było dawno i nie prawda :-D
 
Do góry