reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
Laurce też podaje HIPPa uspokajającą i też sama ją piję (kiedy moja córcia jej nie wypije a jest już zimna):tak::-D
Czasem wypije 100 ml od ręki :szok: a czasami (nawet jak jest gorąco) nie chce nawet łyczka. Zależy jaki ma dzień:-D

Lekarka mi powiedziała że jak karmię małą piersią to jej nie trzeba niczym dopajać ale jak tu nie dopajać kiedy są takie upały:baffled: a np będąc z Laurką na targu nie dam jej cyca bo jak?:confused::laugh2:
 
Dziewczyny ja tez mam problem ze skazą-chyba, bo w ksiazeczce zdrowia lekarka zapisała małej : skóra atopowa.Kazała mi samej popróbowac co dziecku szkodzi i ograniczac produkty.. Wyszło na to ze szkodzi jej prawie wszystko(mleko i wszelkie nowalijki, czekolada i inne slodycze takze) Jem tylko:ryz, makaron(bez jaj), kasze gryczana i jeczmienna,nalesniki na wodzie sodowej(bez mleka z dodatkiem jaj przepiórczych)jabłka i marchew. drób gotowany, mieso królicze-podobno najlepsze dla dzieci alergicznych, wołowine-ale cieleciny juz nie. Pije bobofruty i soczki gerbera.Nie biore zadnych witamin ani wapna bo mała ma po nich problemy z kupka.Od kiedy sie stosuje do tych produktów skóra córeczki wygląda o niebo lepiej:tak:Jednak ja jestem juz tym bardzo zmeczona ale karmie wyłącznie piersia i chciałabym to robic jeszcze min. 3 miesiące.
i lekarka kazała mi jeszcze zamienic kapiel w oilatumie na balneum-podobno lepszy ale nie zmieniłam a krostki i tak w duzej mierze zniknęły.

Pozdrawiam wszystkie marcóweczkii-jesli sie nie pogniewacie to zajrze tu czasem jako mama przenoszonej lutóweczki-w rezultacie takze marcówki:-D
 
Mnie ostatnio lekarz powiedział, że mam dawać Wiki herbatkę 3razy dziennie po 20-30 ml i to ma wystarczyć, tylko zwiększyłam dawki mleka. I tak jest ok, Małej się pić nie chce po butli a wcześniej ja przepajałam, bo też mi się wydawało ze skoro mnie się chce pić to jej też i przez to tez miała problemy z kupkami.
 
Dziewczyny ja tez mam problem ze skazą-chyba, bo w ksiazeczce zdrowia lekarka zapisała małej : skóra atopowa.Kazała mi samej popróbowac co dziecku szkodzi i ograniczac produkty.. Wyszło na to ze szkodzi jej prawie wszystko(mleko i wszelkie nowalijki, czekolada i inne slodycze takze) Jem tylko:ryz, makaron(bez jaj), kasze gryczana i jeczmienna,nalesniki na wodzie sodowej(bez mleka z dodatkiem jaj przepiórczych)jabłka i marchew. drób gotowany, mieso królicze-podobno najlepsze dla dzieci alergicznych, wołowine-ale cieleciny juz nie. Pije bobofruty i soczki gerbera.Nie biore zadnych witamin ani wapna bo mała ma po nich problemy z kupka.Od kiedy sie stosuje do tych produktów skóra córeczki wygląda o niebo lepiej:tak:Jednak ja jestem juz tym bardzo zmeczona ale karmie wyłącznie piersia i chciałabym to robic jeszcze min. 3 miesiące.
i lekarka kazała mi jeszcze zamienic kapiel w oilatumie na balneum-podobno lepszy ale nie zmieniłam a krostki i tak w duzej mierze zniknęły.

Pozdrawiam wszystkie marcóweczkii-jesli sie nie pogniewacie to zajrze tu czasem jako mama przenoszonej lutóweczki-w rezultacie takze marcówki:-D

Witaj
to rzeczywiście nie wesoło. Napisz proszę jak wygląda skóra dziecka. Mój Oluś na oko wygląda zdrowo - kąpię go w balneum i staram się nie jeść nic zakazanego ale nie muszę aż tak uważać jak Ty. Wspołczuję:no:
A ja urodziłam w lutym ale jestem marcóweczka:-):-D;-)
 
Moje dziecko w ogóle jakoś nie przepada za herbatkami...może jeszcze jej się odmieni :-)
Dziś wypiła ok. 100ml mleka z butli :happy:
Piotrek wczoraj wypił 2 x 120 ml (koło południa i wieczorem), i raz ok. 40 ml.. Poza tym w międzyczasie cyc..
Dziś już koło południa było 120 ml..
u nas herbatka to idzie jak woda:laugh2: Natalka wypija 100ml prawie codziennie
Piotruś wypija raz, albo dwa razy po 100 ml, czasem 50 ml, różnie :tak:
 
malaga ale pomiędzy tymi butlami normalnie Piotruś je cały czas z piersi tak? to naprawdę niezłe zapotrzebowanie ma ;-)

Moja mała dzisiaj wypiła 130ml mleczka :-) Ale ja podaję butlę zamiast jednej piersi. Nie jako forma dokarmiania :happy:
Herbatki dzisiaj nie podaję, bo nawet w upał miała ją gdzieś, a dziś zimno ;-)
 
Mój Karolek na ogół zjada właśnie ok 130 ml, czasem mniej.

Agutek, a jak się sprawdza Enfamil AR? Ja ostatnio staram się małego po jedzeniu kłaść spać, stwierdziłam że to najlepsza metoda na ulewanie. Ale nie zawsze się da, bo jak pośpi aż do następnego karmienia, to po jedzonku chce się bawić :-).
 
Wiesz co, wydaje mi się, że ulewa po nim mniej. Ale będę mogła coś więcej powiedzieć jak troszkę dłużej będę podawała tę butlę, bo to dopiero 5 była :-)
U nas metoda na "śpika" nie zadziała niestety, bo córcia w dzień mało śpi...
 
reklama
Marcówki a gdzie kupowałyscie Sab smiplex, bo w aptekach nie ma, a my od wczoraj walczymy z kolką.Teraz nas dopadło... jak w trzecim miesiacu miały sie kończyć problemy z brzuszkiem buuuu:wściekła/y:
 
Do góry