reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
Moje dziecko w ogóle jakoś nie przepada za herbatkami...może jeszcze jej się odmieni :-)
Dziś wypiła ok. 100ml mleka z butli :happy:
 
ja dopiero niedawno wprowadzilam herbatke z kopru (nie chcielismy wczesniej dawac malej butli) i chyba sie Oliveczce podoba (zarowno herbatka jak i picie z butli:-)), bo wypija duszkiem 100 ml i krzyczy jak sie konczy:-)a potem jeszcze wola o cyca:-Dchyba jej ta herbatka pobudza apetyt...
 
skaza bialkowa to nie to samo co AZS:no:
ja mam Atopowe Zapalenie Skory i owszem, jest ono zwiazane z alergia, ale u mnie akurat nie pokarmowa tylko wziewna (pylki, siersc zwierzat, kurz, itp)
mam je od kiedy bylam dzieckiem, ale nie bylo to w zaden sposob zwiazane z nietolerancja mleka i jego przetworow
ze skazy bialkowej dziecko prawdopodobnie wyrosnie, z AZS niekoniecznie...
 
reklama
u nas herbatka to idzie jak woda:laugh2: Natalka wypija 100ml prawie codziennie
wiadziałam jeszcze z hippa takie owocowe ale to dopiero od 4 miesiąca:-)
 
Do góry