reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

Próbuję przekonać moją małą do mleka modyfikowanego. Niestety, jak tylko wyczuje go w butelce od razu wypluwa i się krzywi. Herbatki natomiast uwielbia. Wzięłam się więc na sposób i mieszam jej herbatkę z mleczkiem modyfikowanym i jak na razie pije. :) Może z czasem zaakceptuje smak sztucznego mleka. Chcę jej stopniowo zwiększać ilość mleka a zmniejszać herbatki. Wiem, że tak się robi przechodząc z jednego typu mleka na inny, więc może i w tym przypadku poskutkuje. Oby... :unsure:
 
reklama
Dzięki. :blink:
Majka dzisiaj zjadła sporą porcję kaszki mleczno-ryżowej bananowej. :rolleyes: Moja cierpliwość jednak się opłaciła. I pomyśleć, że jeszcze niadawno nie zjadła ani kęsa, tyko pluła i płakała. :cool:

Moja Magda też długo pluła i krzywiła się na kaszki, kleiki i w ogóle prawie na wszystko. Ale cierpliwie ją przyzwyczajałam i teraz wszystko je ze smakiem:tak:
 
My też jedziemy na NANie, ale nie widzę różnicy między nim a Bebikiem (chodzi mi o reakcje Piotrka) - czasem ma wzdęcia (odpukać od dłuższego czasu już bardzo rzadko), czasem nie - czyli to raczej nie mleko :confused: Zresztą sama już nie wiem...
ja też kupuje Nan, mieszam jeszcze z Nutramigenem w stosunki 2:1 (2 miarki Nanu i jedna Nutramigenu na 90 ml mleka) aż mi sie Nutramigen nie skończy (szkoda mi wyrzucać :-D)
Laura np pluła kaszką zrobioną na Bebiku a na Nanie jakoś jej smakuje:tak: (na nautramigenie nawt nie tknęła i wcale sie jej nie dziwie) :-D
Próbuję przekonać moją małą do mleka modyfikowanego. Niestety, jak tylko wyczuje go w butelce od razu wypluwa i się krzywi. Herbatki natomiast uwielbia. Wzięłam się więc na sposób i mieszam jej herbatkę z mleczkiem modyfikowanym i jak na razie pije. :) Może z czasem zaakceptuje smak sztucznego mleka. Chcę jej stopniowo zwiększać ilość mleka a zmniejszać herbatki. Wiem, że tak się robi przechodząc z jednego typu mleka na inny, więc może i w tym przypadku poskutkuje. Oby... :unsure:
sprytne, ciekawe czy poskutkuje;-)
 
Muszę chyba dać czas Piotrusiwi, żeby przyzwyczaił się do nowego jedzonka.
Debiutantko, ja tez karmię piersią, ale chciałam mu wprowadzić kaszkę na noc, żeby się bardziej najadał, bo budzi się 3 razy w nocy na jedzenie.
 
Moja córeczka teraz zjada znacznie mniejsze porcje. Chociaż powoli wraca jej apetyt. Na czas pobytu w szpitalu odstawiłam też gluten. Powrócimy do niego później. Mam tylko nadzieję, że nie schudnie mi przez to, że mniej je :dry: Nie wprowadzam też teraz żadnych nowości, lecimy na sprawdzonych produktach.
 
My już tylko na NAN-ie :tak:
Różnicę zauważyłam - mała praktycznie już w ogóle nie ulewa :-) Zdarza się to już sporadycznie i częściej po wypiciu herbatki niż po mleczku, także jestem zadowolona.
Jedyne co mi średnio się podoba to to, że ciężko się rozpuszcza i tworzą się takie gluty. Jednak Bebilon bardzo ładnie i łatwo się rozpuszczał.:happy:
 
My już tylko na NAN-ie :tak:
Jedyne co mi średnio się podoba to to, że ciężko się rozpuszcza i tworzą się takie gluty. Jednak Bebilon bardzo ładnie i łatwo się rozpuszczał.:happy:


Ja kupiłam to mleko, ale raz że Wiktoria nie chce kaszek na tym mleku, a dwa - niestety ma po nim wysypkę. Co do rozpuszczania to nie było problemów, tylko że ja mam NAN Active.
 
Mam pytanko!?co podajecie dzieciaczkom w nocy (kiedy się budzą) bo ja do tej pory dawalam zawsze mleczko (dodam że nie karmię piersią)..ale nie jestem pewna czy dobrze robię? czy zawsze dziecko jest glodne?..(niby pije itp..ale czy o to chodzi) dzisiaj sprobuję podać coś do picia=herbatkę,wodę..bo wydaje mi się że chyba powinno ograniczac się jedzenie w nocy..jak jest u Was??????
 
reklama
moja córcia budzi się o 5 na karmienie:tak: zawsze daje jej mleko:tak: z tym że na opakowaniu Nan jest napisane że od 7 miesiąca 3 razy dziennie mleko:tak: więc musimy ograniczyć ilczbę karmień mlekiem:tak:
 
Do góry