reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

Tylko czy to możliwe żeby cały dzień nie chciała jeść?
No i u nas problem tkwi w tym, że zaczęła za mało przybierać :-(

ja jestem ciekawa czy moja dzisiaj ruszy butlę...
przed chwilą była pierś i znowu po kilku minutach ryk, ale przekonała się jednak do jedzenia i dalej ssała..
ciekawe czemu rano i w nocy takich cyrków nie odstawia - co jest przyczyną?

Agutku u mnie było podobnie jak zaczynało mi brakowac pokarmu:tak: Natalka jadła i po chwili płakała, jadła i znów płacz:no: i doszłam do wniostu że moja hrabianka chce jeść tylko z pełnych piersi i wtedy nie płacze a jak są miękkie to nie chce jej się ciągnąć i płacze:wściekła/y: żeby nie było sprawdzałam w miękkich piersiach mam pokarm:tak:
 
reklama
Wiesz co w dzień faktycznie są miekkie, ale pokarm jest :tak:

Córka wypiła dzisiaj 50ml z butli...ale ile było przy tym płaczu :rolleyes:
Nie ulała jednak po tym i poszliśmy zaraz na spacerek i spała 3h przez cały spacer - co jej się ostatnio nie zdarzało :-)
 
:growl:u mnie dzisiaj prawie cały dzień nie było pokarmu:no: już nie wiem co robić:confused: pewnie przez noc napiłynie i rano na dwa karmienia będzie mleko zobaczymy co będzie później:confused:
 
roksi i co wtedy karmisz cały dzień butlą?
ja coś czuję, że u mnie też niedługo karmienie piersią się skończy, no cóż...
 
roksi i co wtedy karmisz cały dzień butlą?
Dzisiaj karmiłam butlą ale starałam się też przystawiać do pierisi:tak: no ale mało co leciało:-( a tak w ogóle to przeszłam z Omneo na Bebiko 1 bo przy apetycie Natalki Omneo doprowadziloby nas do bankructwa:szok: ostatni rekord mojej córki 160ml:szok::szok:
u nas Omneo 19,90zł 400ml
Bebiko 1 9.90zł 350ml
 
U nas podobnie, mały jak się przysysa, to czasem kwili :confused: Zresztą widzę, że nieraz ciągnie i ciągnie a nic nie łyka :rolleyes: Czyżby i mi się ilość pokarmu zmniejszyła?? :confused:
 
Malaga, u mnie to samo:tak:. Jak mała sie przyssie to miauczy jak kociątko, że nic nie ma. Ale po chwili bezproduktywnego ssania czuje jak mi pokarm napływa i mała zaczyna łykać:-p.
im częściej dajemy butle tym mniej mamy pokarmu no nie? Ja czasem z lenistwa daje butle ale tylko jak widze że mała jest głodna a piersi są zupełnie puste.:baffled: Jak zupełnie nic z piersi nie leci wtedy jest bardzo zła :tak:
Gdzieś usłyszałam że butelke daje sie o stałych porach, wtedy nasz organizm myśli że dziecko po prostu wtedy np. śpi:eek::laugh2:
 
Ja karmię piersią ale ostatnio moja córka je z dwóch piersi i nadal jest głodna. Co mogę zrobić żeby mieć więcej pokarmu?
 
Ja karmię piersią ale ostatnio moja córka je z dwóch piersi i nadal jest głodna. Co mogę zrobić żeby mieć więcej pokarmu?
no własnie wszystkie się nad tym zastanawiamy:baffled: ja pije dużo wody i niby cos to daje:happy: rzuciam herbatkę laktacyjną bo nie widziałam poprawy:no:
 
reklama
Do góry